Spannend met het huis van je schoonmoeder Inez, ik duim! Wat een prachtig meisje Rebbel, en Milan is zo lief op de foto's! Maar is de wipper niet slecht voor Luna's ruggetje? Wat naar dat Luna zo veel last heeft, hoop dat het CB je een goede tip kan geven. Liesje, ik zie dat je weer niet hebt bijgelezen maar er is tegen je gezegd dat je het natuurlijk gewoon over je NOD en zo kan hebben hier. Ik vroeg naar je NOD, in je kleine lettertjes lees ik dat dat deze week is : spannend, mijn duimen draaien! Sam, van harte met je trouwdag! Ischa, wat een narigheid. Heel veel sterkte en beterschap!
Zenuwslopende dagen gehad. Dagen? Wat zeg ik, slechts 24 uur! Gisteren gehoord dat mijn vader huidkanker heeft. Gelukkig was hij er op tijd bij. Er is bij alle plekken die weggenomen zijn nog een extra rand weggehaald en die waren schoon. Verder is er onder de oksels een punctie gedaan en ook die waren schoon. Dus voorlopig door het oog van de naald. Geen uitzaaiingen dus. Nu elke 3 maanden controle en elk jaar een longfoto. Verder mag hij niet meer in de zon (deed hij al niet graag). Ik heb precies dezelfde huid als mijn vader. Heb er ook ooit al eens twee weg laten halen. Die waren goedaardig. Dat wat bij mijn vader 2 jaar geleden nog goed was, is nu dus kwaadaardig. Komende week toch maar weer eens de huisarts bellen. Ik ben er nooit zo gerust op geweest bij mij. Ik heb zoveel moedervlekken en soms jeukt het, soms groeit het, maar dat weet ze dan altijd weer op een andere manier te verklaren. Die gegroeide zou door de zwangerschapshormonen komen, die ene die jeukte zou een smetplek zijn omdat het bij mijn bh bandje zit. Eentje is wel weggehaald (die grote) en opgestuurd en was goed. Nu ga ik toch maar vragen of ze alle bobbelige, pukkelachtige vlekken weg haalt. Nee, ik wil een door verwijzing naar de dermatoloog, zodat ik ook zeker weet dat het bij mij goed is. Verder hoorde we dat schoonzusje door verwezen was op verdenking van borstkanker maar die uitslag bleek vandaag goedaardig. Maar net nog het bericht dat mijn buurman met 43 jaar aan kanker is overleden. Hij laat zijn vrouw en twee dochters van 7 en 11 achter. Veeg mij maar op op dit moment!
Jenny, wat een ellende toch allemaal. Groot gelijk dat je gaat voor een doorverwijzing voor de dermatoloog. Sterkte met alles en een dikke knuf. Ischaa, zwaar gekneusd is ook zeker niet fijn. Beterschap!
goedenavond! uurtje eerder weggegaan van werk. Morgenvroeg weer. Ischa gelukkig niet gebroken, maar kneuzing kan ook verdomd pijnlijk zijn. Sam wat leuk dat jullie het geslacht niet willen weten! Hoor je niet vaak meer. Vond dat ook zo'n verrassing! Verder even een knuf voor Jenny, wat een K ziekte is het toch he. Ik ga even douchen en bedje in, morgen weer vroeg dag. O ja heb gebeld met zh. Kon niet veel eerder, maar 29 maart is wel vroeger als 15 april. Als ik nog eerder wilde moest het via huisarts, pfff
Hartewens, ik zou het gewoon proberen via je huisarts en als dat niet lukt, dan is eind maart in ieder geval eerder dan half april.
Jeetje Jenny, dat is niet niks allemaal. Wat is kanker toch een vreselijke rotziekte. Godzijdank gaat het goed met je vader en schoonzusje. Wat ontzettend triest voor de nabestaanden van je buurman, wat was hij nog jong. Kan me voorstellen dat jij een doorverwijzing wilt om het goed na te laten kijken. Knuf!
Bedankt voor de tip.. ik ga het alleen op dit moment toch even verder met de Friso proberen.. het lijkt me nl ook niet goed om te blijven wisselen... Vandaag de laatste dag dat we aan het mengen zijn morgen helemaal over op de hongerige baby's en de voeding wat ophogen. Ze krijgt nu nog 7 flessen misschien kunnen we naar 6 met wat hogere cc's... Ischa fijn dat het niet gebroken is, maar dit is ook knap waardeloos!!
bedankt voor de reacties. Wat een avond zeg. Ik moest net nog aan mijn koffie beginnen. Wat een hectiek. man weg, Jaron die niet wilt slapen, Ruben ziek (6e ziekte. Een laat bloeier dus). En nu moet ik nog een was op hangen, brood voor morgen smeren voor de TSO van timo. en op tijd gaan slapen want om half 7 mag ik weer op weg naar mijn werk. Ik moet rap even een dagje sauna met vriendinnen plannen denk ik.
jenny heel veel sterkte! Bruidje, ik heb wel wat symptomen maar sinds vanavond heb ik ongi krampen dus ik weet het niet
hier nog steeds het gevoel dat de ongi deze week gewoon komt helaas. Hele tijd warm en koud en een ongi gevoel in de buik.
