Die eerste weken gaan zo langzaam! En het wachten op die eerste echo ook!! Gaat het nou goed, of gaat t niet goed? Wel of geen kwaaltjes?? Ik ben echt aan het aftellen tot die eerstte echo! Ben blij als ik het eerste termijn voorbij ben! Dit is echt de minst leuke periode van het zwanger zijn! Die onzekerheid en het afwachten! Hebben jullie dat niet? Hoe kom jij de eerste weken door??
Hoi, Ik vond het ook vreselijk spannend. Ik had het "geluk" dat ik in het ziekenhuis liep en al snel een echo kreeg om een bbz uit te sluiten. Maar het bleef vreselijk spannend. Ik heb een propvolle agenda gehad, veel afgesproken met familie en vrienden om leuke dingen te doen en gewoon af en toe ff geknettert tegen manlief Het is zenuwslopend: eerst nagelbijten voor die positieve test, dan YESSSS zwanger!, maar dan de eerste weken, zo mogelijk nog spannender! Succes! Groetjes Patricia
Ik heb precies hetzelfde, mocht ik een echo tussen de 10 en 12 weken plannen. Vraagt mevrouw; wanneer ben je 12 weken? Ik: 5 maart. Oké dan kom 6 maart maar... Balen moeten we evengoed nog zolang wachten.. Kan ook nog niet zo blij zijn, omdat ik nog niets gezien heb.. Het zijn toch 8 weken die we, althans ik, moet wachten tot we iets te zien/ horen krijgen.. Wist jij ook met 4 weken dat je zwanger bent?
ppff ja die weken zijn echt t langste en genieten, no way! Ik heb 23jan een echo echo gehad om bbz uit te sluiten, daarop was een stipje te zien, meer niet. Zegt de gyn doodleuk kom maar over 3 weken terug, het zit op de goeie plek dus over 3weken zien we meer. Ik kan je vertellen, dit zijn de 3 langste weken uit mn leven, vre-se-lijk!!! Morgen eindelijk de echo en bloednerveus. Iedereen zegt maar dat t goed zit en goed komt maar je leest en hoort zo veel. Dan heb ik t alleen maar over t wachten, nog niet eens over de kwaaltjes. Ik ben geen zeur, maar ben al 4weken kots en kots misselijk. Ik hoef niet over te geven, kan dat ook heel moeilijk, maar af en toe denk ik dat t wel op zou luchten. Ik kom echt tot niks. Als ik de kinderen naar school gebracht heb dan heb ik t gevoel een marathon gelopen te hebben en zit ik op de bank te puffen en de misselijkheid weg te zuchten. Dan nog eens t gevoel alsof je een uur in de ijzige wind gelopen hebt, dat gevoel op de borst hebben. Man man man ik voel me net een oud wijf af en toe, hoop echt dat dit snel over is en dat die energieboost eraan komt. Ik heb de 2 vorige zwangerschappen echt enorm veel energie gehad, dat hoop ik nu ook weer te krijgen en dan hoop ik echt te gaan genieten, maar nu,,,,blegh
Vervelend je dat wachten, ik mag pa de 26e naar de vk en dat is alleen de intake, dan word de afspraak voor de eerste echo gemaakt. Vind het echt killing. Ondertussen ben ik wel al 2 weken ontzettend misselij, heb ik regelmatig zo'n opgeblazen buik dat ik een positiebroek aan moet en ben ik zo moe dat ik vaak al om 20 uur op bed lig. Ik zal blij zijn als het eerste trimester voorbij is.
Haha zo herkenbaar! Die eerste 12 weken zijn echt zenuwslopend pfff, ik hield me er zo min mogelijk mee bezig (geestelijk) dus niet er de hele tijd aan denken enzo anders kreeg ik er de zenuwen van en zou de tijd zo langzaam gaan! Natuurlijk kon ik het niet altijd laten en heb ik wel gelezen erover En de angst over het misgaan in de eerste periode voor de echo, k heb altijd gedacht: geen krampen, geen bloed.. dus het gaat goed! En natuurlijk heb ik nog elke week een testje gedaan om te zien of de streep donkerder werd, zodat ik ff voor mezelf wist dat het goed zat! Inmiddels 23 weken zwanger
Ik heb helemaal geen zwangerschapssymptomen.. Aleen af en toe wat moe.. Dus nog meer onZekerheid. Af en toe ook wat krampjes of zeurende buik/rugpijn.. En ik zit pas op 5weken. Ik hoop over 2 weken een echo te krijgen.. Maar het zijn de langste weken ooit idd!
Ja die weken zijn echt verschrikkelijk! Je moet een hoop geduld hebben als je zwanger bent.. Je wilt je er zo min mogelijk mee bezig houden ook al lukt dat helemaal niet. Ik vraag me nu al af hoe dat met een volgende zwangerschap bij mij gaat. Niet alleen de eerste 12 weken in spanning, maar nu gewoon 40 weken lang..
Ellie86 ja dat kan ik me voorstellen dat onbezorgd zwanger zijn er niet meer in zit. Ik heb dat ook tot aan de 16e week (levenloos kindje gehad op die termijn).. Blijf toch de angst houden. Ik heb de 24e de eerste echo, spannend!
