Zijn hier zwangere fysiotherapeuten?

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door Kleinewonderr, 3 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kleinewonderr

    Kleinewonderr Actief lid

    2 dec 2012
    237
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,

    Ik ben fysio en ik vroeg me af hoe andere fysio 's dat allemaal doen? In de begin weken als je misselijk bent en 'nare' patiënten hebt? Hoe je omgaat met het verhoogde risico van ziek worden doordat je in aanraking komt met mensen die ziek zijn? En hoe lang je kan blijven werken met een dikke buik?
     
  2. groen29

    groen29 Bekend lid

    18 aug 2010
    607
    0
    0
    Hoi,

    Ik heb gewoon fulltime( 4 dagen 9h en 1 dag 6 uur) gewerkt tot 34 weken. Ben ook mt, dat ging na een weeknif twintig niet meer bij lage rug pt ivm de dikkere buik. Verder was het prima te doen.
    Denk ook dat we een voordeel hebben, je moet je in het begin wel over je misselijkheid zetten want pt heeft nu eenmaal recht op een goede behandeling. Als je achter de pc zit is het veel makkelijker om even 'niets' te doen.

    Het was af en toe best zwaar maar dat is elke baan denk ik af en toe wel
     

Deel Deze Pagina