Hier rond 60 euro kwijt elke week soms een uitschieter van 80 euro, dat komt ook omdat we het weer wat beter hebben. Hier drie winkels bij elkaar , super coop, aldi en ah .
Wij zijn met z'n zessen en gingen eigenlijk altijd naar de Bas om boodschappen te doen maar nu weer een tijdje naar de lidl. Het scheelt echt wel veel hoor. Bij de Bas reken ik af voor 90 euro en bij de Lidl voor 55 en dan heb ik gewoon maaltijden voor de hele week en lekkers zoals chips en chocolade ed. Verder kijk ik regelmatig op Voordeelmuis om te kijken waar de aanbiedingen zijn voor luiers (altijd pampers), wasmiddel, vaatwastabletten en billendoekjes. Deze koop ik dan groot in en dan bedoel ik ook groot! Ook doen we 1x per 2 maanden een kar vol sapdrinken en aanmaaklimonade halen. Op deze manier valt het allemaal best mee vind ik. En vanaf volgende week mijn zoontje zindelijk maken en dat scheelt weer luiers!
mora: graag gedaan. hoop dat het helpt. Ik had ook vaak veel meer in huis als dat ik dacht. dan ging ik echt een maaltijd opschrijven en bleek dat ik gewoon nog 3 x kon eten van wat er in de kelder stond.
wij zijn met 4 en tussen de 75-85 euro p/w kwijt inclusief luiers schoonmaakmiddel ect we gaan naar 4 winkels, AH, jumbo en lidl en kruidvat en de kids krijgen egienlijk elke week wel een cadeautje of extratje
oh en trouwens het vlees laten we voortaan brengen door een biologische slager.... eigenlijk een boer van het land.... dat kopen we dan eens in de maand groot in en gaat de vriezer in.... aanstaande donderdag kopen we daar voor het eerst... dus dat is ook eens per maand een uitgave....
Bij ons wisselt het, maar zo'n 70-100 euro per week en dan eten we ongeveer 2 keer per week niet thuis! En dan wassen wij met robijn, gebruiken veel A producten, hebben ook nog 3 katten. Pff 150 euro per maand. Jemig ik zou niet weten wat ik nog meer extra moet kopen om zover te laten komen. Dan is het bij mij kerst, een verjaardag of mensen die komen eten. Maar wij zijn nu nog maar met zijn twee
Hier gemiddeld 60-80 euro per week. Incl luiers en voeding shampoo etc. Soms is het meer omdat we dan ook wasmiddel en zo mee nemen.
Lees al een tijdje mee en ook in het andere topic en neem mijn petje af voor de mensen die het met veel minder kunnen doen. Ikzelf vind het niet raar hoor. Wij zijn een gezin van 4 en voor ons is 100,- ook niets. Toen we nog met z'n 2en waren, konden we het makkelijk onder de 50 euro per week blijven.. (was soms nog erg veel) Nu zijn we 50 euro de lucht ingegaan. .. Nu in deze tijd, willen we graag gaan sparen en toch iets minder aan boodschappen besteden. Dit is mijn boodschappenlijst voor deze week: 2x Liga 3e stap 2, 86 (2weken) Peren vla 1,39 (actie aankoopbedrag wordt teruggestort) 2x vanille vla 1,14 (zaanse hoeve) 4x yoki drink 3,65 sinasappelsap 1,60 (2 weken) yoghurt 0,51 (zaanse hoeve) dubbelvla 0,81 (c1000) 2x brinta 2,98 muesli 1,99 3x mager melk 1,35 (roodmerk c1000) 4x halfvol melk 1,96 (roodmerk c1000) pakjes drinken 0,97 hagelslag 2,55 (kwinkslag) fritessaus 1,39 (c1000 merk) bruine bonen 0,75 (c1000 merk) wijn 2,99 (kregen vrienden op bezoek) duopasta 1,49 (roodmerk c1000) shampoo kids 1,69 (c1000 merk) dove deo 2,17 (doe hier een