Ford Fiesta, heerlijk wagentje! Helaas niet zo zuinig dis waarschijnlijk ga ik volgend jaar kijken voor een kia picanto, Suzuki Swift of Toyota Yaris.
Hier ook een Aygo. Lekker zuinig (en nog wegenbelastingvrij!) en 2e hands echt zo duur niet meer hoor, ze gaan al wat jaartjes mee. Wij hebben ´m nieuw gekocht en zijn van plan ´m helemaal op te rijden! We hebben nog een 2e grotere auto hoor, dus als iets niet past of we gaan met het hele gezin op pad, pakken we die. Momenteel gebruikt mijn partner de Aygo voor woon-werk verkeer.
Ik heb een golf 1 cabrio, maar met het oog op de toekomst is die niet ideaal. Ik hou hem er bij (in ieder geval voor de zomer), en ga kijken naar een 5-deurs polo. Ontzettend luxe, ik weet het.. Maar wij zijn echt VW-liefhebbers, dus de cabrio verkopen krijg ik niet voor elkaar bij mijn vriend, vrees ik. Vind hem zelf ook veel te leuk . Mijn vriend heeft ook een golf 1 cabrio, en een golf 3 variant. Die is heerlijk ruim, vooral met het oog op de toekomst!
Wij hebben ook 2 auto's. Een opel astra (voor degene die thuis is met de kids) en sinds de zomer een Peugeot 107 (5-deurs) voor de woon-werkritjes. Rijdt 1 op 18, geen wegenbelasting en toch voldoende rijcomfort. Hebben er nog geen moment spijt van gehad, dus kan hem zeker aanraden
Ik heb een Peugeot 206, 5-deurs, geweldige auto! Rijd super fijn en 5-deurs vind ik helemaal ideaal met een kindje.
CLIO Renault. Bevalt best maar ik zou hem zelf niet uit kiezen. Ik neem na 3 jaar de auto van mijn moeder over vandaar maar volgende keer mag ik zelf wat uitkiezen (mits ik weer werk) en dan kies ik voor een BMW 1
Ik heb een Fiat punto! Heerlijke auto, nooit klachten, nooit wat stuk, auto is nu tien jaar. Echt wij rijden allemaal Fiat in de familie, goede auto's, geen problemen.
Wij hebben de lelijkste auto ooit. Auto is bijna mooi van lelijkheid met van die knipogende koplampen Een volvo 480. Overigens is het niet mijn auto, maar onze auto. Degene die de dag voor de kinderen zorgt heeft 9/10 keren de 'grote' auto. De ander mag de kleine auto voor naar het werk.
Ik zou absoluut niet voor een seiciento gaan. Ik heb hem ooit als huurauto gehad en vond het een doodenge auto op de snelweg. Ik voelde me er absoluut niet veilig in. Ik vond het net een opgevoerde grasmaaier. Ik ben al 11 jaar een trotse bezitter van een Toyota yaris. Voldoende ruimte, lekker zuinig en zit lekker. Toyota aygo is ook een leuke auto, maar ik vind de stoelen vreselijk zitten, na een half uur kan ik er niet meer in zitten.
snap ik ook noiit zo goed hoor. 2 kleine kids, man met station op het werk en moeders morren om de kinderwagen erin te krijgen. Hier dus 2 "volwassen" auto"s, 2 kevers ( 1 geschorst/1 moeten nog gordels in) en man een werkbus. Ik kan dus kiezen uit een alfa 156 en bmw 7 serie als ik weg wil .. tja.. nu heb ik dus wel al aangegeven dat als de kever gordels heeft en dat ene onderdeeltje vervangen is mijn alfa waarschijnlijk weg gaat, want alleen op maandag worden beide "grote" auto"s gebruikt..
Hier heeft manlief een skoda octavia, en ik heb een fiat punto 5 deurs, bevalt me super! Hiervoor een fiat panda gehad, was ook een goede auto, alleen werd die te klein met de kinderwagen ed.
Bij ons gaat dit hele verhaal niet op. Ik kies zelf mijn auto uit, dat hoeft niemand anders voor mij te doen. (en toevallig rijd ik bij ons in de grootste auto, omdat mijn vriend liever in iets sportiefs rijdt ) En bij ons is het helemaal niet zo dat ik doordeweeks nou meer doe met de kinderen dan mijn vriend, ik werk namelijk ook nog. Enige voordeel is dat de stoeltjes standaard in mijn auto staan, en ik ze doordeweeks ook met de auto kan ophalen van het kdv/school als ik een keer krap in de tijd zit. Vriend moet dat in principe altijd met de fiets doen.
Ik rij een Chevrolet Kalos, een erg leuke middenklasse auto en ruim genoeg voor het vervoer van 3 kids Kofferbak is ruim genoeg voor boodschappen en onze kinderwagen (Quinny Buzz) past er in Verder rijdt de auto zuinig, wij hebben deze 6 jaar geleden nieuw gekocht en zijn heel betaalbaar. We hebben ook nog een Nissan Almera Tino (mpv) en hier rijdt mijn man altijd in. Ik hoef die grote auto niet meer want met mijn Chevrolet kom ik dus ook overal met mijn 3 kids