ja wij hadden ze ook alleen in het toilet. Af en toe zag ik er eentje lopen. Rare beestjes. Ik heb ze maar gelaten, het was geen plaag of zo.
ja wij hadden ze ook alleen in het toilet. Af en toe zag ik er eentje lopen. Rare beestjes. Ik heb ze maar gelaten, het was geen plaag of zo.
wij hebben ook een kat, die eet ze ook op maar ze komt bijna nooit boven omdat mijn man dat niet wil om haar vast te laten wennen dat ze daar niet meer mag komen als de kleine er is
Owww jakkes, wist niet dat die beestjes zo werden genoemd. Een tijd geleden ging ik naar het toilet en wilde ik vochtig toiletpapier gebruiken. Ik deed het doosje, kroop er zo'n beest uit. Nou ik heb me keel schor geschreeuwd! Schrok me echt rot!
Dat heb ik een keer gehad met een toiletrol pakken van de standaard, kwamen er 3 uitlopen, heb die rol in de lucht gegooid en weggerend met me broek op me hielen Sorry ffiejs off-topic
dat zouden ook acties voor mij zijn! ik ze ook nog weleens (papiervisjes of zilver, beide eng) en we hebben 3 katten! ze zijn ook zo snel! (vandaar dat mn katten er niet achteraan gaan).
hmmm, nu weet ik tenminste dat we papiervisjes in huis hebben. Vind het zo vies! Zeker als ze over het aanrecht lopen. Hier zitten ze ook wel in de tas met wcrollen. Het is hier nog geen plaag, maar wel erg irritant. Vond het ook al zo raar aangezien het hier in huis juist gortdroog is. Maar goed dat we boven de ramen a;ltijd open hebben staan. Daar loopt er sporadisch eentje. Maar daar is het dan ook sowieso onder de 20 graden.
nooit gedacht dat ik op deze site de naam van die vervelende beestjes zou vinden! en ik maar denken dat wij de enige waren (tja, zoiets bespreek je ook niet echt op een feestje toch?) wij hebben ze ook al een tijdje in huis, niet veel maar we zien ze regelmatig in de badkamer maar we hadden geen idee wat het was. Ik was net gewoon een beetje aan het scrollen over de site zie ik ineens de term zilvervisjes en ik dacht: het zal toch niet....maar jawel! ik ben een ontzettende koukleum dus het is hier meestal wel 22 graden maar ik trek wel een dikkere trui aan voortaan als die beesten niet tegen kou kunnen. Vochtvreter in de douche ga ik morgen ook gelijk regelen! dames bedankt voor de links! ik ga de strijd aan! groetjes esther
natuurlijk nadat ik dit topic gelezen had ging ik rustig (dacht ik) op het toilet zitten, en ja hoor wie kijkt me daar aan, mr zilvervis of papiervis, allebei even eng! wist niet hoe snel ik van die pot moest komen zeg.
visjes in je bed? Ik zat er nog over na te denken, maar he is gelukkig echt koud ib onze slaapkamer. Dus geen vissies te zien. Pfieuw!
tis bij ons ook koud in de slaapkamer, elke dag raam open en nooit de verwarming aan, het komt door ons behang, we hebben van dat vezelbehang, daar komen ze op af het zijn er al een stuk minder nu de verhuisdozen in de schuur staan.
Haha, ben blij dat ik via deze site erachter kom wat het is Heel sporadisch zie ik er eens 1 lopen bij Mason op de kamer. Bij ons nooit. Ook in de wc en zolder zie ik ze heelaf en toe. Maak ze altijd gelijk dood Wij hebben het altijd 20 graden beneden en boven nooit de verwarming aan. Misschien komen ze via de buren
Hm wij hebben ze ook, maar zie dat er nu 2 soorten zijn. Durf eigenlijk niet naar die linken te kijken..... Gelukkig zie ik ze alleen op zolder lopen! En daar hebben we nog geen raam dus kan niet luchten. Wij dachten dat het komt omdat we in nieuwbouw wonen. Er zijn hier best veel mensen die ze hebben nl.
hmm nog nooit over nagedacht eigenlijk maar wij wonen in een huis die in 2002 opgeleverd is, ook aardig nieuw dus, zou dat het dan zijn?
Yep, hier ook een nieuwbouwwoning en door het hele huis zilvervisjes.. Het begon op zolder, nu zie ik ze ook wel eens in de keuken..
echt? oh, dan begin ik er ook niks tegen als het aan de nieuwbouw ligt, bah bah bah, nou gelukkig (of eigenlijk helaas) zijn er ergere dingen ik laat het maar los dan, zal mijn kat zometeen ff naar boven sturen, eet smakelijk poekie !
hier ook een huis uit 2002. We zijn zo goed geisoleerd zodat eht een heerlijke habitat is voor die monstertjes