Wat een helse nacht weer Liesje.. pfff... dat is wel heel erg zo.. dat heeft die kleine hier nooit gedaan.. Ja we hebben het gefilmd.. zo grappig
Ja dat geloof ik wel! Lijkt mij nou ook niet echt ideaal zeg maar! ! Jullie hebben ook echt een dondersteen he! Eerst dat gehuil en nu dit weer !
is erg vermoeiend maar ja het is niet anders, we moeten het ermee doen zolang het zo gaat en gewoon hopen dat het gauw beter gaat heb je nog meer foto's van Rens, ben wel benieuwd hoe hij er nu uitziet!
het is echt een meid met gebruiksaanwijzing hoor! maar wij vinden ook wel dat er wat in moet zitten en niet zo'n saai kind moet zijn..maar ja dit is ook wel erg veel van het goede we zijn stapelgek op haar!
Liesje, natuurlijk breekt zo'n nacht je op. Da's ook niet zo gek als je er vaak uitmoet. Jammer dat dat de afgelopen nacht ook weer zo was. Proberen je er niet te druk om te maken is inderdaad het beste wat je kunt doen. Hoewel ik snap dat je voor je gevoel niet al 3 uur na een grote fles een nieuwe voeding wilt geven, zou ik dat toch eens proberen. Dat zou je een hoop kunnen schelen.
Ik zal binnenkort even foto's erbij zetten.. Misschien idd gewoon proberen, lekker om 1 of 2 uur die voeding erin.. Misschien slaapt ze dan wel weer door..
ik ben bang dat ze dan teveel van de kv krijgt, dat zou niet goed zijn voor de niertjes...of heb ik dat nou helemaal verkeerd? maar het is toch ook niet normaal dat ze na 2 of 3 uur na zo'n grote fles alweer honger heeft?
je kan dan het bedje zo neerzetten (of de box) dat ze of de kamer in kijkt of naar de muur. Vaak zie je dat ze met een hoofdje richting het geluid gaan. Dus dan zou je haar wisselend neer moeten leggen. In bed kan dat lastig zijn, want of je moet het bedje draaien of het bed weer andersom opmaken zodat ze zeg maar met het hoofd aan de voeten kant kan liggen. Ik leg Jaron ook nog wel eens op zijn zij op de bank tegen de achterleuning aan (en dan iets naar achteren laten hangen zodat hij niet naar voren rolt). En dan kun je ook goed van kant laten wisselen.
Vergeet die klok toch! Geef haar gewoon een volle fles dan. hoezo is het te vroeg? Ik zou niet zo op de klok kijken maar veel meer naar het kind. En anders de voedingen anders verdelen overdag zodat je snachts ook een fles kan geven. Kennelijk redt ze het toch niet zonder een voeding in de nacht, ook niet met een halve fles. En wie zegt dat het honger is? Warm of te koud zou kunnen. Boer die nog dwars zit. Last van de oren? ik draai al 2,5 maand op zulke nachten. Het valt niet mee, maar het is best te doen hoor, ook met werken. Maar dan moet je het je niet laten frustreren want dan komt het niet goed. Ik pak overdag wel eens een uurtje of ga belachelijk vroeg naar bed en in het weekend mag ik bijslapen. Overigens, maak gebruik van het voordeel bij kv dat je omste beurt eruit kan gaan, dus probeer te blijven slapen als manlief eruit gaat. Weet je, ik denk dat veel moeders bij een eerste kind hier zich op verkeken hebben. Je gaat nog veel vaker 'last' hebben van die kleintjes. Er komt straks wellicht nog een periode dat ze domweg wakker zijn minnden in de nacht en willen spelen. Nou dat is echt niet grappig hoor als je snachts een kind hoort roepen peluh! peluh! (spelen, spelen!) Ook krijgen je de periode dat ze bang worden met inslapen en mama blijven roepen, de bedplassers, de nare dromers, bang in het donker. Ach tja, met 3 kinderen in huis heb ik in elke fase wel kinderen, dus als de ene me laat slapen, dan meldt de andere zich wel weer. Maar de kunst is dus dat je het je niet frustreren want dan gaat het mis. (Voordat je denkt dat ik hier alles onder controle heb: neuh ook niet hoor. Ik heb me ook vaak zat de boel laten frustreren omdat ik écht wilde slapen en geen gezeik aan me kop wilde. Maar nu gaat het me heel goed af. Scheelt ook dat Jaron bij me in bed slaapt of in de wieg strak naast me (timo lag op zijn eigen kamer als baby en ruben in de wieg aan het voeteneind). Dus nu hoef ik mijn bed niet uit. Ik voed even snel, schone luier en we slapen een half uurtje laten weer vrolijk verder. (als de groten zich melden gaat manlief er heen, of ik moet net vanwege jaron wakker zijn).
Dank je wel Luna. Ze slaapt vooral in de kinderwagenbak. Of even bij mij op bed. Maar dat zijn dan kortere slaapjes ! Als ik eruit ga, gaat zij in de kinderwagen.. Dus kan de kinderwagen makkelijk andersom zetten !
Hihi, ik ben dus niet de enige met een hongerlap! Deena wilde in het begin continu aan de borst! Ik heb de eerste 5 nachten niet geslapen, alleen even weggedoezeld tijdens het voeden. Gelukkig gaat het steeds beter. Ik heb ook geleerd dat ze best even een kwartiertje mag huilen. Ze vertikt het namelijk om te gaan slapen, maar opeens is ze dan stil en heeft de slaap het toch gewonnen. Ze had dus niet altijd honger. Ook viel ze steeds in slaap tijdens het voeden. Nu houd ik haar wakker, wat ook erg veel helpt. Vannacht is ze om half twee gekomen, en toen pas weer om half zeven! Ik hoop dat ze dit vol gaat houden voorlopig!
Alleen doe ik wel zo'n drie kwartier tot een uur over het voeden. Ik heb het idee dat dit vrij lang is. Hoe lang doen jullie er over?
bij zuigbehoefte kun je ook een pink geven he. Ik werd ook gek van dat gesabbel aan de tiet. netjes hoor hoe ze het vannacht heeft gedaan!
Hier is het verschillend hoelang ze aan de borst zit. De ene keer elke borst 7 minuutjes ongeveer. De andere keer soms wel een kwartier per borst.. Vandaag dus 2 keer kort gedronken dan denk ik, komt het wel goed? Dan vind ik het toch wel wat eng. Bang dat ze te weinig krijgt, maar goed, daarna slaapt ze dus wel weer. Heb haar vandaag half 2 gevoed. Vanaf half 3 slaapt ze nu weer en dat doet ze nu nog steeds.. Dan denk ik, dan heeft ze iig geen honger.. of denk ik dan verkeerd?
Dat hebben wij inderdaad ook geleerd. Meestal is het hier ook met 10 minuten tot een kwartier ineens stil en dan ligt ze heerlijk te slapen.