Wij hebben op oudjaarsavond een feest en ik doe dit jurkje aan: Martha Dress bij Steps® Officiële Webshop | Steps.nl Helaas ben ik totaal onkundig met mijn haar. Wat denken jullie, hoe kan ik mijn haar het beste dragen bij deze jurk? Ik heb stijl, schouderlang haar, geknipt in laagjes. Zomaar loshangend vind ik niet passen bij de look, wil er een beetje een romantische twist aangeven. Bedankt voor jullie tips!
Wauw mooi! Ik zou ze zeker krullen. Geen strakke krullen maar mooie grove krullen. Eventueel gedeeltelijk losjes met pinnetjes naar achteren vast zetten.
ik zou bovenop je hoofd een slordige knot maken en deze weer wat losjes maken en dan her en der vastzetten met mooie glimmende speldjes/knipjes.
Die van Julia stiles van dit rijtje? 30 Best Short Curly Hair | Short Hairstyles 2014 | Most Popular Short Hairstyles for 2014
Schuin opgestoken. Eerst krullen, dat alles naar 1 kant en laag in de nek vastzetten. Meestal laat ik aan de andere kan nog een paar plukje los, om het niet heel klassiek te maken. Mooi jurkje. Veel plezier!
Dank jullie wel!!! Het klinkt best ingewikkeld allemaal, maar ik ga morgen aan de slag met de vrijlating en krulspelden
Zoiets vind ik heel leuk, maar geen idee hoe ik het aan moet pakken? https://www.google.nl/search?q=romantisch+kapsel+halflang&client=ms-android-om-lge&hl=nl-NL&source=univ&biw=360&bih=519&tbm=isch&tbo=u&sa=X&ei=NaeiVKPXKMKPPYWwgdgP&ved=0CBsQsAQ
De vorige link ging niet goed haha, maar zoiets bedoel ik!!! Hoe krijg ik dit voor elkaar, zonder dat ik naar de kapper moet? ?
Heb je zo'n rol voor een knot? Dan die gebruiken. Haar eerst krullen en wat touperen voor veel volume. En dan de voorste plukken heel los met een schuifspeldje vastzetten zodat ze niet steeds los voor je gezicht vallen.
En als reserve, mocht het nou niet lukken: de Grade Kelly-rol. Wel klassieker, maar volgens mij ook erg mooi bij deze jurk, omdat je hals en nek dan mooi uitkomen.
Dit is zo mooi he. Helaas heb ik hier te kort haar nog voor,maar ben gek op de losse knot aan de zijkant...
Haar krullen met de krultang, lak boven inspuiten en daarna bovenop touperen. Door Moon4 Dit is wat ik vaak doe. Soms laat ik het los achter en soms steek ik het nog wat op of draai het in een nonchalante knot.