maand mee) fruit in bakje 1,76 (2x en is c1000 merk) suiker 1,05 (1 1/2 kilo) boter halfvol 1,51 (bona) chiliconcarnemix 0,84 (eigen merk c1000) besciamelsaus 1,17 bakboter 1,99 (c1000 merk grote bus) knackebrod 0,39 (roodmerk c1000) aromat 0,99 containerzakken 1,99 (bio) paaseitjes 1,99 crackers 0,42 mentos mint 1,60 (reclame) mentos duo 1,75(reclame) aardappelsalade 1,99 filet american 2,29 gehakt 1,42 (325 gram) karboburger 2,44 (3 stuks) snitzel boeren 3,08 (3 stuks) jus tabletten 0,93 tandpasta kids 1,89 deospray man 2,99 (doet hier 2 weken mee) chips kids 0,69 (krijgen alleen chips op donderdag bij papa (papa dag) poesta nootjes 1,84 broodbeleg worst 1,99 peren om te koken 3,05 (3 kilo eten we 2x van) kipfilet 4,89 (reclame) 2x toiletpapier 3,18 heb liever iets in voren, ik heb namelijk eens tekort gehad en dan sta je raar te kijken dit staat soms elke week op lijstje totaal 82,80 met aftrek aanbiedingen (1,47) anders was ik 84, 27 kwijt Daarnaast ben ik nog naar de plaatselijke markt geweest heb ik bij de groenteboer: 5 granny smit 10 fuji appels 5 handperen 2x snijboontjes 750 gram 1 prei groot 2x paprika groot Haal liever het op de markt. Kan ik het langer bewaren en heb ik niet gelijk bruine plekken op appels/noem maar op. Kunnen een week blijven liggen totaal 15 euro bakker markt 3x zak bolletjes (3 euro) 8 in een zak = alleen voor het weekend kaasboer belegen kaas voor 3 euro moet ik nog aan het eind van de week alleen nog sla halen Wij eten Zaterdag: gebakken vis dit krijgen we zondag: peren/aardappelen/boeren snitzel maandag: boontjes/aardappelen/karboburger dinsdag: lasagne deel prei/deel paprika gehakt/champignons (uit diepvries) woensdag: bij ouders donderdag: chili con carne prei/paprika/ui/gehakt (had ik nog in diepvries met rijst vrijdag: sla, opgebakken aardappelen (wat we de hele week hebben opgespaard) en shoarmavlees of kipfilet (uit diepvries) luiers haal ik in de aanbieding. Haal nu de goedkoopste voor mijn 2 boys en voor de nacht heb ik nog wel de echte (pampers), Hier blijven ze het langst in droog. Gaat niet van die 100 euro af. broden haal ik bij de bakker om de 2 weken (6,50) dan heb ik er 4. Ander brood vinden we niet echt lekker. Dit wel geprobeerd, maar het proefde zo naar karton en mijn kids wilden niet eten... Met dit brood wel.. Mijn oudste zoon is bijna 3 en mijn jongste is net 13 maanden. o ja, wat roze is daar doen we langer als een week mee. Tussen de 3 a 4 weken tenzij anders vermeld. Bij ons in de buurt is alleen 2x c1000/AH/Aldi that's it voor Lidl/coop/Jumbo/action en andere winkels 12 km rijden. Dit is weer benzine, dus dan lijkt mij dat als ik daar boodschappen zou halen die duurder zijn als ik ze bij de C1000 zou halen. Is geen oplossing volgens mij. We roken/drinken beide niet en drinken water/thee/koffie/ranja. Als we oppassers krijgen, haal ik speciaal voor hun drinken en wat lekkers en dit is ook met verjaardagen zo. Iemand tips??? Ze zijn welkom
hier ook rond de 120 euro incl rookwaar, ex verzorgingsproducten. ik koop geen duur vlees, wel veel fruit. ik ga naar ah,aldi en emte. eten moet wel lekker zijn, maar ik koop wel bewust. zonder rookwaar kom ik rond de 100, is voor3 man en een vogel.
