Afdrogen, inmaken, kloppen, volledig afgemaakt worden.... Ofwel hij heeft keer op keer een glansrijke overwinning! Hier trouwens een fruitmonster.... Eet alles en vraagt er regelmatig zelf om! Wat een superkind, toch? Nu al weken fruitsalade als toetje, vinden wij ook lekker
Lindada, doe je het wel een beetje rustig aan meid? Het kan voorwerk zijn of een seintje dat je een stapje terug moet doen. Mariss, je maakt het wel spannend zeg ... Mone, knappe Janneke, wat is die er vlot bij met lopen. Sam, Rinze begint het lopen ook een beetje door te krijgen, hij heeft bijna 4 tandjes en hij is langer aan de BV dan zuslief. Vindt mama vast niet erg. En super van Jil, dat ze al zo goed kan tekenen.
Yelina is weer zo goed als nieuw. Met sommige dingen eten voelt ze haar keel nog wel, maar voor de rest zegt ze steeds dat haar keel niet meer pijn doet. En ja Lola, ijsjes zijn er goed ingegaan. Heel wat beter dan bij haar zus vorig jaar. Ik geloof dat Yelina in haar eentje bijna 2 doosjes ijsjes heeft leeggegeten. Haar lip doet nu wel even zeer. Ze is gisterenavond gevallen en flink ook. Tand door de lip, heb het meteen gekoeld om de schade te beperken. Gisterenavond wilde Alyssa haar geen nachtzoentje geven, want Yelina's mond leek net op een snaveltje. Gekke griet. Een handkusje ging er nog wel af.
Wat een pech voor haar Dombo!! WHAAAAAH mn vriendin verwacht er niet 1 maar 2 !! HAHA.. helemaal in shock!!!
ZO, de kids liggen alweer in bed...hun eerste schooldag achter de rug...dochterlief in het eerste leerjaar en al een woordje geleerd en zoonlief in het eerste kleuterklasje ! Wel wat tranen maar heeft heel flink geweest! Ik zelf was mijn weg beetje kwijt, dus heb dan maar samen met zoontjelief de speelkamer onder handen genomen !
Ja ze wist dat er 2 eitjes waren in het begin... maar de laatste meting, zat er nog maar 1.... dus wel bijzonder zeg maar
Leuk, Sam! Wel even schrikken! Pippo, knap hoor 2 kinders naar school! Dombo echt een super meissie heb je! Hier wordt niet veel getekend jammer genoeg, hij heeft een soort vrees om te starten, ook met kleuren van plaatjes. Mijn idee is dat hij vindt dat hij het niet goed genoeg kan... Maar ik krijg er geen doorbraak in. Verder een stinkend beroerde dag, ben prikkelbaar en uit mijn ritme, heb maanden lang juist 39 weken in mijn hoofd gehad, ook omdat een goede vriend jarig is, maar ik moet echt nog wachten...
Echt de laatste loodjes Mariss, hou vol meid! Janneke is snel zeg! Linda, rustig aan meid. Beterschap voor Yelina's lipje! Verder even weinig reactie van mij, heb wel bijgelezen maar moet zo Quinten alweer halen voor een slok (ik wil op tijd naar bed). Er is in 2 dagen hier wat te veel bijgeklets om overal nog op in te gaan. Even een snelle copy/paste van wat ik elders al heb geschreven : Ik heb vakantie!!! Nou ja, het is hier nog een puinhoop en ik moet alles nog doen voor we kunnen vertrekken zondag vroeg, maar ik hoef niet meer naar m'n werk. Morgen de kindjes wel naar het KDV, dan kan ik tenminste wat gedaan krijgen. Vandaag mijn moeder ook hier, gisteravond haar verjaardag gevierd. Lang verhaal kort maar ik weet werkelijk niet waar dat schip gaat stranden. Vandaag met allebei de kinderen naar het CB geweest. Quinten prima in lengte, in gewicht te weinig aangekomen (gezakt van bijna bovenste lijn naar nu op onderste lijn v.d curve). Hij wordt zaterdag 5 maanden, is nu 66 cm en weegt 6060 gram. Over 3 weken extra komen wegen. Verder alles goed. Brullen bij de prikjes, ah gosh! Danique prima in lengte en gewicht, ze kan bouwen met blokjes (jawel), praten kan ze ook (echt waar) en de ogentest 'voldoende voor haar leeftijd'. Ogen houden wij extra in de gaten want toen Chris een klein Chrisje van 6 jaar oud was bleek dat hij -6 had omdat hij niets op het schoolbord kon zien. Ik ben nog hondsmoe. Maar het is een fase! De wvk op het CB raadde me wel aan om het 's nachts niet meer altijd een speentje te geven maar ook goed te kijken of hij toch niet om 03.00 of 04.00 een voeding nodig heeft. Nu voed ik niet eerder dan 06.00, maar als hij het echt nodig heeft zal ik eraan moeten geloven en dan slaap ik nog minder.
