Sam, om even bij te slapen is het dan misschien een idee dat jij wat voeding kolft en dat jij doorslaapt terwijl Kor de fles met bv geeft? Pippo, hoe gaat het ermee? Hebben jullie er gisteren een "mooie" dag van gemaakt? Rebbel, wat een leuke fotoshoot! Hartewens nog maar 1 nachtje! Natas, hoeveel weken ben jij nu? Heb je nog "klachten"?
@pipo: knuffel voor jou! @jenny: dank je! ja het gaat zo hard! @natas: hihi, je bent een van de weinige die vind dat ze op elkaar lijken! ik vind zelf dat ze nu idd we meer op Milan gaat lijken, maar vooral in het begin was het een heel ander kindje. Milan lijkt veel op zijn papa en Luna is als baby 2 druppels water mij. @all: dank jullie wel voor de leuke reacties op de foto's!
juist als hij klustert! in de ochtend 20-30 cc (meer hoeft echt niet voor het oefenen) afkolven en dat kan hij in de avond dan krijgen. Scheelt jou 's avonds weer.
Sorry Pippo dat ik het dan net op die dag moet vragen. Mijn vraag kwam voort uit mijn vriendin die onlangs is bevallen en ook haar kindje halvewege de zwangerschap moest los laten. Dikke knuffel dus van mij. Ik begrijp dat mijn vraag op niet zo'n juist tijdstip kwam. Desondanks hoop ik dat jullie gisteren een liefdevolle herinneringsdag hebben mogen hebben.
wij zijn onderweg naar mijn schoonzus. is 2,5 uur rijden! maar ze woont er al even, dus werd echt tijd. ze woont aan zee dus dat is wel lekker! volgende week gaat ze op vakantie en dan gaan wij een wek in haar huis, heerlijk aan zee en alles bij de hand! hopelijk wil het zonnetje dan ook meewerken!
Wat Jenny zegt lijkt mij ook wel een logisch idee. Ik gaf Phaedra na 3 uur clusteren ook een beetje melk uit een fles want ik zat er dan helemaal doorheen. Ik zou willen dat ik je de gouden tip kon geven. Maar alle kinders zijn zo verschillend. Ik weet precies wat je bedoelt met de aanlokkelijke verhalen van de FV dames. Ik hoop dat je die keuze niet hoeft te maken, want ik weet hoeveel plezier je hebt beleeft aan het voeden van Jildou. Dikke knuf meid. Phaedra heb ik gisterenavond ingebakerd omdat ze alsmaar zo huilde. Heel rot want overdag is ze echt een heerlijk tevreden meisje. Ze sliep meteen zo vast dat we haar wakker moeten maken voor de laatste fles. Ik blijf het afschuwlijk vinden, maar ze raakt zo overstuur van dat gemaai met die armen dat het toch wel de oplossing blijkt voor haar. Arm schaap is enorm verkouden. Ik had zo mijn best gedaan om haar niet aan te steken, maar dat is beina niet te doen. Gelukkig gaat het wel ok met door haar neus ademen.
Een dagje te laat, maar Pippo een hele dikke knuffel meid. Die dag zal altijd een moeilijke blijven dat jullie je mooie meisje moesten laten gaan. XXx Treintje
goed idee jenny bedankt!we liggen nu in bed rinze is eigenlijk vanaf kw voor tien wakker.nu bijna in slaap nu ik nog.
Sam, ik hoop dat je vanmiddag even lekker hebt kunnen slapen. Mone, ik ben nu 6 wk + 1 dag + 6 uur + 18 minuten (nee hoor, ik tel de dagen niet ). Ik heb niet zo veel klachten, alleen weer erg moe en een behoorlijk opgezette buik. Iedereen op kantoor ziet het dus ik heb het maar gezegd. Treintje, dat inbakeren is geen leuk gezicht hè. Ik heb Danique ook ingebakerd gehad in een doek van Pacco. Zij sliep heerlijk, maar ik heb er lang aan moeten wennen.
KLopt het blijft een rotgezicht. Isis is ook ingebakerd geweest in de paccodoek. Ik hoop dat we het bij Phaedra allen 's avonds hoeven te doen. Ik heb er nooit aan kunnen wennen.
