Natas, probeer wel een beetje om jezelf en om mr. Pielemans te denken hoor. Misschien moeilijk, maar misschien is het toch verstandig om even een stapje terug te doen. Je hebt daar een erg kostbaar iets in je buik zitten meid! Liesje, het is inderdaad moeilijk voor je nicht. Kan me levendig voorstellen dat ze vooral verbolgen is over het feit dat het niet eerder gezien is op de echo. Sam, fijn te horen dat het best goed gaat met je kleine man. Hoe is het nu met hem? Is z'n gele kleur al weer wat minder? Bruidje, hopelijk merken jullie snel resultaten van de behandeling van de osteopaat. Hartewens, ondanks dat ze het diepere bad toch best een beetje eng vindt, al kan ze er nog ruimschoots staan, begint ze het toch wel erg leuk te vinden nu. Ze is vooral trots op haar donkerblauwe walvis. De lichtblauwe heeft deze groep niet gekregen omdat ze op waren en omdat de leverancier ze niet meer kon leveren. Ben nu steeds op haar in aan het praten dat het leuk is om gewoon door te oefenen, want door te proberen kun je heel veel leren. Hoeraaa. Ze reageert daar steeds enthousiaster op. Nu nog even afwachten of ze het ook in de praktijk gaat brengen, maar dat komt vast goed. Vandaag was er voor de verandering eens een mannelijke flex op het KDV. Ben benieuwd of we hem nog eens terug gaan zien. Hij gaat wel leuk met de kids om heb ik al gezien.
Dombo, altijd leuk een mannelijke flex !! Neej ik vond hem behoorlijk geel vandaag.. Maar hij heeft gister pompoen met rundvlees gehad.. wie weet ligt het daar aan?? Verder was hij erg vrolijk en lief, nu graag vannacht ook.. Ben opperdepop !
natas: je hebt pb terug! Sam: R dus nog steeds geel..bah...hou maar goed in de gaten hoor. zijn weer terug van een wel erg drukke verjaardag. Wat waren die kids druk. Denise zat op een gegeven moment met haar handjes voor haar oortjes. Die kan daar echt niet tegen. Ben maar met haar naar huis gegaan en heb haar nog even rustig in bad gedaan. Hopelijk slaapt ze vannacht door en word ze niet wakker door alle prikkels die ze heeft gehad.
Ja... Maar ik hoorde maar niets, dus ik heb de dame vanmiddag opgebeld. Ze was heel erg verbaasd, ze had namelijk mijn huidige manager gevraagd wanneer ik beschikbaar zou zijn en daarna aan PZ gevraagd om alles in orde te maken. Zij dacht dat mijn manager het me wel zou vertellen en mijn manager dacht dat zij het zou doen Maar goed ze had het een heel erg goed gesprek gevonden en ze willen me graag hebben. Me so happy
Treintje, geweldig, gefeliciteerd!! Natas, je hebt een PB! Sam, ik kan me niet voorstellen dat je kunt verkleuren van Pompoen. Hooguit je ontlasting, maar niet je velletje. Maar wel fijn dat hij zo goed in z'n hum was.
volgens een ka op inet kon t ook van veel worteltjes komen. Was kindje van 9 mnd met t zelfde. bloed afgenomen maar niets a d hand dus ja... Ach bijzonder kind!! We wachten af. Ik denk dat we binnenkort ook wel weer daar zitten. Zn eczeem is ook nog niet bepaald beter! Breidt zich eerder uit dan dat het minder wordt...
@sam: fijn dat je gerust gesteld bent! @liesje: leuk zulke collega's! @treintje: gefeliciteerd!! @hartewens: geniet van je verlof meid. ik ben t alweer kwijt... sorry!
Goed zo Natas! Wat fijn dat het nog maar een weekje is vanaf vandaag! Nu nog even koest houden dat laatste weekje! Fijn dat Alyssa het zo goed doet bij de blauwe walvissen Inez! Liesje lastig hoor, ik zou eerst zelf eens goed gaan nadenken over wat je zou willen qua werk. Misschien handig om eens bij een uitzendbureau of een opleidingscetrum te informeren naar opleidingen en waar vraag naar is? en natuurlijk gefeliciteerd Treintje!!!!
nou ons dametje is vandaag voor het eerst zelf gaan staan! ze zette al wat stapjes aan de hand maar het leek alsof ze niet durfde te gaan staan! ik ben helemaal trots, maar ze wordt nu wel weer erg snel groot..
Rebbel geweldig!!! Wat gaat het snel he? Ons 'ukkie' van 7 maanden woog vandaag bij het CB meer de 10kg en is 73 cm. Megababy haha Ze kan sinds woensdag ook opeens terugrollen en soms tijgert ze achteruit. Voor ik het weet gaat ze staan
Rebbel wat goed !!! Treintje, zooo wat een reus En ik maar denken dat Rinze een reus is !! Dan si die nog klein !! En verder is hij ook nog erg baby !!
Goedenavond! Rebbel wat goed zeg! Kleine kindjes worden groot! Treintje gefeliciteerd met je nieuwe baan! Ben de hele dag in touw geweest. NU dus bekaf op de bank. We hebben maar een pizza besteld (ik pasta, dat valt wat beter ivm mijn maag) Zitten we nu op te wcahten. MOrgen de kamer van L. klaarmaken, heb er zin in.
Treintje: zo zeg!! lekker aan gewicht en lengte Sam: zakt de gele kleur al wat af?? Rebbel: whoehoeeeeee goed zeg!! ja als ze dan ineens gaan staan is het kleine er echt al wat vanaf hé!! Ik vind dat Lianne ook zo snel gaat..al bijna 3 maanden en 2 maten verder. mijn kleine meisie word veel te snel groot!! Denise wilde ik maar wat graag wat ouder hebben toen ze baby was, en Lianne gaat me juist te snel en wil ik nog wel even baby houden. Vreemd hé! en hoe gaat het met de hoogzwangeren onder ons?? iemand onlangs nog wat van Ischa vernomen?