Hoi Pipo, Nog niet helemaal denk ik. Deze is van klein uurtje daarna. In het echt wel veel duidelijker als op de foto. Hoe gaat het met Roos?
Mooi streepje hoor. Met roos gaat het nog steeds naar omstandigheden goed.Ze weegt inmiddels 635 gram!al bijna 200 gram zwaarder als bij haar geboorte!Ook de cpap gaat goed.Ga zo naar haar toe.
Hier gaat het bniet goed met de testen. Action blijft nu een hele vage tuurstreep. Kv is wel zichtbaar, maar wordt niet dikker. Aflopende zaak denk ik. Vraag me dan af, wanneer mijn menstruatie zal komen. Ben vandaag dus 1 dag over NOD heen. Testen blijven sinds vrijdag vaag, maar nog wel te zien. Bij zo weinig hcg zou dat toch al negatief moeten zijn als de zwangerschap niet doorzet? En ook geen gevoel dat ik moet gaan menstrueren... Toch even om bloedonderzoek vragen?
Uuh ik miste geloof ik een stukje... Ja ik zou voor de zekerheid een bloeddtest doen dan heb je meer zekerheid he..
Snap er niks meer van. Vanochtend action bijna niets meer te zien. Nu weer een streepje te zien. Ik weet het nu echt niet meer. Zijn voor de duur nog niet goed zichtbaar denk ik. Dus denk dat het niet goed zit. Maar wel vreemd.
En dit is de test van net. Ik begrijp het nu echt niet meer. Testen blijven lang positief voor een zwangerschap die al mis ging voordat ik echt overtijd was (vandaag 1 dag overtijd) sinds woensdag al positieve testen. Heb vanmiddag clearbleu digitaal gedaan: niet zwanger Predictor early 6 dagen voor nod. Heel vaag streepje