We zijn weer thuis, ik begin zwangerschapskwaaltjes te krijgen (misselijk en moe...) en Pieter heeft het vandaag een beetje zwaar, Sinterklaas en vooral al die kadootjes dat is toch een hele indruk! Hoe gaat het hier, ik zag aan de banners dat Jootje aan de volgende ronde toe is, en dat Rebbel baby nog lekker warm binnen zit! Super alweer 32 weken!
Hey Mone, hebben jullie het leuk gehad? En heb je al een afspraak? Even een vraagje: Wat voor anti-lekbeker drinkt jullie kleine uit? Jildou had 1 met eigenlijk een anti-lekspeen van winnie de pooh. Was ideaal, maar die kan ik dus steeds nergens krijgen !! En nu is de speen stuk, dus iemand tips?
Pieter heeft een anti-lekbeker van de hema, en bij m'n ouders een van ikea, beide werken goed voor hem. Hij heeft alleen al wel door dat als je heel hard met het tuitje op tafel slaat er toch drank uitkomt dus daar kan hij dan heel hard om lachen..... We hebben het zeer leuk gehad, m'n man had voor ons tweeen een nachtje in brussel geregeld in een zeer sjiek hotel, was erg leuk. Wel grappig dat je zo veel luxe hebt dan op je kamer, maar de waterkoker miste ik dan weer wel (zeur....stond een fles champagne klaar met noten en vers fruit (heel veel vers fruit)) En ik heb 22 december een afspraak, het was erg druk en ze hadden eerder geen tijd....
Klinkt goed Mone !! Haha ja dat was met Jildou haar beker ook zo.. Als je daar mee op de kop ramt kwam er ook wel wat uit !! Spannend de 22e!! We duimen!!
hoi hoi julian is ook verwend met sinterklaas van mijn ouders veder de 17de zijn verjaardag en krijg hij met kerst ook wat pff veder heeft julian 8 tandjes en 1 kies 4 boven 4 onder en 1 kies links boven komt er nog 1 aan dit zijn cadeaus van vandaag
Rebbel, fijn dat alles nog redelijk gaat. Houden zo meid, de 33 weken staat al weer voor de deur, het gaat de goede kant uit zo! Mone, lees dat je lekker hebt genoten van je huwelijksreis en een afspraak bij de VK in het vooruitzicht! Veel door Sint verwende kindjes zijn weer voorbijgekomen, ook Yelina en Alyssa zijn vandaag weer ontzettend verwend door de goede Sint.
timo is gelukkig ook weer beter, vreselijk als je kindje zo'n hoge koorts heeft en zich niet lekker voelt hij wilde alleen maar op schoot, dus heb de boel de boel gelaten en hem veel geknuffeld en op schoot laten slapen. Hij heeft ook pas 4 tanden, hij sliep toen erg slecht dus de andere mogen van mij wel even weg blijven nog Van sinterklaas heeft hij een bellenblaas gehad, hij vindt het helemaal fantastisch. Verder nog een blokkendoos en die viel ook goed in de smaak. Rebbel, rustig aandoen he, hou de beep nog maar effies binnen. Ischa, gaat het nu beter met je baas? Sam, je schiet al op naar de 12 weken, lekker hoor! Heb maar weinig terug gelezen, het gaat hier steeds zo snel :S Nu duik ik lekker mijn bedje in, ben moe en morgen gaatde wekker weer om 530...
Hoi Meiden, Ik zie dat jullie allemaal een leuk sint weekend hebben gehad. HIer ook. Het was erg leuk en Isis is helemaal gelukkig met haar kado's. Sint had ze niet beter uit kunnen zoeken want ze is er uren zoet mee. Helaas is ze nu ziek. Koorts, verkouden en hoesten. De ziel. Ik blijf een dagje met haar thuis. Mams kan het niet over haar hart verkrijgen om haar nu naar oma te doen. Morgen mag ze dan naar oma. Sam nog vab harte gefeliciteerd. Wat rot om te horen dat je mannetjes werk onzeker is. Dat zorgt altijd voor veel stress. Ik hoop dat hij de dans ontspringt meid. Oei ik ben alles alweer vergeten Donderdag trouwens controle bij gyn en NP meeting. Dan hoor ik ook of ik weer naar de VK mag. Begin nu wel een beetje zenuwachtig te worden. O ja, Rebbel, je gaat fantastisch. Hoe Rabbelbeeb binnen hoor, jullie doen het echt heel goed Jenny, jammer dat je longen toch continue medicatie nodig hebben, maar het is zaak ze in goede conditie te houden anders wordt het steeds erger. Maar ik kan me voorstellen dat je het liever zonder medicijnen af wilt kunnen Xxx treintje
Aah beterschap Timo en Isis!! Wat fijn dat jullie ook lekker verwend zijn !! Spannend treintje donderdag!! Hebben we beiden een spannende dag donderdag.. Hoop idd ook dat hij de dans ontspringt, maar goed, we wachten af, meer kunnen we niet doen. Gelukkig komen we een heel eind met mijn salaris dus wat dat betreft. We zien het wel. Ik duim me te pletter iig!!
