die 15 maanden muesli heb ik ook gezien maar daar twijfelde ik dus over maar als ik die bambix haal dan moet ik zeker ook weer opvolgmelk halen he
als ie er dan ook nog eens wat op uit deed was het helemaal goed ach nou ja alles op z'n tijd...ik probeer me er een beetje bij neer te leggen want anders maak ik het mezelf onnodig moeilijk toch?
Je mag ook gewone melk gebruiken Liesje hoor!! Jildou krijgt nu ook al gewone melk tussen de middag..
Tja dat lijkt me ook Liesje... het komt vanzelf.. dat weet je in ieder geval.. Volgens mij kan dat ook met gewone melk hoor Liesje.. Sam ik heb de difrax kersenspeen maat L..
ik wist dat Rihanna gewone melk mocht hebben..stom he ahum....misschien toch hier ook eens bambix proberen, misschien dat het wat meer vult
Ik zit nog steeds aan de opvolgmelk, weet eigenlijk niet waarom.. wij hadden toevallig van het weekend zoiets van dit is het laatste pak wat we kopen.. Denk ook omdat ik anders bang ben dat de melk weer op is of zo hahaha.. (gebeurt wel eens...)
Hier een difrax speen, de eerste (HAHA daar heb ik stuk of 5 van) en verder ja, ze kreeg weinig flessen ..
Daar heb ik nu echt nooit mee overweg gekund.. stom he.. ben van de S naar de L speen inmiddels overgestapt.. gaat prima.. bij nieuwe beebje neem ik gewoon weer dezelfde flessen en spenen.. lekker vertrouwd
ja is ook Sam.. geen idee tot wanneer ze eigenlijk flesjes blijven krijgen? Formeel gezien hoefde hij nu geloof ik ook al geen flesje meer voor het slapen, maar doe dat altijd wel. Hij is er ook echt aan gehecht zeg maar..
als het goed bevalt waarom zou je dan veranderen he..groot gelijk maar hier heeft de 3 standen speen altijd goed bevallen en Rihanna kan er prima mee overweg ik heb ze toen aangeschaft omdat Rihanna dat johannesbroodpitmeel erdoor heen kreeg en door een gewone speen ging dat niet
CB ziet het liefste dat ze er al vanaf zijn maar hier wordt voor het slapen gaan een halve fles gegeven en Rihanna vind het nog heerlijk en papa ook om het te geven...dat is echt even papa tijd!
Zal je vertellen.. Als Jildou de fles krijgt, wil ze daarna nog bv.. Ook al heeft ze een fles van 240 leeg Dus idd, denk dat ze daar gewoon aan wennen, al is het maar een beetje Want zoveel bv krijgt ze volgens mij niet meer s avonds.. als ik kolf, haal ik er max 90 uit..
Rens krijgt ook niet zoveel, flesje van 120 cc met 2 schepjes rijstebloem.. Maar die laat ik er binnenkort af.. Ik merk trouwens wel dat hij nu af en toe wat laat staan van bv zn avondeten of hij wil zn yoghurt niet meer.. Was voorheen ondenkbaar.. Kun je zien dat dat toch uiteindelijk verandert.. Nou ja ze moeten een keer ophouden met keihard groeien natuurlijk...
hmmmmmm voordat Rihanna haar toetje laat staan dan moet ik me echt zorgen gaan maken nee mevrouw eet alles op en het flesje voor het slapen gaan is gewoon voor de lekkerigheid en gezelligheid samen met papa (en niet omdat ze het nodig heeft)
Hier is het verschillend, zn flesje wil hij daarna wel altijd heel graag.. (maar daar zit dan wel eerst een badder en speelsessie tussen..).. Ach ja ik vind het niet erg hij is flink zat!
je moet ook gewoon doen wat je zelf goed vindt.... hier heeft het CB al 2 keer gezegd dat die laatste fles er af moet...nou als we morgen de prikjes gaan halen (BAH) dan zeg ik het ze niet eens meer dat ze die fles nog krijgt...dat gezeur altijd