Ohhh héél herkenbaar!! Zoo lastig die weken door te komen, Ik ben nu zes weken en vier dagen en heb gelukkig met zes weken echo gehad ivm complicaties op jongere leeftijd. Daarop was al te zien dat het hartje klopte!! Zo speciaal! Nu mag ik over twee, inmiddels tien dagen weer terug gelukkig, nog steeds ivm eerder complicaties. Dus ik tel naar dat moment af, dan ben ik als het goed is 8 weken ( ik dacht zelf wat langer aan symptomen eisprong maargoed dat geeft niet ) Maar en dan dus nóg vier weken wachten! Pfff normaal gaat de tijd zo snel maar t komt gewoon omd je ermee bezig bent en zo graaf wil! Ik heb verder niet echt veel tips, gewoon je ding doen en werken etc dan gaat de tijd bij mij (ietsje) sneller. Ben ook al af en toe misselijk, moe en zit onder de puistjes dus t is wel lastig hihi. Ik merk wel dat ik pas écht blij durf te zijn als de eerste twaalf mss tien weken voorbij zijn... Onzeker nog allemaal! Hier had ik nooit eerder bij stil gestaan op t moment dat wij voor onze kinderwens gingen Succes dames!
Ik lees even mee hoor, ben net de verschrikkelijke wachtweken door.. mag ik weer opnieuw gaan wachten! AARG! Gelukkig mag ik al met 7 weken de eerste echo, maar dat duurt me alsnog veel te lang Kan me voorstellen dat het pas echt vreselijk is als je met 12 weken mag! Ik ga mezelf maar begraven met werk en een hoop leuke dingen
Ik vond het ook zenuwslopend! Ik voelde me eigenlijk op wat vermoeidheid na, hartstikke goed. Je voelt niks, je ziet niks, zou het allemaal wel goed zijn? Ik ben nu bijna 9 weken en heb gisteren eindelijk de eerste echo gehad. En ja hoor, een klein boontje met een kloppend hartje! En nog moet ik elke keer wel 10 keer naar die foto kijken, het voelt nog zo onwerkelijk allemaal. Ik probeer maar gewoon over te gaan op de orde van de dag, lastig hoor hihi! Maar uiteindelijk schuiven we weer een week verder en straks zal het buikje gaan groeien en voel ik de eerste bubbeltjes. Even geduld hebben nog Jij ook succes, voor je het weet heb jij ook de eerste echo gehad en kan je ook de hele dag naar de foto staren
Ooooh zo herkenbaar dit! Ik ben bijna 10 wk en mag maandag ein-de-lijk voor de echo! Ik ben zo lamlendig als wat en de dagen gaan -ondanks een drukke werkweek- zo langzaam. Mijn vriendinnen weten het nog niet dus en gaan op vrijdag veel uit, dus ik hou me koest en zit braaf thuis. Daar door weinig afleiding vandaag! Het is ons eerste kindje, dus ook geen idee of mijn "zwangere gevoel" klopt.. Geen bloed en krampen tot nu toe dus hoop dat dat een goed teken is! Maandag eindelijk iets meer zekerheid.. Zal me hopelijk wat gerust stellen en dan kunnen we het ook gaan vertellen aan onze familie en vrienden Ik had nooit gedacht dat het als je eenmaal zwanger bent zo onzeker kan zijn..
komende week schoolvakantie van mn zoontje.. dus zal wel een lekker druk weekje zijn met de kids! miss dat t dan wel wat sneller maandag 24-02 is
Vond ik ook hoor! Vreselijk en maar afvragen, gaat t wel goed! Volgende week 12 weken en dan hoop ik toch echt te gaan genieten! Succes meiden!
Ik ben ze net voorbij maar oh oh wat duurde dat lang, leek wel een halfjaar.. Veel geduld hebben en vertrouwen op je lichaam. Meer dan dat kun je niet doen
Hey dames ik ben pas 4 weken en 6 dagen zwanger Ik wist het een paar dagen voor NOD al Nu nog megalang wachten tot 10 maart! Erg onzeker vooral door de menstruatiepijn Ik eet veel meer nu denk ik door de spanning
Ik herken het ook.. Gelukkig is voor mij de tijd bijna om en mag ik maandag voor me 12 weken echo (eindelijk!!) maar juist deze laatste dagen lijken het langste te duren Pff.... Duim op een goede echo! Hopelijk gaat voor jullie de tijd wat sneller voorbij..
Vreselijk ja! Ik kan die 12 weken wel omkijken! Erg spannend weer, vooral omdat het de vorige keer niet goed is gegaan. Vind het wel jammer, want ik sta er nu toch iets anders in. Vorige keer 2 goede echo met een mooi kloppend hartje en op de laatste echo geen hartactie meer te zien... vreselijk! Ik hoop echt dat het deze keer goed gaat en dat die weken gauw voorbij zijn met voor iedereen goede echo's. Ik ga voor jullie duimen en ook een beetje voor mezelf .