Hoi meiden, Ik ben benieuwd naar alle meiden die vorig jaar iets gedaan hebben met 'No Poo' of hun eigen variant erop hebben gedaan. Is je haar nu blijvend minder vet? Doe je het nog steeds? Merk je nog andere verschillen? Ben benieuwd !
Ik heb toen meegedaan! Ondertussen 'poo' ik wel weer . Maarrrr, wel maar 1x per week. Dat lukt prima, vaker is niet nodig. Vind zelfs dat mijn haar het beste zit zo'n 3-6 dagen na het wassen. Ik gebruik nu de natural shampoo van de Hema, een hele fijne vind ik!! Hoe staat het met het haar van de andere dames? Ben ook wel nieuwsgierig .
Deed niet echt no poo, maar wel alles zonder toevoegingen. Mijn haar kan rustig 3 a 4 dagen niet gewassen. Vet wordt het niet meer snel. Glanst wel en voelt stevig en gezond aan.
Wat is zonder toevoegingen? Ik durf het namelijk niet aan om mijn haar niet meer met shampoo te wassen.... Na hoeveel tijd merkten jullie dat het minder vet werd... dus is een afkickkuur in 3 weken vakantie te doen bijvoorbeeld?