hallo Ik zou graag met ouders in contact komen die ook een peuter heeft/gehad met peuter diarree! Mijn zoon heeft namelijk peuterdiaree,ik wil ervaringen delen en evt tips Groetjes mij
ja! Hier peuterdiarree gehad! Tenminste dat dachten ze en denken ze nog steeds. Zeker 2 maanden lang elke dag diarree. Wel 6 luiers op een dag. Werd er gek van en heb alles geprobeerd. Banaan, roos vicee stop. Niks hielp. Ik kreeg DE gouden tip van het ( ja ja ) consultatiebureau. Elke dag een handje Nibit chips geven. Binnen 2 dagen was het over Nu krijgt ie een paar keer in de week nibit of PomBeer chips. en alles is goed. Blijkt dat ie te weinig vetten binnen kreeg en daardoor raakte ie aan de diarree.
hmm de gouden tip van het cb.. en dan ook nog in de vorm van chips dat was zeker wel een verrassing? tch fijn te horen dat ze ook weleens hun werk wel gewoon doen zoals je wil (al zou ik denken dat er gezondere manieren zijn om vet binnen te krijgen.. )