Super dombo!! Topmeiden!! Hier gisteravond gesprek gehad en serieus niets negatiefs of minpunt gehoord! Ze heeft haar draai gevonden, is al ver met tellen, cijfers, letters, knutselen, tekenen, nog meer ?haha! Ze durft heel goed te zeggen wat ze niet wil, vraagt het als ze het niet weet etc.ze redt haarzelf prima! Dat voor d'r zelf opkomen en het vragen ben ik erg blij mee! Was er wel wat bang voor dat ze dat niet zou durven! Maar ook hier supertrots dus!!!
Mooi Sam! Lekker toch, dat lijkt me nu het belangrijkste! Dombo ik had me nooit gerealiseerd dat je meiden in dezelfde klas zitten! Mooie punten om aan te werken! Fijn dat ze steeds meer los komt! Hier nog een beetje aan het nakauwen van een paar opmerkingen van de juf... Tot vorige week was hij de jongste, maar ze gaf aan dat hij een forse voorsprong heeft in taal en algemene kennis en al zo goed rekent. Ik weet dat het mijn angst is en het juist op deze school wel goed komt, maar ik ben zo bang dat hij zich gaat vervelen!
Mariss rustig blijven!!! En er is meer dan alleen rekenen en lezen hoor!!! Het samen spelen en het spelen op zich is ook zeker belangrijk!!! Kijk hoe het gaat en houd het in de gaten. Je merkt snel genoeg dat hij zich zou gaan vervelen! Maar ga niet (zoals bij mn collega van de week het geval was) tegen je kind zeggen jij kunt wel wat meer, doe jij dat maar.... Terwijl hij al een plus opdracht van juf erbij zou krijgen...
Oh nee Sam daar hoef je niet bang voor te zijn! We hebben echt een superlieve juf die met name sociaal de kinderen heel goed stimuleert. Voorlopig hebben we genoeg aan het gewoon lekker mee draaien. Daarnaast werken ze tzt ook met verschillende niveaus als dat nodig is, is er een plusklas en remedial teacher. En binnenkort gaan we buiten school starten met sporten denk ik, evt ook met muziek als hij dat wil... Zo mooi ze heeft voor ieder kind even echt aandacht bij binnenkomst, met een persoonlijk vraagje. Roos geeft tegenwoordig ook de juf een hand, pakt een boekje en gaat in de kring zitten... En aangezien ze haar jas niet hoeft op te hangen is ze sneller binnen dan Tom
Hier maandagavond ons eerste gesprekje op school. Ben benieuwd of het net zo goed is als bij jullie kids. Morgen sinterklaasviering op Dennis' werk. Ben benieuwd! Deena heeft er zinin in ieder geval.
Dank je sam, gaat wel lukken. Heb je trouwens tips om thuis te oefenen met letters lezen en schrijven? Jildou is er al zo goed in, maar dat kan ook niet anders met een juf als moeder. Wel zwaar trouwens full-time werken met 3 kinderen. Je man zit wel thuis, maar sommige dingen komen toch op moeders aan. Hier zou het een ramp zijn, haha!
Ik heb deze ook voor Deena en Jade gemaakt. Echt super leuk! Kado Tip! Sinterklaas spreekt je kinderen persoonlijk toe via de TV! Stel zelf de DVD samen via: http://www.videovansint.nl/c/26441X2tH/
Hi meiden, We krijgen er nog een gezond (zover te zien met de 20 weken echo) meisje bij Wij hadden geen 10 min gesprek, was niet echt nodig gezien het uitgebreidde gesprek wat we al gehad hadden Maar het gaat heel erg goed met Pieter!
Mone wat super! Meiden zijn geweldig... Gisteren 10 min. gesprek gehad over Deena. Ze doet het eigelijk al hardstikke goed. Ze gaat goed mee in de klas en doet netjes haar werkjes en ook goed. Eigelijk niets over op te merken. In januari krijgen ze hun eerste toetsmoment al. Raar idee, maar misschien ook wel goed. Als er geen bijzonderheden zijn, krijgen we de uitslag bij ons volgende gesprekje in maart.
