Ja ik ben nederlands en mijn ex turks maar wel blank. Mijn kinderen zijn blank, hebben(licht) bruin haar en donkere ogen. Hun haar structuur hebben ze van mij, Als je ze met mij ziet zou je niet gelijk zien dat ze halfbloedjes zijn.
Ja, ik ben half Indonesisch; lichtgetint met goudkleurige ogen en een donkerbruine bos met krullen. Mijn man is blank en blond met blauwe ogen. Dochter heeft trouwens bruin haar en lichtblauwe ogen.
Man is Turks met donker haar en donkere ogen. Ik ben blond met blauwe ogen. De kinderen hebben donker haar en donkere ogen. Behalve V. Zij is blond met lichtere ogen.
Hier niet persee gemengd qua huidskleur. Of nouja mijn man heeft een tintje, donker haar en blauwe ogen en komt uit Joegoslavië. Ik Nederlands, lang rood krullend haar, bruine ogen en een wat lichtere huid, niet persee licht geven in het donker gelukkig. Word wel bruin en Verbrand niet heel erg. Kindjes allemaal blond haar en bruine ogen, onvoorstelbaar eigenlijk, en geen 1 met krullen
Ik ben een halfbloed/ joegoslavisch Donker haar, donker bruine ogen, en ik wordt snel bruin. Man is Nederlands Lichte huid licht haar,licht bruine ogen Onze kinderen hebben donker haar, donker bruine ogen, worden ook mooi snel bruin.
Nee. Beiden donker haar en bruin/groene ogen en lichte huidskleur, enige verschil is dat mijn vriend rap rood wordt in de zon en ik bruin. Dochter heeft blond haar en blauwe ogen (van zijn moeder), ze is nochtans met donker haar geboren.
Ligt er aan wat je onder gemengd verstaat. Ik ben een vrouw, mijn man een man. Ik heb blond haar, blauwe ogen en een lichte huid, hij heeft donkerbruin/zwart haar, donkerbruine ogen en als hij veel buiten is een wat donkerdere huid. De kinderen zijn een mix van beiden: donkerblond haar, bruine ogen en met name de oudste is van anderhalve zonnestraal bruin.