Even een vraagje over koorts. Zelf ben ik altijd opgevoed met koorts is ziek en absoluut binnen blijven angst voor weet ik wat zat er bij mijn moeder altijd in Nou is mijn dochter vandaag koortsig. 38.5 -38.8 schommelt haar temp. Ze wil niet eten.. Drinkt prima en doet qua humeur absoluut niet ziek aan We zouden vandaag samen winkelen enz. Oma zou ook mee. Even er een feestje van maken.Zetpil en toch naar buiten is toch geen probleem?
Ik hoor tegenwoordig inderdaad dat dat het beleid is. Zelf ben ik misschien dan toch ouderwets maar als de koorts boven de 38 komt hou ik ze het liefst toch binnen. Maar inderdaad is het volgens mij geen probleem. Ik zou zeggen volg vooral je eigen gevoel. Je kent je dochter zelf het beste en als jij er een goed gevoel bij hebt om naar buiten te gaan moet je het gewoon doen denk ik.
bedankt voor je reactie.. Ik vind het lastig.. Mijn gevoel is nml heel dubbel.. Ze doet niet ziek aan, maar ik ben ook altijd wat voorzichtig.. Ze wil alleen zo graag mee....
Juist gezond om met koorts een frisse neus te halen. Maar als iemand zich niet lekker voelt door de koorts lekker binnen blijven
Ik zou gewoon lekker naar buiten gaan. Die frisse lucht is goed voor de kids en helemaal als je niet lekker te pas bent, doet frisse lucht altijd goed.
Ik zou ook gewoon lekker gaan, en dan aankijken hoe het gaat...gaat het niet kan je altijd nog weer terug naar huis
Ik zou lekker thuis blijven. Nu voelt ze zich misschien prima, maar als je op stap gaat kost dat veel meer energie en dat gaat vaak ook wel ten koste van hoe je je voelt als je ziek bent. En dan loop je straks met een kind door de stad wat ze toch eigenlijk best ziekjes voelt. Niet leuk voor jou, maar al helemaal niet voor je dochter.
ik zou lekker naar buiten gaan! zeker als ze zich niet ziek voelt.. je kunt altijd weer naar huis gaan, mocht het toch niet gaan. mijn jongste heeft al een paar weken last van schommelingen in haar temp, en verkouden.. maar arts gaf aan dat het geen kwaad kan en als ze goed aangekleed is gewoon lekker naar buiten kan.
Kijk goed hoe je dochter zich voelt, ligt ze er al als vaatdoek bij zou ik thuis blijven, anders gewoon gaan. Lekker in de buggy met dekentje voor als ze wilt slapen en grote beker limonade. Hou haar goed in de gaten, naar huis gaan kan altijd nog.
Als ze verder niet ziek is zou ik ook naar buiten gaan, maar ik zou het wel rustig aan doen en niet te lang gaan winkelen.
Ik zou gewoon gaan. Gaat het niet kan je altijd weer naar huis gaan. (Zelf zou ik trouwens niet eens een zetpil geven, maar dat terzijde )
we gaan toch zoals het nu lijkt.. Als ze zich toch niet goed lijkt te voelen gaan we weer naar huis.. Iedereen bedankt voor het meedenken Soms voel je je gewoon even onzeker..
Ik zou ook lekker gaan en ook geen zetpil geven. Ik weet niet hoe oud ze is, kan ze nog in de buggy? Dat kost minder energie.
Weet je wat het een beetje is? Naar buiten is geen enkel probleem. Van kou op zich kun je ook niet ziek worden want kou is geen virus of bacterie Maar als je al ziek/koortsig bent, is je weerstand al erg laag en ben je vatbaarder. In winkels lopen veel mensen met bijbehorende ziektekiemen. Ik zou zelf wel lekker gaan, ik ben daar niet zo precies in.
voor wie het wil horen we zijn gegaan en ze vond het leuk Beloofd dat we naar huis gingen als zij wilde en dat was na 2,5 uur.. Ze zit nu alleen onder de rode pukkeltjes in haar lies, rug, oksels en buik.. Dus ik ben benieuwd welke kant dit op zal gaan..
Fijn dat jullie het leuk hebben gehad... klachten klinken als 6e ziekte. Hopelijk is ze snel opgeknapt en kunnen jullie in goede gezondheid kerst vieren!