Nou slapen heeft ze nu geen zin in geloof ik.. Hele verhalen weer daarboven ! Volgens mij heeft ze nu in totaal niet meer dan 2,5 uur geslapen vandaag vanaf half 9.. Hopelijk dan vannacht een flinke ruk Maar de aardappelen zijn geschild ..
Ja Jildou is niet een kind dat dan de hele tijd op de arm moet. Ze vermaakt zich in de box ook prima .. Maar ze blijft nu maar even liggen..
met Rihanna was dat in het begin wel anders en nu soms nog, maar dan gaat ze gewoon in de wipper op tafel...kan ze mooi alles zien wat mama doet
Ja idd dat is dan wel handig ! Nou ze doet nu niets anders dan huilen.. Tutje.. Zo maar weer heen.. Grrrr...
HAHA ja jij wel ! Ben nu ook totaal uitgeblust.. Haar vader is nu thuis, kijken of ze weer naar hem luistert !
hoi meiden! pfff... wat is er hier weer veel gekletst! kan het niet allemaal bijhouden als ik moet werken hoor. maar ik las wel dat het ging over slapen... milan slaapt ook veel. dit is ons schema: 7.00 fles dan rond acht uur nog even naar bed tot 9.00/9.30 dan krijgt hij fruit en gaat dan meestal daarna ook nog meestal een uurtje slapen en om 12.00 weer de fles dan rond half 3 naar bed en om 16.00 de fles en soms dan nog van 17.00 tot 18.00 slapen, maar niet altijd. en dan om 19.00 of 20.00 de papfles en naar bed. is dit te veel dan? ik moet zeggen dat ik hem dan zelf ook in bed leg. moet ik het eens proberen om hem wat langer op te houden? wat is dan normaal voor een kindje van een half jaar? liefs rebbel