De titel zegt het eigenlijk al waar kan ik leuke meidenkleding kopen voor onze dochter van 5? Ik zie namelijk de halve school lopen in H&M (ook ik koop daar geregeld) maar hou ook graag van aparte dingen, waar dus niet de halve school in loopt maar wat nog wel betaalbaar is b.v. een jurkje van 60 maximum mogen ook online winkels zijn. Alvast bedankt...ik sta te popelen om te shoppen voor mijn meisje
Pfoe...waar niet?! Keus genoeg toch voor een meisje! Hema Duthler Jola Wibra/zeeman heeft af en toe ook leuke dingen. Kixx online Kleertjes.com En Marktplaats is ook ideaal, zeker voor de wat duurdere merken! Heb na 2 jongens een meisje gekregen en heb echt geen probleem met kleren kopen, ik moet me soms inhouden
Shoeby Didi (vaak aparte dingen, dus moet maar net je smaak zijn) WE (niet een hele uitgebreide collectie) Z8 (online) Kixx online
Online sale. Ik sorteer dan gewoon op prijs en dan kijk ik tot de maximale prijs wat ik zou willen besteden, verschilt dan welk merk ik koop. Shoeby V&D Zeeman/Wibra Primark Hema Name It! C&A Mexx Ter Stal Vögele Persival en D-Zine (verkoopt de Jola, maar Van der Ven ed ook) Jubel
En anders eens via DHGate kijken.. alleen moet je dan wel rekening houden met verzendkosten. Verder vind ik zelf IKI dress érg leuk. Maar dat zijn dus veelal jurkjes. Verder vind ik V en D ook erg leuk.
Inderdaad, keuze genoeg, maar volgens mij vroeg ze om kledingmerken/winkels waar niet de halve klas al in loopt zoals H&M, C&A, Primark, Zeeman etc. Overigens heb ik daar ook best wat kleding van, maar hier hou ik ook van: Kommy Kleertjes: http://www.kommy-kleertjes.nl/modules/galery/links.php Next: Women Chaos & Order: Chaos-and-Order.com | Hét hippe merk voor baby's en kids! Kiezeltje: home Molo: Molo kids - Hippe kinderkleding met fotoprint uit Denemarken
Hier lopen weinig kinderen in C&A, Primark en Zeeman. En als de Primark niet in de buurt zit, dan kom je er vast helemaal minder van tegen.
Hier hangt behalve H&M, V&D, enz. vooral kleding van Br@nd, Ninni Vi, Bomba, Cakewalk, Billy & Lilly en Mim-pi in de kast trouwens. Aangevuld met een paar zelfgemaakte dingen. Br@nd en Billy & Lilly koop ik op de sites van het merk zelf, de rest wisselt heel erg...zeker nu het uitverkoop is kijk ik vooral naar waar de meeste korting is en/of welke webwinkels geen verzendkosten rekenen.
Wij hebben ook een winkel in de buurt die tweedehands merkkleding verkoopt!! Daar slaag ik altijd goed
In Capelle (Boetiekieboe en Olleke Bolleke), in Barendrecht ('t Schaapje), in Zevenhuizen (Bac's en Bengel) en Gouda (oa Kinderen aan het water). Van der Ven zit in Papendrecht en Alblasserdam, Ter Stal in Papendrecht en Spijkenisse. Takko Fashion en Primark in Rotterdam zelf. En Rotterdam heeft ook genoeg kleine winkeltjes, bv. in Hillegersberg, maar ook in de stad. V&D heeft tegenwoordig ook veel merkkleding en de Bijenkorf natuurlijk ook. Maar ik ben zelf meer van het online shoppen.
Ah ik ook Hier is het ook h&m wat de klok slaat. Met een speciale kinder h&m om de hoek misschien niet zo heel gek. Wat ik wel vreemder vind is dat we vaak complimenten krijgen dat ze zulke leuke originele kleding draagt. Vaak komt dat dan gewoon van de C&a (jurkjes/tregging/jassen) of van de 1982 (broeken, tshirts) Vriendinnetje van dochterlief slaagt altijd goed bij de coolcat trouwens... Maar dat is vanaf mt122 geloof ik. Voor ons precies te groot in ieder geval.