Jooze.. uuh ja, dat zoek ik nog steeds in mijn woordenboek.. Geloof niet dat ik dat kan ! Heel vervelend ! Maar ik doe m'n best Ik ga ook m'n bedje opzoeken. Hopelijk een beetje bijslapen! Dames.. iemand die leuke sites kent met leuke aanbiedingen voor babykleertjes ..
Rebbel, ik kan me alleen maar bij de andere meiden aansluiten: GO REBBEL, GO! Jenny, beterschap, hoop dat het niet echt bronchites gaat worden. En de babmeet, ik weet niet of je het hebt meegekregen, ik heb dan ook nog een verjaardag en ik ga niet niet trekken om en bij jou langs te gaan en bij die verjaardag. Die is in Almere, haha, bij Natas in de buurt. Pippo, wat fijn dat je straks niet al die kilometers meer hoeft te rijden.
thanks meiden! jullie zijn echt super en helpen me echt bij moeilijke situaties! nou ik zal eens een leuke banner uit gaan zoeken! pfff..... ik vind het nu nog spannender dan de 1e keer geloof ik met dat van Milan in mijn achterhoofd! maar ik ga echt proberen het van me af te zetten, het komt vast allemaal goed en dan is het achteraf balen als we voor niets zo lang gewacht hebben! liefs rebbel
Jenny, wat een tegenstrijdigheden voor jou de afgelopen dagen. Enerzijds de blijdschap voor een vriendin die eindelijk haar langverwachte adoptiekindje mag halen, anderzijds een mede forummama die afscheid heeft moeten nemen van haar 6 weken oude baby. Vreselijk. Hoe is het nu met jouzelf? Begin je al weer een beetje op te knappen? En wat fijn om te lezen dat Ruben het goed heeft gedaan, zo z'n eerste week op de basisschool. Wat lijken ze dan groot zo ineens he?
He meiden! Kom even snel aanwaaien. Ben aan het werk... bleh! Helaas dienst en er is een kindje binnen gekomen met verdenking leukemie. Dus ik mag komen werken. Nu wachten op het bloed, zodat we kunnen gaan kijken of het inderdaad foute boel is... Maargoed. Hier nog nieuws? Ben al even niet geweest (sorry geen tijd), dus ik moet even bijgepraat worden.
Hi, @Lindada, heftig leukemi. Hier vandaag een druk dagje gehad, lekker in de tuin gerommeld met zijn allen. Ben wel heel moe. Vannacht maar vroeg slapen. Jooze
Hmmm, Rebbel wat vervelend! Ik kan even niet snel vinden watvoor erfelijke ziekte het is. Maar zoiets kunnen ze toch meestal met een vruchtwaterpunctie achterhalen (indien het heel ernstig is = levensbedreigend)?
Ja, best heftig. Helaas ben ik eraan gewend. Ik werk op de oncologie (en haematologie) afdeling van het Sophia kinderziekenhuis. Maar het is wel opeens anders als je zelf ook een kind hebt. Dan ga je opeens denken 'wat als het mijn eigen kind zou zijn...'. Je kan je toch beter verplaatsen in wat het met een ouder doet. De kinderen zelf zijn overigens erg sterk.
Hoi meiden! hier even een korte update van mijn weekend! Ergenis 1: Zaterdag verjaardag van hubbies zijn oma, ik heb me geel en blauw geergerd! in eerste instantie niets aan de hand, totdat het vol begon te lopen daar in huis, als laatste arriveerde smoeder met haar vriend, en velen daar in huis vertelden dat chelle erg veel op mij leek, zegt die debiel (vriend van smoe) ineens tegen hubbie: ja als ik jouw was zou ik me maar zorgen gaan maken of ze wel van jou is.., mijn bloed kookte wel 300 graden als het niet meer is, en het liefst vloog ik hem naar zijn strot maar goed ik zat in een huis vol onbekenden dus heb me beperkt tot de zin : zou maar ff normaal doen als ik jou was! ergenis 2: toen waren hubbie en ik ff snel in de keuken, en michelle was even bij smoeder op schoot toen ze behoorlijk begon te huilen (ja had al gezegd tegen ze dat ze niet over dat drukke geshit kon!) maar luisteren ho maar! dus wij snel terug naar de kamer en zegt vriend van smoeder: ja we hebben berenburg op haar speen gedaan.. hoppa mijn bloed was nu 500 graden! waarop hubbie nu zijn mond open trok en zei zou ik 1 x proberen dan stop ik die fles berenburg in je !@$ .. Ergenis 3: alsof we nog niet chaggie genoeg waren, komt hubbie zijn zusje aan:, oh ze heeft flaporen.. GVD GVD GVD! wat v*rrot mij dat nou wat jij vind! het is mijn meiske en voor mij de mooiste wat er is! heb jij jezelf wel eens goed in de spiegel bekeken tr*t?! (sorry maar ben echt pist!) vol met adrenaline zijn we dus naar huis gegaan, en heb wat film gekeken om mijn gedachten maar niet steeds op die flauwe opmerkingen te zetten (maar helaas, ben nog woest!) Ergenis 4: toen werd ik vanmorgen om 9 uur gebeld, dat mijn opa de hele nacht op de hartbewaking in het ziekenhuis had gelegen! zijn hartritme was ontiegelijk hoog (op dokterpapieren stond vanmorgen "mogelijk hartinfarct" ik was in eerste instantie erg boos, dat junkie neef vanmorgen pas belde, en niet vannacht direct! (wat als mijn opa de nacht niet overleefd had?! dan wist niemand dit!) toen hubbie en ik mijn opa uit het zkh gingen halen (hij mocht naar huis met een nieuwe betablokker en een normaal hartritme) wer er steeds maar gezegd dat het niet door gestress me junkie neef kon komen omdat hij en opa plots zulke vriendjes zijn (als iemand dat zo vaak zegt, nou dan twijfel ik daaraan!) Gelukkig gaat het nu wel aardig met hem, maar door al dit geshit van weekend, heb ik het allemaal wel weer ff gehad! sorry voor mijn ego verhaal, maar moest dit ff kwijt!
Zoo Lindaa, wat bakkes zeg ! Maaruuh ik heb Chelle nog nooit in het echt gezien, maar ik vind haar ook op haar vader lijken.. Laat je niet gek maken hoor! Knuffel van mij!
nee hubbie en ik vinden haar ook gewoon ontzettend gemixed! alles eerlijk verdeeld haha! maar als er dan zon troela aankomt dat ze flaporen heeft, ja dan schiet het voor mij wel ff hoog want voor mij als mama zijnde is zij het mooiste wat er is!
Ook nog een kleine update van vriendin met haar zoontje van 1.5 jaar oud...(lees: met leukemie) het gaat steeds slechter heb ik vernomen van haar schoonzusje, jayden is van de week opgenomen en ze weten niet of hij het wel gaat redden allemaal! verdere details heb ik nog niet, Als er verbetering/verslechtering is, jullie zullen het horen! en nog iets lolligs, voodat al die ellende binnen kwam lopen bij hubbies oma was de oom van hubbie daar met zijn zoontje van een jaar .. michelle vond dat maar wat interessant, en ze wou hem steeds kusjes geven.. en ging hem aaien! ooh dat was zon lief gezicht! alleen thomas vond het zelf maar niets haha die was erg verlegen!