Zien jullie wat?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Angelabend, 27 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Ik hoop dat het nu wel raak is voor je ;)
     
  2. Angelabend

    Angelabend Actief lid

    14 okt 2016
    225
    0
    0
    Ik ga morgen voor t eerst testen 😉
    Dit is van een vriendin van me.🍀
     
  3. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Ja dat zeg je maar ik denk toch dat het jou testen zijn.
    En dat is helemaal niet erg...
     
  4. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    Vermoeden had ik ook al inderdaad. En het is helemaal niet erg, hoop ook dat je snel een positieve test hebt TS!
     
  5. Angelabend

    Angelabend Actief lid

    14 okt 2016
    225
    0
    0
    en jullie denken dit omdat? Sorry hoor ik kan hier helemaal niks mee.. vind het best brutaal ook om daarvan uit te gaan. Na vorige maand heb ik het namelijk wel afgeleerd.. en ben vandaag 8/9 dpo.. waarom zou ik 7dpo al beginnen met testen? Dan is een positieve testen onmogelijk. Maargoed als jullie je hierbij beter voelen mag dat, en dat is ook niet erg. Vind het wel erg jammer om als leugenaar hier neergezet te worden. Iets wat zeker pijn doet na mijn verleden. Ik zal haar doorgeven dat sommige meiden hier wat zien en zal verder niks meer plaatsen. Bedankt voor het meekijken.
     
  6. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    God, really :') Ook al vermoed je dat, laat het lekker wezen jezus.
     
  7. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    Nou nou, je hoeft niet meteen zo zwaar uit je slof te schieten! Van mij uit was het goed bedoeld en weet zeker van de andere ook! En wij zetten jou helemaal niet als leugenaar neer, misschien even beter lezen dame!!
     
  8. Angelabend

    Angelabend Actief lid

    14 okt 2016
    225
    0
    0
    Hmm.. ik lees toch echt goed.. en jij vermoede hetzelfde oké das niet hetzelfde misschien.. toch vind ik het erg jammer dat wanneer ik zeg dat dit niet mijn testen zijn, ik niet word geloofd.
     
  9. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Ehm, als je zegt dat het niet de testen zijn van haar vriendin maar van haarzelf, dan zeg je wel degelijk dat ze liegt.
     
  10. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    En heeft je vriendin nog getest TS?

    Zie dat je zelf inmiddels ook positief hebt getest! Gefeliciteerd!
    Zou leuk zijn als jullie samen zwanger zijn :D
     
  11. Angelabend

    Angelabend Actief lid

    14 okt 2016
    225
    0
    0
    Ze blijven heel licht en heeft woensdag een afspraak bij de verloskundige geloof ik.. wel raar dat ze zo licht blijven.. ben er inmiddels ook langsgeweest, wou het toch even in real life meekijken.
    Ik hoop dat ze gewoon heel langzaam hsg aanmaakt.

    Die van mij lopen vergeleken met gisteren al op!
    Erg spannend dus. 😊
     

Deel Deze Pagina