Amy heeft tot nu toe in een slaapzak geslapen + lekker de deken er goed in gestopt? Maar nu wil ik ze een keer lekker zonder slaapzak willen laten slapen, maar ze trappelt elke keer de deken weg en ligt naar een kwartier ergens boven aan in het ledikantje. Hoe doen jullie dat en hebben jullie misschien foto's waar de kleine op bed ligt?
Omdat ze een tijd geleden op de buik ging draaien en toen was ik nog bang zou ze zou kunnen stikken. Maar nu heb ik die angst niet meer. Moet ik dat maar beter niet stoppen met de slaapzak?
Dat op de buik draaien heeft volgens mij niets met het slaapzakje te maken, en mét slaapzak blijven de dekentjes tenminste lekker zitten. Mijn nichtje van 1 jaar slaapt er ook nog in en vindt het heerlijk!
Ik heb een lange mouwen slaapzak, zonder dekens alleen z'n romper heeft hij eronder.Ik vind hem boven in bed, dan leg ik hem iets naar beneden, als hij op z'n buik ligt, draai ik hem ook om. Gewoon laten liggen, gaat wel goed.
Kian slaapt wel in een slaapzak en nu nog zonder dekentje. Als ik hem zonder slaapzak met lakentje en dekentje op bed leg, ligt ie er binnen 1 minuut toch niet eer onder
Iman slaapt ook in een slaapzak onder een dekentje. En ze slaapt ook op haar buik. Dat is geen reden om te stoppen met de slaapzak hoor.
wij een slaapzak met daarover een lakentje strak ingestopt omdat ze anders gaat draaien en kruipen in bed en niet gaat slapen. Daarvoor lag ze onder een dekentje, maar een dekentje alleen trapt ze los. Vind slaapzak ideaal, altijd lekker warm. Van de winter de mouwen er weer aan, krijgt ze ook geen koude armpjes.
mocht je nu niet willen dat ze draait in de slaapzag. kunj e de onderkant van de slaapzak ook vastmaken aan het voeteneinde net als een dekentje.
ik zou ook gewoon lekker doorgaan met een slaapzakje, dan weet je zeker dat ze zich niet bloot trappen snachts en zodra ze kunnen draaien kan er weinig gebeuren hoor..
Wij stoppen de slaapzak onder t matras ah voeteneinde en daaroverheen een dekentje in hoeslaken strak erover heen zo kan Jim niet op zn buik!
Hier een slaapzakje met een dekentje en een lakentje eroverheen. Ik stop de deken goed strak in en dan blijft Bram redelijk op 1 plek liggen.