Hmm natas, fijn heb je geen keus dus!! Ik duim me rot voor jou en Hartewens!!! Ooh ja ik zou nog even vertellen waarom ik er doorheen zit/ zat !! Rinze drinkt vaak erg onrustig. Het is eigenlijk net een slagveld als je het ziet. M'n bv-kleren houd ik maar helemaal omhoog als we gewoon thuis zijn anders kan ik na elke voeding schone kleren aan. Niet dat dat zo'n punt is, maar wel dat het niet normaal is als hij zo onrustig drinkt natuurlijk. Inmiddels ben ik erachter dat ik een erg sterk TSR (toeschietrefelx) heb. Hij verslikte zich ook vaak, maar ook omdat hij de melkstroom niet aankan, zonder tepelhoedje al helemaal niet, wordt hij onrustig, dus meer lucht binnen en wat krijg je dan, ja krampjes en ontzettende poepluiers. Nou dat was/ is hier dus ook het geval. Maar hier kwam ik gisteravond eigenlijk pas echt achter! Nu heb ik vannacht en vandaag tsr weg laten lopen en nu drinkt hij rustiger en verslikt zich minder en tot nu toe ook minder krampjes. Dus ik hoop zo dat dit nu beter wordt vanaf nu. Dan kan ik straks ook zonder tepelhoedje voeden want daar wil ik natuurlijk graag ook weer vanaf. Maar vooral nachten waren hier dus waardeloos, ook omdat hij dan ontzettende kramp had. Als ik in een nacht 2 uur achter elkaar kon slapen was dat al veel! Nou dat breekt je na 3 weken toch echt op! In 1 nachtje maximaal 4 of 5 uur slaap is gewoon echt te weinig! Het is maar goed dat Kor vakantie heeft anders had je me nu op kunnen vegen! Nou dat was het verhaal even !!
Even een vraagje. Word soms zo moe van Jildou. Zo wil ze nu bij Kor op schoot, maar wat doet ze, steeds zijn bril aftrekken. Nu kan je 1x zeggen niet doen en naar de gang, wat al gebeurd is, maar vervolgens blijft ze doorgaan. Ze luistert dan gewoon niet. Wat moet je hier nou mee dan.. pfff.. Afleiden wil ook eigenlijk niet...
Hier ook een peuter die de peuterpubertijd is ingetorpedeerd sinds Phaedra er is. Er zijn dagen dat het supergoed gaat, maar als ze moe is (bv na 2 dagen KDV) dan is het woedeaanval op woedeaanval. Echt niet normaal af n toe. Ze gaat dan even naar haar bed want ze maakt echt een enorm drama inclusief het hele huis door dweilen op haar rug. Isis is hier nog wel erg onder de indruk van de hoek. Als ze echt lastig is dan gaat ze op de gang. Gaat ze daarna door dan gaat ze weer op de gang/hoek. Dit hebben we vooral met slaan gehad. Dat kon ze behoorlijk volhouden, dan zat ze soms 3 keer achter elkaar in de hoek
Ik ben trouwens echt geen ster in het afleiden van mijn kind. Ik kom altijd met van die flauwe dingen. Verder dan "kom dan gaan we met je pop spelen" kom ik vaak niet
Ooh dus die van jou staat er dan ook zo een paar keer achterelkaar !! Gelukkig hier niet de enige dus !!
je kan drie dingen doen en waar ik voor kies hangt van de situatie en mijn humeur af. Je kan heel simpel boos worden. Nee mag niet en eventueel haar wegzetten (dus als straf niet meer op schoot. Gang en trap zitten zijn wij nog niet aan toe met Jaron). Verder kan je meegaan in haar behoefte, de bril dus zien, en dat dus laten zien en uitleggen. Ja mooi maar gaat snel stuk, dus kunnen we niet van het hoofd af tikken. En als derde optie (als optie 2 niet werkt en optie 1 een bruggetje te ver is) afleiden. Dat gaat hier vaak wel aardig. ik bedenk me altijd maar dat een kind de wereld aan het ontdekken is en dat niet doet om jou te treiteren. Dus dan help ik het kind mee in het ontdekken. Straf en boos lijkt me dan dus zinloos. (maar oke, ik ben ook maar een mens, dus ja ik word ook wel eens boos).
Pssssttt op die leeftijd werkt een sanctie nl nog niet. Zij zien de oorzaak-gevolg nog niet. Dus voor straf in de hoek zal nog geen zin hebben. morgen doet ze het weer om te kijken wat dan je reactie zal zijn nl.
Jenny nou die bril heeft ze inmiddels wel bestudeerd En ze weet ook heel goed dat ze er niet aan mag zitten. Bril nee zegt ze wel En echt boos worden we niet zo gauw, maar ze moet wel weten dat bepaalde dingen niet kunnen.