Jeetje Mone dat is al een hele griet! Leuk en vooral fijn dat alles goed gaat! Superschattig dat handje trouwens! En echo's van het geslacht.... Een zenuw van 2-3 mm vinden geen probleem, maar ik blijf het geslacht herkennen echt een vlekkentest vinden! Lindada super toch! Fijn dat het zo goed gaat! Jeetje testen in januari, snel hoor! Zal hier vast ook zo zijn, maar ik heb denk ik meer de houding die mijn moeder ook al had... Vooral gewoon je ding doen, dan klopt de uitslag tenminste. Bij kleuters gaat dat natuurlijk niet anders, maar ik was denk ik de enige die bij het ontbijt te horen kreeg dat we een Cito toets hadden, wat dat was en waarvoor eigenlijk... "Ze gaan even kijken naar welke school je het beste kunt straks, dus vandaag gaan jullie een heleboel oefeningen maken."
Lindada, fijn dat het zo goed gaat op school. Altijd goed om te horen toch? Mariss, dat is een goede manier om alvast op school te wennen. Mone, wat gaat dat snel zeg, je bent al weer 20 weken zwanger. En nog een meid! Erg leuk! Et voila, een zeer trotse, kersverse diploma C bezitster! En moeders is niet minder trots. Enne, moeders zelf heeft in het bad ook nog even haar kunsten getoond, de papa's en/of mama's mochten ook een stukkie onder water zwemmen en deze mama is gewoon even onder water naar de overkant gezwommen. (25 meter).
Jeetje Dombo wat goed! Van jou ook hoor Natas hoe gaat het met je, komt er langzaam wat rust in de tent voor je? Mone al aan het idee gewend? Heb je nog een mooie naam?
Yes! Mijn vader heeft nieuw werk! Ja op 56 jarige leeftijd toch nog gelukt, ik ben zo blij. Nu hoeven ze hun huis niet uit en hoeven ze niet elke maand hun spaargeld bij te leggen. Pffff dit geeft zo veel rust.
@Dombo, knappe meid! @Mariss, al bijna gewend en nee nog geen naam gingen we mee wachten tot de echo....dus nu kunnen we daar over na gaan denken! Leuk leuk! @Linda, wat fijn! Gefeliciteerd! Scheelt weer een hoop. Ik ben al blij dat mijn vader (59) volledig is afgekeurd, scheelt ook een hoop zorgen als kind
Haha mone. Hier geen baby meer, maar ik heb wel namen. Roan voor een jongen en Fenna voor een meisje... hihi.
Sorry meiden, ik zie jullie geloof ik meer op facebook dan hier. Hier alles goed. Verbouwing gehad. Goed gegaan. Hebben nu boven op dakterras een kamer erbij gekregen. gaat een ware tienerkamer worden, want de oudste wordt deze maand alweer 10 jaar. Op school is hij bezig met topo, dus van drenthe gaan we nu naar Gelderland. Moeders kan haar geheugen ook weer opfrissen. Verder komt de spreekbeurt (over scouting) en de boekbespreking er weer aan. Middelste leert momenteel de tafels, dus we doen de hele dag door rekensommen. Jongste gaat helemaal geweldig geweldig op school. Grappig, hij had nooit belangstelling voor cijfers en letters maar blijkt nu dus gewoon alle cijfers te kennen. Ook zit hij op gym en ik sta er van te kijken hoe snel wel vooruitgang in zijn motoriek zien zeg. Echt leuk. In januari mag hij beginnen met zwemlessen. Hij heeft er verschrikkelijk veel zin in. Mijn werk gaat ook goed. Laatst weer afscheid moeten nemen van een cliënt. De derde dit jaar. Dat zijn dingen die niet echt wennen. We pakken de draad nu langzaamaan weer op al blijft die ene stoel akelig leeg. Nou dit was het zo'n beetje.