Rondshoppen is absoluut vervelend als je niet de winkels dicht bij elkaar hebt. Wij hebben geluk met heel dichtbij twee kleine winkelcentrumpjes met in de ene een Aldi, Kruidvat en C1000, en in de andere een Lidl, AH, Wibra en Kruidvat. Die zitten op steenworp afstand van elkaar, en wij gaan nu eerst naar de Aldi, dan naar de AH/Kruidvat (en soms Wibra, maar dat is alleen als we ontvetter nodig hebben, die is geweldig daar ). Ik zal van de volgende keren ook es een lijstje bijhouden. Voor wasmiddel gaan we trouwens zelfs nog apart naar de Hema Scheelt een euro per fles met de Aldi notabene En we wassen trouwens zuinig, hele was met halve dop wordt net zo schoon. Meestal. Niet als mijn dochter tot haar nek heeft gepoept, natuurlijk
Ik heb Aldi en Lidl meerder malen geprobeerd, bij de Lidl vond ik het vlees okee, beleg etc. ook. Brood vind ik niets, dat vind ik van Aldi weer beter Maar van Aldi vind ik bijv. echt de soepen, blikgroenten en sauzen niet te pruimen. Nu eten we dat heel weinig, soep meer, maar dan eet ik die liever van de AH eigen merk, scheelt ook niet zoveel. De boodschappen zijn gewoon duur tegenwoordig.
Brood halen wij bij de AH. Ik zou nog liever bij de bakker gaan maar dat is echt duur... Onze Aldi verkoopt het brood niet zo vers als sommige andere (die van mijn ouders elders in het land is veel beter). Het brood is van 1,39 naar 1,49 gegaan geloof ik, en toen vond ik het de moeite niet om die 20 ct per brood te besparen als ik ook lekkere waldkorn bij de AH kon halen. Op brood vind ik het moeilijker besparen dan op andere dingen, ben nogal veeleisend met brood We eten niks uit blik of kant en klaar (ook geen sauzen), wat ik bij Aldi in potten zie zitten vind ik er onsmakelijk uitzien idd. We hebben de diepvriespizza's ooit weleens gegeten van de Aldi (ooit toen we nog studeerden en vonden dat we geen tijd hadden om degelijk te koken ), die zijn zout en vies. Maar dat zijn andere diepvriespizza's ook, we kopen nu pizzabodems van 2,99 bij de AH en beleggen die met mozarella en verse groente. Jum. En niet duur.
ik was vandaag 70 euro kwijt. Heb ik tot en met donderdag eten. Brood en beleg voor de hele week. Flesvoeding en eten en fruit voor Sandro. Appels voor mezelf. Doos met billendoekjes en wat koekjes voor bij de koffie en koffie. En drinken. Afwasmiddel vuilniszakken en vaatwastabletten.
Ik haal tegenwoordig de pakken van Koopmans voor pizzadeeg, kosten 99 cent. Net iets meer werk, maar je kunt de pizza zo groot/klein en dik/dun maken als je zelf wilt, vind ik wel handig, heb altijd zo'n pak staan en ook altijd wel dingen voor op de pizza in de koelkast (en tomatenblokjes in de voorraadkast) dus dan kan ik altijd lekker verse pizza maken
Met 250 gr. bloem, een zakje gedroogde gist, 3 el olijfolie en zo'n 150 ml water kom je ook een heel eind! Ik weet niet of dat goedkoper uitpakt, maar zo maak ik ze altijd.
Ik ben denk ik 60 a 70 euro per week kwijt ben (excl tanken 1x in de 2a2,5 weken 70 euro). En heb mn kasten wel gevuld, eten ook bijna elke dag verse groenten/vlees en haal om de dag vers brood. Wel eten we 1x in de week buitenhuis.
Hoe doe je dat? Bij welke winkels kom je? Echt...dat lukt mij prakisch niet. Ja kan wel, maar dan niet voor 3-5 dagen!
En wanneer doen jullie boodschappen dan? Als ik op zaterdag haal, dan kan ik niet voor na woensdag verse groenten eten. Dat hou ik niet zo lang goed.... Nu eten we vandaag andijvie, morgen spaghetti en woensdag bij mijn ouders. Voor donderdag moet ik dus even kijken wat we dan nog erbij halen. Qua vlees en groenten. Vrijdag zal wel patat worden ofzo. Dan was ik 95 euro kwijt zaterdag....
Hee da's een goed idee, ik maakte voorheen ook eigen pizzadeeg met pakjes van de Xenos. Maar die hebben ze niet meer. Die waren 1,25, daar zaten 2 zakjes in, beiden goed voor een grote pizza (aten wij samen volledig van ). Ik was eigenlijk van plan helemaal zelf het deeg te maken, maar het vereist best wat tijd om het deeg goed te maken geloof ik. Moet je dit deeg lang laten staan?