wij hebben de rietjes beker van nurby, de oude wel te verstaan en die is niet te verkrijgen. Verder vond ik de anti lek tuitbekers van mepal goed. Die heb je in allerlei hippie kleuren.
Jij snapte het niet he mone. Op een luxe kamer ga je toch niet zelf thee zetten dan bestel je je kopje vie de roomservice!! (ik zit nu wel even te denken. Wij hadden ook een poepie sjieke kamer en volgens mij ook geen waterkoker. Wel roomservice. Wij hadden een twee persoonsbubbelbad. Echt zo ontzettend leuk! Compleet met badjassen enzo. Ja dat was echt genieten.)
Dit jaar hadden we bedacht om een Piet te laten komen. Op groot verzoek van Timo. Die had er zelfs een briefje overgeschreven. Hij was dus ook vast besloten om dit jaar heel hard naar de deur te rennen om piet te kunnen 'vangen'. Piet kwam 35 minuten te laat. Hum dat was niet fraai, maar dat hadden we al wel ingecalculeerd dus hadden we hem ook 30 minuten te vroeg besteld. Om de tijd te doden hebben we het spel met de reuze mikado gedaan welke Timo vrijdag op school had gekregen. Af en toe rende er een kind naar de deur om te kijken of er al iemand kwam (zij wisten niet dat Piet ook echt zou komen) en er werd uitgebreid gesproken over hoe hard Piet moest bonken wilden wij het horen. Ja hoor, we hoorden het gebonk heel duidelijk! Ze renden heel hard naar de deur en waren echt perplex dat hij nog voor de deur stond. Echt super droog zeiden ze: Hé piet, ben je er nog? Afijn, piet begon (beetje chaotisch maar dat maakt een piet ook weer leuk) vanaf een blaadje met het praatje met de kinderen. De monden vielen steeds verder open. Wist sinterklaas dat allemaal over hun? Over de clubjes, in welke klas ze zaten, dat Timo was gevallen met skateboarden, wie hun vriendjes waren. Wat heel leuk was, was dat Piet de eerste cadeautjes uit de zak ging uitdelen. Eerst dacht ik "moet dat nou", maar hij deed dat heel leuk. Best grappig eigenlijk om het écht uit handen van piet te krijgen. Afijn, we hadden hem voor 20 min ( 15,-) besteld, maar hij ging pas na 40 minuten weg. Hij leek totaal geen haast te hebben. Timo vroeg of hij nog ging strooien. Aij, wij hadden gevraagd of hij dat vanwege Jaron niet wilde doen (oke ik beken, ik had ook geen zin in dat schoonmaak werk). Nou vooruit, bij het weg gaan mocht piet in de gang strooien. Twee keer zelfs want het fototoestel weigerde (en toen lukte de foto nog niet maar durfde ik niet te vragen of hij het nóg een keer deed). Een groot succes dus om piet te bestellen.
http://i47.photobucket.com/albums/f154/zwollenaartje/pakjesavond1.jpg http://i47.photobucket.com/albums/f154/zwollenaartje/pakjesavond3.jpg http://i47.photobucket.com/albums/f154/zwollenaartje/pakjesavond16.jpg http://i47.photobucket.com/albums/f154/zwollenaartje/pakjesavond4.jpg Klik op de link voor de foto
Neej moeder Jenny Ze wil niet meer .. zal het ff veranderen !! Moet zeggen dat het ook wel leuk is Jildou heeft trouwens een nieuw woordje appel !!