Ja maar ik neem aan dat de vrouwen die dat hier over hun mannen zeggen heus wel weten of het een medisch dingetje is bij hun man of niet... Buitendat... kan ik het niet niet vies vinden omdat het medisch is... dat spijt me dan echt zeer voor jou... en het lijkt me ook erg rot voor jou zelf.
1 op de 12 mannen is kleurenblind Die van mij toevallig niet maar mijn vader, schoonvader en zoon wel Iemand vroeg een tip over zweten: Vermijd koffie alcohol en roken. Daarnaast misschien even kritisch kijken naar je beddengoed en dekbed zelf, misschien te veel synthetische materialen?
Oh jee, mijn man is echt het tegengestelde van wat jij beschrijft Alev Die van mij is juist extreem 'proper' zeg maar, staat ook altijd een eeuw aan zijn haar te plukken en als hij zich bezweet voelt doet hij op dezelfde dag nog weer schone kleren aan. Ik blijf onderbroeken vouwen Maar die van mij is ook absoluut een tikje kleurenblind (waar ik juist veel nuance in kleuren lijk te kunnen zien en ook irritant gevoelig ben voor net niet bij elkaar passen). Als hij de kinderen aankleedt... Gelukkig houdt hij voor wat betreft zijn eigen kleren vooral van grijs en zwart Gaat niet zo snel mis. Ook in het huis is hij erg schoon trouwens, hij doet heel veel maar vindt het ook enorm belangrijk (zelfs nog belangrijker dan ik) dat er geen kruimel op de grond ligt. Veel gestofzuig hier dus (vind ik weleens irritant). Ik vind het wel een voordeel, maar soms jammer dat ik het idee heb dat er niet 'geleefd' mag worden in dit huis. Zo vindt hij het maar niks als de kinderen in en uit lopen in de zomer met van alles aan hun voeten.
Whaha! En ik stoor me er al aan dat hij uit zijn werk, gelijk naar boven rent, zijn drie-delig-kostuum uittrekt en onder de douche stapt om daarna de rest van de avond in zijn trainingsbroek door te brengen. Hij doucht elke dag (meestal) twee keer, tanden poetsen twee keer, scheren éën keer. Elke dag schone kleding (overhemd, ondergoed sokken, kostuum). Trainingsbroek is niet elke dag schoon. Ik lees hier echt (wat ik heel erge) vieze dingen vind zeg... Niet douchen? 2a3 maal per week douchen? Vieze tanden of alleen in de avond tanden poetsen? Ik geloof niet dat ik samen zou kunnen zijn met (in mijn ogen) zulke vieze mensen...
Hier VL juist inderdaad liever 2x per dag onder de douche dan helemaal niet. Zijn haren mag ik inderdaad ook niet aan zitten als er gek in zit. Het rochelen is erg herkenbaar maar bij VL komt dit doordat zijn amandelen elke keer ontstoken zijn en een soort van witte balletjes (Sorry voor de details) uit spuugt vervolgens. Dokter wil er niks aan doen omdat voor volwassenen de amandelen een heftigere ingreep is dan voor kinderen (zoals ze zegt). Hij heeft er ook lang niet de hele dag last van, vaak sochtends en savonds. misschien heeft je man hier ook last van? Of is het gewoon om te rochelen en zijn slijm op te halen? Wel balen dat je je zo voelt. Sterkte TS!
Ik zou willen dat mijn man iets minder ijdel was dammn Meneer is langer bezig met zn uiterlijk als ik wassen/aankleden/opmaken😂 Enige nadeel is dat man kleurenblind is. Dus er komen soms kledingcombinaties uit😂
Na 4!! Dagen is dit echt niet schoon meer hoor..... Je transpireert, huidschilfers ect..... Maar goed ik draag alles maar 1x
Mijn man is totaal niet zo....douche elke dag minimaal 1x, elke dag schone kleuren, poetst tanden 2x p dag....haren nagels netjes. Nee ik mag op dat gebied niet klagen!
hahaha zoveel reacties!! Hij gaat ze zo allemaal lezen Ik heb al een paar reacties voorgelezen, maar nee hoor, nog steeds geen schaamte of schuldgevoel. Alleen maar een spottende grijns op zijn gezicht. Ik zei ook dat ik voorlopig niet meer kan zoenen met hem. Moet telkens aan zijn vieze roggels denken dan. Dan zegt hij ook dat ik maar een ander moet zoeken. Hij meent het niet hoor, gewoon spotterig gedrag weer. Deze man gaat echt nooit veranderen en wat ben ik jaloers op jullie!!!
Een ouderwetse wollen deken in plaats van een dekbed.. Deed bij mij echt wonderen, had vroeger enorm last van nachtzweten
jeetje zeg er bestaan dus ook ijdele mannen Na 8 jaar met die stinkerd kan ik me totaal niet voorstellen dat er mannen zijn die regelmatig naar de kapper gaan, 2 x per dag helemaal uit zichzelf gaan tandenpoetsen, modieus kleding dragen etc. Hij heeft ook zooveeel goede eigenschappen en daarmee probeer ik al die viezigheid te compenseren, maar nu wordt het me echt teveel.
Meid zijn het niet gewoon je hormonen die gevoelsmatig alles veel erger maken? Zó erg zal het toch niet zijn. Hier vind ik het juist onzin en verspilling dat me man elke dag wil douchen. Zeker wanneer je nog helemaal schoon bent, niet ruikt en jezelf sowieso na elk toiletbezoek reinigt. Ik kan me daar best aan irriteren, vooral de kletsnatte badkamer nadien, haha. Hij pakt ook voor elke keer dat hij wat drinkt of eet een nieuw glas of bord. Ik daarintegen drink gerust de hele middag thee uit hetzelfde theeglas. Vind dat ook echt niet onhygiënisch.
Trouwens in het begin van onze relatie was hij echt niet zo. Hij had dure kleiding en parfums, douchte gelijk na werk. Hij had een baardtrimmer zodat hij stoppels had maar wel netjes bijgewerkt. Ik houd niet van zo'n geschoren blote billen gezciht. Hij deed er echt moeite voor. Toen ging dat ding stuk en vond hij het zonde om een nieuwe te halen. Gevolg was dat hij zich ging scheren, dus wel zo'n blote billen gezicht kreeg en dan met een vreselijke Tarzan kapsel omdat hij nooit naar de kapper gaat. Na het stukgaan van dat apparaat kon hij ook niet meer zijn neusharen bijwerken. Die steken nu dus ook van alle kanten uit brrrrrrrr
En wat betreft jaloers zijn op vrouwen met een ijdele man. Zo kan een andere vrouw wel jaloers zijn dat jouw man je veel helpt in huis en met de kinderen bijvoorbeeld. Zo heeft iedereen plus en minpunten. Ik snap dat je het vervelend of onhygiënisch vind maar ik denk echt dat je hormonen het erger maken. Het is wel de man waarmee je dadelijk 3 kinderen hebt.
Tarzankapsel en uitstekende neusharen. Sorry maar ik moet er wel even om lachen. Hoe je het schrijft.