Zijn er hier dames met een ''eigen'' autootje?

Discussie in 'De lounge' gestart door Bougainville, 7 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    2 dec 2011
    2.602
    125
    63
    #141 Kaatje87, 8 jan 2013
    Laatst bewerkt: 8 jan 2013
    Ik heb een nieuwe type ford KA! En bevalt me super!
     
  2. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Wij een audi a3 bevalt prima!
    En rijd best redelijk zuinig.
     
  3. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    17 aug 2010
    3.351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    Volkswagen golf. Heerlijke snelle auto, ben er dol op
     
  4. Lilly156

    Lilly156 Fanatiek lid

    9 dec 2012
    1.698
    0
    0
    Hier ford focus station (2001). Erg handig met een hond die graag zwemt en af en toe genoeg spullen moet vervoeren waar je normaal een vrachtwagen voor nodig hebt. Manlief rijdt Renault megane cabriolet (2005), wat veel geld scheelt als je trouwt (hoef je tenminste niet te huren) :)
     
  5. cherryl

    cherryl Fanatiek lid

    27 jan 2009
    2.923
    0
    0
    Hier is mijn auto een ford focus... vind hem echt heerlijk rijden en is best zuinig.
    Ik ben nu alleen wel opzoek naar een andere auto voor mezelf, met hoge instap wegens vele lichamelijke klachten..
     
  6. Jetje1

    Jetje1 Bekend lid

    1 mrt 2011
    548
    271
    63
    Ik heb een Volvo station. Ik vraag me echt af hoe jullie in die kleine auto's 2 kinderen, kinderwagen en boodschappen meekrijgen. Mijn man heeft ook een kleine auto, maar ik zou echt niet weten hoe ik alles daarin krijg.
     
  7. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Idd. Een station is erg prettig als je met kinderen onderweg bent.
     
  8. frummelk

    frummelk Fanatiek lid

    2 okt 2012
    2.309
    0
    36
    in het midden...
    Nissan Pixo, klein behendig en niet duur. Spliksplinternieuw gekocht destijds..
     
  9. frummelk

    frummelk Fanatiek lid

    2 okt 2012
    2.309
    0
    36
    in het midden...
    Euh niet... We gaan op vakantie met twee auto's, dat dan weer wel hihi (manlief heeft auto van de zaak)
     
  10. Jetje1

    Jetje1 Bekend lid

    1 mrt 2011
    548
    271
    63
    Haha. Hoe ver weg ga je dan?
     
  11. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    hier heb ik een citroen saxo 5 deurs. heerlijke wagen. hij is zuinig en groot genoeg. zelfs toen de kids klein waren en er een kinderwagen en buggy mee moest paste het nog.
     
  12. Rinajusase

    Rinajusase Fanatiek lid

    17 jun 2012
    2.078
    0
    0
    Secretaresse
    Midden Nederland
    #152 Rinajusase, 8 jan 2013
    Laatst bewerkt: 8 jan 2013
    Mijn man doet eigenlijk altijd de weekboodschappen met onze grote gezinsauto maar gaat dan zonder kids. Als ik met mijn auto (Chevrolet Kalos 5 deurs) boodschappen zou doen, ga ik dus ook zonder kids, die blijven dan bij mijn man thuis. Ga ik gewoon even ergens heen met mijn 3 kids, is dat geen probleem met mijn auto. De oudste zit voor in in de kinderstoel, de middelste achterin op een stoelverhoger en de maxi cosi natuurlijk achterin. De kinderwagen (Quinny Buzz) past gewoon in mijn kofferbak. Dus ik kan gewoon gaan en staan waar ik wil met 3 kids hoor:D
     
  13. MeineLiebe

    MeineLiebe Niet meer actief

    Ik heb een daewoo matiz. 5 deurs.
    Erg handig met kids.

    Kleine kofferbak maar ik doe altijd grote boodschappen, past makkelijk, btje goed verdelen PLUS zelfs me zoon past erbij in zn autostoel :D
     
  14. Anakin

    Anakin VIP lid

    17 mrt 2006
    6.694
    301
    83
    Ik heb ook een Toyota Aygo.
    Klein, zuinig en een prima stadsautootje.
    Ik ben er blij mee, maar mijn volgende auto wordt wel iets meer auto.
    Bijv. een Suzuki Swift o.i.d.
    Ik vind de Toyota net iets te veel 'koekblik'.
     
  15. Eki

    Eki Fanatiek lid

    20 jan 2012
    2.127
    1
    36
    Ik heb een fiat 500 sport, eind 2008 gekocht en rijdt nog steeds perfect! Fiats worden sinds een jaar of 5 in een nieuwe fabriek gemaakt, waardoor de kwaliteit veel en veel beter is geworden. Mijn auto was auto van het jaar in het jaar dat hij uitkwam (2008) en voldeed aan alle veiligheidseisen (5 sterren)...
     
  16. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Hier een fiat fan. Ik heb 2 modellen punto's gehad, daarna de 500 en nu de nieuwste panda. Met turbo, heerlijk snel! Mijn man rijdt ook een panda nieuwste model, ja we hebben er 2. Daarvoor had hij een punto evo.

    Vorige week hadden we even een leenauto, man's panda was 's nachts toegetakeld door een of andere malloot... we waren onderweg en ik vroeg aan hem..geef jij nou gas of wat? Vol gas dus....:O.. niet vooruit te branden! Wij blijven mooi trouw aan fiat met de nieuwe turbomotoren.

    beetje nutteloos om zo'n vraag in een topic te stellen.. zoveel mensen, zoveel menigen ;)
     
  17. PinkButterfly

    PinkButterfly Actief lid

    9 sep 2012
    441
    0
    16
    Ook een Matiz hier, vooral het feit dat het een vijf-deurs is vind ik zelf luxe voor zo'n klein bakkie :) Ook belangrijk, superzuinig! Goedkoop in aanschaf, wegenbelasting en verzekering ook minimaal.
     
  18. Arual83

    Arual83 Fanatiek lid

    11 jan 2012
    3.530
    0
    0
    Zuid-Holland
    Had een 20 jaar oude Mazda 323, reed heerlijk en oh wat mis ik m'n sterke scheurmonster die 'op' bleek te zijn bij de APK.
    Nu een Mazda 2, heerlijk autootje!!! (Toch mis ik mijn ouwe bakkie met z'n lekkende dakraam ;), al zal deze ongetwijfeld veiliger zijn).
     
  19. Sterrefeetje

    Sterrefeetje Niet meer actief

    Een Nissan micra vijf deurs, met dikke sportvelgjes :) ben er nog steeds blij mee ook al was het wel even slikken toen mijn cr-v de deur uit ging. Maar ja, ik ben veel minder gaan werken dus was twee grote auto's een beetje onzin :)
     
  20. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Ik heb een seicento gehad.... super ding een heerlijek scheurbak. Hebben zelfs voor de grap drempels ontweken (over fietspad gaan) en je kunt overal ind e kleinste gaatjes parkeren. Heerlijk!

    Nu heb ik een opel corsa. Iets groter, dus parkeren kan niet meer in de kleine gaatjes. Maar ook deze rijdt prima. Verder heb ik nog een daihatsu charade gehad die ook super reed, maar wel onder mijn kont weggeroest is helaas.

    Franse wagens zou ik persoonlijk afraden.... niets dan ellende gehad en hoor dit ook van anderen terug.
     

Deel Deze Pagina