Oh dat is nou zonde...is ze nu wel stabiel dan? die kleine gaf er hier helemaal geen ziel om..gyn begon wel te lachen omdat ze aan het spartelen was in zijn handen maar draaien of onder indruk was ze niet
Hier geen ervaring met stuit en draaien. Maar wel met een ks. Ik ben altijd mega bang geweest voor een ruggenprik. Maar, toen ik aan de weeopwekkers moest omdat het snel genoeg ging, heb ik hem toch gevraagd. En man wat een feestje was dat! . Viel me echt 1000% mee! dus daar hoef je echt niet bang voor te zijn. Ook een keizersnede is echt niet erg of eng. Ik heb een combi tussen spoed en gewone keizersnede gehad. Gezondheid van ons kindje in nooit in gevaar geweest dus er was geen haast of paniek gelukkig. Hierdoor hadden ze de tijd om een warmte tent voor mij op te zetten. Na de geboorte is Femke even nagekeken door de ka (duurde 3 min) en daarna heeft ze, ruim 20 min, op mijn blote borst gelegen. Ik ben uiteindelijk maar 5 min gescheiden geweest van haar omdat zij in een couveuse naar boven moest. Ik heb absoluut geen slechte ervaring met een ks. Zolang je erna maar goed naar je lijf luistert, niet tilt (alleen je kindje) en de wond verzorgt, moet het allemaal goed gaan. Ik liep na een week al weer buiten, de wond is mooi en snel genezen (terwijl bij mij altijd alles ontsteekt ) en ook het vloeien naderhand was minimaal. Dus, al met al viel het me allemaal reuze mee! Ik hoop voor je dat de draaipoging gaat lukken!
Natuurlijke ks is dat ze je kindje direct bij je leggen en je het kunt aanleggen terwijl ze jou nog aan het hechten zijn. Dus net zo snel als bij een gewone bevalling. Maar dat kan dus alleen als je een ruggenprik krijgt en zelf bij bewustzijn bent.
Doen ze dat in elk ziekenhuis dan als je daar om vraagt? ? Ik wil ook echt niet dat mijn kindje weggehaald word...
Ik hoop echt dat je kindje gauw weer stabiel is, mede door deze dingen wat kan gebeuren heb ik besloten geen draaipoging doen, ook had ik maar een slagingspercentage van 8 procent vanwege te weinig vruchtwater. Naar mijn zeggen ligt een kindje niet voor niks op deze manier, maar goed dat terzijde als het wel een keizersnede wordt kun je denk ik beter een geplande hebben als een spoed(60% van stuitbevallingen eindigt in een keizersnede), je bent veel fitter voor die tijd en gaat "uitgerust" de operatie in, dus je herstel is ook veel sneller, als jij je gewoon aan de "regels" houd, zoals niet zwaar tillen en stofzuigen etc dan ben je echt gauw weer op de been. Mij is het 100% meegevallen en zou het zo weer doen. Dit was dan wel ons eerste kindje, dus verder geen andere zorgen maar ik vond het goed te doen, en heb geen enkele spijt gehad van deze beslissing. Ik wil je veel sterkte wensen en hopelijk mag je natuurlijk bevalling zonder stuitligging!
@nancy: er zijn steeds meer ziekenhuizen die 'natuurlijke' keizersnedes doen. In het UMCG (Groningen) is het volgens mij sinds kort zelfs standaardprocedure bij geplande keizersnedes. Dus ik zou er zeker over beginnen, mocht het toch uitdraaien op een geplande ks.
De ctg vanavond was gelukkig wel goed. Hopelijk draaidt ze niet terug want ben echt beurs. .. En buiken poe hee :/ morgen ochtend weer aan de ctg. Ik heb ook matig vruchtwater maar hij wilde het wel proberen. Achteraf had hij niet verwacht dat het zou lukken. Maja al dat gedoe nu. .. kreeg een rol beroerte toen haar hartslag zo daalde
Nou dat geloof ik, maar je wist wel dat dit kon gebeuren toch? Niet dat het helemaal onverwachts kwam? Moet je de nacht ter observatie blijven? Rust lekker uit..
Heb het er wel vluchtig even over gehad dat ik haar graag bij me wil houden...het is niet standaard zij ze..donderdag nog maar een keer goed doorspreken dan. @jeszjuh..gelukkig dat de ctg nu goed was...hier ook beurs hoor.. en moe..heeft er echt ingehakt vandaag. Sterkte voor de nacht
Ja jij ook lekker rustig aan! Hier hadden ze het niet verwacht omdat de ctg voor de draai poging heel goed was. Hartslag 160 en 1 lange lijn van bewegingen. Geen harde buiken. En daarna was alles in 1x tegen over gestelde. Die zagen ze zelf ook niet aan komen. Ben weer aan het wachten tot er iemand komt
Dank je wel. ja zo zie je maar he. ... hoe anders Het kan lopen. Hier waren ze er van overtuigd dat het zou lukken..maar niks. Het blijft toch onvoorspelbaar. .
Zeker. .. als ik dit hafd geweten had ik voor kz gegaan. Hartslag was net weer niet stabiel nu weer wel. Volgens mij is dat aparaat gewoon raar. Steeds als ze beweegt valt dat ding weg. Maja vertrouwen doe ik het toch niet meer :/
Ja..vorige keer ook een paar dagen last gehad. Nog net geen blauwe plekken..maar zo voelt het wel. vooral als die uk ook nog eens lekker bezig dan voel ik het behoorlijk.
Zo inderdaad. Gelukkig ligt ze nog goed. Maar pijn in ieder geval en stront misselijk :/ nooooooit meer dus
Ja bij jou is het het tenminste nog waard geweest vorige week heb ik het zonder medicijnen gedaan..dat was redelijk te doen. maar na gisteren weet ik ook niet of ik het nog een keer zou doen hoor