Rihanna had gisteren echt een huildagje hoor....knalrode wangen...dus ik vermoed dat er weer een tandje aankomt...ik mag helaas niet in haar mondje kijken
is het weer bijna weekend voor je! Ik moet morgen nog... maar ben natuurlijk wo en do vrij.. dus mij hoor je niet klagen . Hier goed hoor! Heb net voor de gein een ovutestje gedaan, is grappig slaat positief uit..
dat heb ik ook eens gedaan, sloeg ie posi uit maar ik was niet zwanger maarruh...je mocht van jezelf toch niet meer testen????? wat zei mannetje???
ah liesjezielig is dat he als ze zo huildag hebben julian heeft van kwart over 11 tot 9 uur vanmorgen geslapen weer lekker dus
'gelukkig' was ze gisteren bij oma hopen dat als het aan de tandjes ligt dat ze er gauw door zijn, want ze heeft ook knalrode wangen
Geen zw.testen meer kopen.. Deze had ik nog liggen en vond ik wel grappig Ja was echt zielig ja.. Ga er hier een wakker maken we moeten naar het cb..
Nou weer terug.. meneertje is 12,8 kilo en 77,5 cm.. Niet bepaald een klein exemplaar.. Verder nog wel leuk.. hubby belde of ik niet nog een test kon doen omdat mn streepje gister nog zo licht was.. niet tegen dovemansoren gezegd natuurlijk hihi.. en een dikke streep nu.. voelt stukken beter
zo he wat een beer zeg.... toch nog een testje gedaan hihihihi toch wel lekker om dan een dikke streep te zien (ik wil ooooooooooooooooooooook)
Hahaha Bruidje Met Jildou gaathet weer toppie bij de oppas.. Moeders toch nog wel last van zere borst... Auwie...
dames....HELP!!! ik ging net plassen en ik verlies bloed! ik moet nog helemaal niet ongi worden....pas op de 25 of 26e dit heb ik nog nooit eerder gehad..... HELPPPPPPPPP wat is dit????
hmmz dat is wel raar maar lijk me niet dat je nu zwanger bent als je de 25 ste a 26ste ongie moet worden dat duurt nog meer dan 2 week toch ?
dat wel tenzij het van de vorige maand is....ongi was laatst ook zo weer weg ben net nog weer naar de wc geweest en ik blijft slijmerig bloed verliezen
Hey Jenny, fijn weer wat van je te lezen. Goed zeg, dat het beter gaat met Jaron en zijn pufjes. Zijn de grote jongens nog steeds in een klierbui? Veel vakantieplannen, lekker. Die vakantie met je huis, lijkt me lang om zo veel dagen van je kids weg te zijn. Of vind je dat zelf niet? Inez, nee hoor ik vind het zeker niet vervelend om Danique nog BV te geven. Tuurlijk komt het me wel eens niet goed uit, maar ook als ik wel een keus had gehad was ik nog niet gestopt. Fijn dat de waterpokken weer minder zijn geworden. Wel goed bericht toch, van het UMC? Dat ze meer onderzoeken niet nodig vinden is positief, of had je ze liever wel gehad? Lindada, fijn dat je een goed gesprek op je werk had. Wat een mooie banner Bruidje! Ischa, hoop voor je dat Lucas snel geen koorts meer heeft. Zou idd door een tandje kunnen komen. Sam, wat vervelend van je zere borst. Laat je Jildou goed drinken? En als je de pijn voornamelijk aan 1 kant voelt haar dan aan die kant aanleggen. Masseren onder de warme douche wil ook wel helpen. En verder veel aanleggen en rustig aan doen. Wat raar Liesje! Ik heb geen idee.
Natas dank je. Nou hier echt een klte bericht gehad. Ons hele team verandert en ik ben er niet blij mee. Kan er nog ff niets over zeggen. Wel dat ik wel bli ben dat ik nu 2 dagen op dezelfde school heb. Maar nu vraag ik me af wat 2 dagen bij hun zijn, zoveel dat ik nu draai of 1,5 dag wat ik nu draai en de woe ochtend... Het zal me benieuwen..Zal ik morgen even om bellen. 2 Hele dagen trek ik wel maar niet verspreid over 3 dagen. Liesje, ik heb geen idee. Doorbraakbloeding? Ik zou als ik jou was wel ff de ha bellen nu ook ivm met je eisprong voelen..
@liesje: wat raar! even de ha bellen idd! ook al zou je zwanger zijn, lijkt me slijmerig bloed verliezen niet goed... vanmorgen was mijn temp 36,9 en had ik een ongi gevoel! maar nog geen ongi te zien en ongigevoel is weg, ik heb nu steekjes! temp is nog boven de coverline en de vorige keer dacht ik dat het game over was en de volgende dag toch weer een hogere temp en een posi test, dus ik geef de moed nog niet op! als het nog nodig is ga ik morgen misschien wel een testje doen. fijne avond! liefs rebbel