Jenny heel veel sterkte meid. Ik snap heel goed dat jy naar de dermatoloog wil. Myn moeder heeft ook huidkanker hebben ze ontdekt in myn 1e zwangerschap. Gelukkig bleken haar longen ook schoon maar elke 3 maanden zyn er weer plekken die ze weg moeten branden met stikstof. De 1e keer hebben ze een hoop weggesneden. Nogmaals veel sterkte. Werd ik net gebeld door myn baas dat hy my door iemand op wil laten halen. Pfff ik heb zoveel pyn en heb vannacht op de bank geslapen omdat ik de trap niet op kan en op myn werk moet ik 4 trappen op. Ik moet vanmiddag laten weten of ze my morgen op kunnen halen.
***GEBOREN*** Bruidje, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 20 juni 2008 met 39w+4d om 00.50 uur van zoon RENS JULIAN 3980 gram en is 52 cm Rebbel, 26 jaar, 1e kindje, bevallen 27 juni met 34w+1d om 15.35 uur van zoon MILAN 2600 gram Treintje1, 33 jaar, 1e kindje, bevallen 3 juli met 35w+4d van dochter ISIS bijna 3000 gram en 49 cm Jenny, 36 jaar, 3e kindje, bevallen 27 juli met 40w+2d van zoon JARON NIEK 3550 gram en 50 cm Liesje, 33 jaar, 1ste kindje, bevallen 27 juli met 41w+ 6d van dochter RIHANNA NOELLE 4065 gram en 51 cm Dombo, 40 jaar, 2de kindje, bevallen 29 juli met 40w+1d van dochter YELINA 2660 gram en 47 cm Natas, 42 jaar, 1e kindje, bevallen 3 augustus met 39w+6d van dochter DANIQUE MARLINE 2800 gram en 52 cm Mone, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 3 augustus met 41w+5d van zoon PIETER CORNELIS, 4115 gram en 53 cm Latoya,25 jaar,1e kindje,bevallen 4 augustus met 39w+6d van zoon LEVY SHANE, 3640 gram en 49 cm Mariss, 34 jaar, 1e kindje, bevallen 6 augustus met 39w+1d van zoon TOM, 3910 gram en 53 cm Lindaa, 23 jaar, 1e kindje, bevallen 29 augustus met 38wk+6d van dochter MICHELLE ILANA, 2895 gram en 49 cm Pippo, 29 jaar, 3e kindje, bevallen 23 september met 40wk+3d van zoon GENO,3350 gram en 49 cm Lindada, 27 jaar, 1e kindje, bevallen 27 september met 41wk+3d van dochter DEENA LARA, 3840 gram en 53 cm Ischa, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 01 oktober met 38wk+6d van zoon LUCAS, 2970 gram en 49 cm Sam, 24 jaar, 1e kindje,bevallen 04 oktober met 41wk+2d van dochter JILDOU 3910 gram en 50 cm Jootje24, 27 jaar, 1e kindje, bevallen op 06 november met 39wk+0d van dochter Denise 3520 gram en 48cm Bengeltje86, 22 jaar, 1e kindje, bevallen op 17 dec met 38w+4d van zoon JULIAN 3630 gram en 49à50 cm Lola1982, 26 jaar, 1e kindje, bevallen op 18 dec met 39w+5d van meisje NENA 4060 gram en 52 cm Hartewens, 34 jaar, 1e kindje, bevallen op 06 mrt 2009 met 38wk+3d van dochter LARA LYNN ? gram en ? cm Bas1759, 28 jaar, 1e kindje, bevallen op 17 mei met 36wk+6d van zoon BAS 2540 gram en 44cm ***** Rebbel, 26 jaar, 2e kindje, bevallen op 22 december 2009 met 34+6d van dochter LUNA 2695 gram en ? cm Bruidje, 32 jaar, 2e kindje, bevallen op 11 januari 2010 met 38wk+3d van dochter DEMI ANJELIE 3540 gram en 50cm *** ZWANGER *** Latoya, 25 jaar, 2e kindje, uitgerekend 08 mei 2010 jongen Treintje1, 33 jaar, 2e kindje, uitgerekend ? juni 2010 meisje Sam, 24 jaar, 2e kindje, uitgerekend 2 juli 2010 verrassing Pippo, 29 jaar, 3de kindje, uitgerekend 21 juli 2010 Mone, 32 jaar, 2de kindje, uitgerekend 26 juli 2010 AFSPRAKEN 20 feb: Sam 20 weken echo 26 feb: Ischa jarig 03 mrt: Pippo 20 wk echo 01 apr: Ischa CB 08 apr: Jildou Cardioloog (ductuscontrole) 05 jul: Sam CB
Hmm afwachten Liesje!!! Jenny wat erg en sterkte zeg!!! Rotziekte!!! Mijn ha heeft me verteld dat juist de dikkere moedervlekken vaak niet erg zijn, maar devlakken die groeien etc... Hier door mn zwangerschap meer moedervlekken gekregen... Nou ja, als het hier maar bij blijft.. Verder Ischa: pff weet niet wat ik zou doen als ik jou was, geloof nog niet gaan werken iig!!! Hier vannacht weer beter geslapen, jammer dat Kyra de boel om half 6 wakker blafte daarna wilde Jildou niet meer in bed slapen maar wel bij mij gelukkig.. Dus dan daar maar.. Gaan nu ff met deh onden uit!! Tot straks!
Jenny, wat heftig allemaal! Veel sterkte toegewenst! En gelijk heb je om je door te laten verwijzen naar de dermatoloog...hier is het gemakkelijk om gewoon rechtsreeks al een afspraak te maken met de dermatoloog...hoop echt dat alles goed is bij je en ook blijft bij je papa...heel veel sterkte en dikke knuffel! Ischa, veel beterschap en werken tot arts je heeft gegeven...of schrijven die geen briefje of geven deze geen raad tot wanneer je weer mag werken?