hoi hoi, was ik ook weer eens... hebben de 3e prikjes weer overleeft Dinsdag (gelukkig voorlopig even de laatste) Denise is weer goed gegroeit maar is nu iets te zwaar als je kijkt naar haar lengte. Naja ze ziet er lekker uit. Woensdag zijn we overgegaan op 4 flessen gaat tot nu toe prima, behalve dat ze s'nachts nu rond half 6 wakker word, maar na het geven van haar speentje wel weer door slaapt tot in ieder geval 7 uur. zit alleen wat te hannessen met de tijden wanneer ik de flessen geef... en de hoeveelheid. De 1 zegt dat 4x 210/7 teveel is voor de niertjes en dan ander zet dat het wel kan! moeten volgende maand weer terug voor controle bij het CB ivm afplatting van het hoofdje door voorkeurshouding.
door het ontzwangeren? Weet ik niet. Overleg anders eens met de h.a. als je volgende maand weer een eisprong voelt.
ik blijf het aantal uur werken wat ik nu doe (60%) maar sta dan wat minder op de groep en wat meer op kantoor. De kantoor tijden kan ik zelf inplannen.
Fijn dat het zo goed gaat! Hoe zwaar is ze nu? Hier ook een zwaargewichtje hoor.. tov zn lengte ook te zwaar.. Gewicht +2 lijn, en lengte +1 nu... Ik vind 210 op zich ook wel grote flessen, heb wel eens bv alleen de laatste fles 210 gedaan.. verder nooit
zo hier ligt er weer eentje op bed... mwah...volgens mij is iedereen nu weg nou dan ga ik maar even wat doen in huis
Ik ben de laatste dagen niet veel online op zwp evenals op msn niet omdat ik niet zo super in mijn vel zit! het is momenteel weer 1 drama bij mijn opa thuis, en heeft sinds hij zondag uit het zkh is gekomen nog steeds extreme last van zijn hart! hij is gisteren bij de HA geweest en mijn moeder was hierbij! Hij heeft openlijk gelogen over het feit dat junkie neef WEEr bij hem in woont! iedereen ziet dat hij erg ongelukkig is maar hij beweert hoog en laag dta hij BLIJ is dat junkie erin woont! wat ik nu ga zeggen klinkt SNOEIHARD! maar het voelt voor de rest van de familie net alsof we wachten op magere hein met de zeis die mijn opa komt halen! wij kunnen maar niet bevatten dat mijn opa zijn leven eigenlijk geven wil aan iemand die niet anders leven wil! erg jammer maar we hebben ons voorgenomen om opa te laten in zijn doen en laten! maar dat wil natuurlijk nog niet zeggen dat wij ons extreme zorgen maken om hem! Afgelopen woensdag ben ik even bij mijn opa geweest en die debiel zat er ook (sorry voor mijn taalgebruik!) hun waren met het avondeten bezig en ze aten gevulde groentesoep.. ik zat bij mijn opa op de 3zits bank en die neef op de andere.. hij was KNETTERLEIP! hij had zijn bord in zijn handen, deed soep op zijn lepel, en gooide dit vervolgens op de grond ipv in zijn mond ook nu beschermde mijn opa hem door te zeggen dat hij "oververmoeid"was.. yeaah right waarvan?! hij ligt 24/7 op bed bruin te roken toen zei mijn opa iets over albert verlinde, dat albert soms mensen naar beneden haalde door bepaalde opmerkingen te maken, komt neef naar beneden hollen: "jaaa en dat doe ik helemaal niet en dit en dat" die jongen is knettergek geworden! en dan heb ik sinds 2 dagen nu last van mijn boobies heb geen idee wat dit is! het voelt aan als een soort van blauwe plek/ spierpijn?! en dan niet mijn boobies exact zeg maar maar meer in de buurt van oksels! zou dat kunnen komen van dat vele getil met chelle etc? en heb ook nekpijn etc, zou het met elkaar verbonden kunnen zijn?