Ik ben best redelijk handig maar toch is het me niet geheel duidelijk hoe ik nu die manen moet bevestigen? De instructies (foto's) zijn vrij summier. Op plaatje 1,2,3,4 laten ze zien dat je de haren door het rubber moet halen, maar op plaatje 6 t/m 8 zie ik ze niet meer? Of zit het dan aan de binnenkant? Maar dan verdwijnen de haren toch tussen het gips? Of komen de haarwortels in het gips te zitten en moet je de haren dus letterlijk door de mal heen trekken? Lijkt me ook niet al te soepel gaan?
Op de voorkant staat een plaatje dat lijkt op plaatje 5. Als je goed kijkt zie je daar de manen wel aan de buitenkant zitten. Ik denk dus dat ze er wel doorheen moeten
Ohjee mijn dochter krijgt deze ook nog van de Sint Ik denk bovenstaande, omdat de volgorde van de plaatjes dat ook aangeeft. Haren erin, dan het gips gieten. Wel gek dat 6 t/m 8 geen haren laat zien idd. Hopelijk reageert er nog iemand die er wel ervaring mee heeft.
met een dunne naald de manen door het rubber rijgen. binnen in kan je hem voor het gieten even de manen ietjes naar binnen trekken waardoor ze goed in de gips vast komen te zitten
OMG deze krijgt mijn dochter ook wat een gedoe joh konden ze die manen niet gewoon in de mal verwerken??
Hier hebben mijn meiden ze meerdere malen gemaakt. Inderdaad manen door rubber trekken, daarna gips gieten, als het hard/droog is het rubber insmeren met wat sop en dan binnenste buiten keren. Zonder heel veel moeite komt het paardje met manen die nu vast in het gips zitten eruit.
De verhouding gipspoeder/water Bedankt dames ik ga ze er dus doorheen doen. Ben erg benieuwd hoe de mal dan loskomt. Waarom moet er zeepsop op Gespannen? Word de mal daar soepeler van? Worden de manen daar niet lelijk van dan?