Hi Natas! Vakantie! Lekker hoor, nu lekker je rust proberen te nemen! Sterkte met je moeder, ik weet niet hoe het met haar gaat, maar kan me voorstellen dat het voor jullie slopend is. En altijd naar de wvk luisteren hè Dombo, wat een topmeid is die Yelina! En met een snaveltje leuk bedacht, beterschap daarmee.
Pippo, knap hoor al woordjes kunnen! En al naar school, ik vind Pieter al zo groot, en volgens mij zijn ze als ze naar school gaan nog veel groter!
Ha Natas, lekker advies van de wvk! Heb je al eens een groeicurve ingevuld specifiek voor bv kindjes? Enne omdat de NL kindjes veel dikker zijn dan vroeger is een jaar of 10 terug die groeicurve lijst aangepast, toen bovenste lijn is nu middelste en nu onderste toen de gemiddelde.... Zo lang als hij het verder lekker doet... Geniet tussendoor ook nog even van het zonnetje meid! Enne volhouden? Is er een andere optie?!
Och arme Mariss. Knuffie! Ja ik vul de curve in op BV.com, zal hem even hier plaatsen. Voor nu maak ik me geen zorgen hoor, hij is zo lekker vrolijk en tevreden en de voedingen gaan prima. Maar hij moet niet nog verder wegzakken, hij moet nu wel een beetje zijn 'eigen lijntje' gaan volgen. Hier druk druk, morgen nog flink veel pakken en doen en dan wegwezen! Weet niet of ik morgen hier nog langs kan komen, zo niet dan misschien vanuit Frankrijk als ik de nieuwe iPad aan de praat krijg. Hoop het wel want ik wil niet het bevallingsnieuws van Mariss missen! Oh ja, nog een nieuwtje : het tandenloze-bekkie-tijdperk is al voorbij! Het kind is nog net geen 5 maanden en er zijn al 2 tandjes doorgebroken in Quinten's onderkaakje! Snik.
Wow snelle jongen!! Natas ik zou zeggen GENIET van jullie vakantie!!! Ennuh succes met de ipad (niet jaloers hier hoor )
Sam, wat leuk voor je vriendin, een tweeling! Natas, mooie curve. Snap die ophef van het CB nooit zo goed als een kindje volgens hun niet voldoende aankomt. Moest zelf ook een keer terugkomen voor een extra weging. Natuurlijk is het prima om het in de gaten te houden, maar ik vind zo'n extra bezoek altijd zo'n onzin, alsof ze daar van aan gaan komen. Joh, nu al 2 tanden? Vlot ventje hoor! Fijne vakantie in ieder geval, hoop dat je lekker uitgerust terugkomt en dat je dan weer wat meer energie zult hebben. Pippo, leuk he? Als ze dat eerste woordje leren. En je zoon heeft het goed gedaan hoor! Oei, Mariss heeft nog geen tijd om te bevallen. Mone, dat wil je niet weten hoe groot ze ineens lijken als ze naar school gaan en hoe klein ze daar dan weer lijken bij de rest van de schoolkids. Volgende week beginnen ze bij Alyssa in de klas met de leesmoeders. Ik ben over 2 weken voor het eerst aan de beurt. Sam en Anna, wordt bij jullie bij de kleuters ook al samen met leesmoeders 'gelezen'? Ben eigenlijk wel benieuwd hoe dat op andere scholen gaat.
Dombo neej er wordt niet met leesmoeders gelezen bij ons bij de kleuters! Wel met de rest ! Maar we 'gebruiken' wel oudere kinderen om eens bij de kleuters voor te lezen. En als een kleuter kan lezen kan het ook dat hij / zij wordt gekoppeld aan een leesmoeder.. Maar ben jij leesmoeder voor kleuters? Wat is dan je 'taak'?
Natas, Janneke's curve gaat ook met horten en stoten.... Dus lekker laten kletsen.... Janneke trekt haar haren uit, dus ik had het cb gebeld of zij opties hadden, daar kwam ik niet verder als haren kort knippen (zelf al bedacht), geen aandacht aan besteden (die was nieuw, maar ik wil dat ze stopt, dus daarna hoef ik er geen aandacht meer aan te besteden) of een knuffel of doekje voor in haar hand, dan heeft ze iets vast (waarvan ze eventueel met lange haren om aan te trekken) en dan trekt ze vast niet meer aan haar eigen haren.... Vond het allemaal niet geweldig advies.....