hoi meiden, Eindelijk heb ik het wat rustiger! Nu weer gewoon mijn eigen dagen op het werk. Nog 5 dagen werken en dan vakantie!! En na onze vakantie meteen het uitje van hier! Heb er zin in!!! Vanmorgen weer met jens naar babyzwemmen geweest heerlijk. Nu ligt jens te slapen dus even bijwerken voor het gastouderbureau. Ik kom straks nog wel even spieken! Hoe gaat het met de zwangeren??
Even snel vanaf werk, Maud had gisteravond geen koorst om 12 uur vannacht ook niet en nu de hele dag weer wel 2 uur geleden nog 39 gr. Bah vind dit maar niets, ze eet ook niet meer alleen maar drinken en slapen zo zielig. Maar vind zo apart dat de koorts weg is en dan weer komt, is nu al vanaf vrijdag zo bezig...zul je zien 1e verjaardag is ze ziek We vieren het gelukkig zaterdag pas dus we hebben nog de hele week. Volgens mijn moeder komt er ook weer een mega tand door misschien heeft ze daar ook wel last van. Tot vanavond..
Marleen, bijna vakantie!! Onze berichtjes hebben elkaar gekruist, haha Met deze zwangere gaat het goed. Alleen weinig kwaaltjes, maar verder helemaal zin in 29 augustus! Smokey, van een tand/kies kunnen die kids idd heel veel last hebben. Wij spreken uit ervaring... Maar blijft het feit dat het gewoon niet leuk is dat Maud die koorts heeft. Als je het niet vertrouwd de ha bellen, he? Maar gelukkig drinkt ze nog goed. Denkt iedereen nog aan 20 september??
Maud slaapt vandaag zon beetje de hele dag is max 3 kwartier wakker huilend wel te verstaan, en dan weer slapen. Wat een pokke kiezen laat ze maar door komen nu echt zielig. Drinken geef ik haar elke x als ze wakker is zon 40 50 drinkt ze dan ook niet top veel maar t is wat. 20 sept staat in de agenda had ik al gezegd maar de andere meiden idd niet dus goed dat je het zegt! Marleen wat fijn dat het zo goed gaat en weer wat rustiger helemaal fijn oh jij hebt je vakantie nog tegoed heerlijk zeg lekker genieten. Uitdeelboekjes komen ze gewoon te laat binnen!! krijg ik net een mail nou leuk is dat, waarschijnlijk kan ze woensdag toch nog niet naar het kdv dus dan misschien vrijdag hopelijk zijn ze dan wel binnen. Ze zou haar verjaardag op kdv vieren woensdag, echt niet leuk eindelijk haar 1e verjaardag is ze ziek Ik ben kapot moe, ga op de bank languit en zo vroeg naar bed zal wel weer een hopeloose nacht worden..
ah bah Smokey, Maud dus nog niet opgeknapt.... En dan de boekjes niet op tijd... het zit ook allemaal niet mee.... Maar dan zaterdag een flink feest!! En daar knap ze sowieso van op! Dikke knuffel voor jullie allemaal!! Ele, lekker gewinkeld in Maastricht? Jullie winkelen ook wat af, zeg... haha Marleen, en hoe bevalt het nu je eet-week er weer op zit?? Volgens mij heb je onze steun helemaal niet nodig. Je doet het gewoon super!! Doortje, hoe is het daar? Over 3 weekjes heb je voortaan elke dag meldplicht he? Anouk, denk jij ook aan je quotum??
smokey: balen zeg dat maud zoveel last heeft van haar kiezen! Helemaal zo net voor haar 1e verjaardag! Is toch allemaal zo speciaal! Gaat het nu weer wat beter? Nijn: jij gaat echt goed zeg met tenissen!! Ga je nu ook weer een klasse hoger?? ZOu je me op forest story kristallen kunnen sturen. Het liefste blauwe. De andere zijn ook goed. Spiegels heb ik namelijk al afgerond. Heb er nog 8 over maar kan ze helaas niet naar je doorsturen. Heb er vanmorgen wel al 1 cadeau gedaan!! Ons uitje staat in mijn agenda!! Dus wij zijn van de partij!
Hey meiden, Marleen, ik ga in de damesdubbel in oktober/november weer een klasse hoger (van 7 naar 6). En in de mixed ga ik nu een klasse hoger (van 8 naar 7). Dus het beginte rgens op te lijken. En dat terwijl ik nog geen 2 jaar tennis, haha Ik zal je een blauwe kristal sturen. Balen dat je de spiegels niet door kunt sturen... Daarom was ik maar alvast kristallen aan het sparen, haha Smokey, nog 1 dagje en dan is Maud jarig!! Weet je nog vorig jaar.... Hoe is het nu met haar? Is ze weer wat opgeknapt? Ele, wanneer mag je weer voor een echo? Hoe gaat het met de misselijkheid?? All, hier gaat het goed. Vertrouwen is er wel (al blijft het vreemd dat ik bijna geen kwalen heb, maar volgens mannetje overduidelijk last van mn hormonen ). Komt helemaal goed in april! Heb zelfs nu af en toe het gevoel dat het er misschien wel twee zijn.... Nog 13 nachtjes en dan zullen we het weten....
Nijn: je bent dus echt goed met tennis!! Knap hoor en dan nog maar 2 jaar tennissen!! En je voorgevoel voor 2 ukkies! Dat zou toch wel heel mooi zijn! Lijkt me geweldig 2 kleine wondertjes!! Ik heb je bonenstaak al water gegeven. die kristallen heb je nodig als je de bonenstaak helemaal klaar hebt voor in de wereld daarna! Daar kun je van alles kopen met die kristallen heb ik begrepen. Ik moet nog 11 mensen hebben die mijn bonenstaak water geven en dan ben ik klaar met de bonenstaken taak! Nijn: je hebt voor de volgende taken van je bonenstaak nodig: lint, cadeautjes en je moet 3 buren inhuren. Dus dat zou ik alvast even opsparen als ik jou was en bij een van de volgende taken moet je 200000 aan munten hebben. Die worden dan ook echt afgeschreven dus ben je kwijt!
thnx voor de tips Marleen!! Wat ik trouwens helemaal vergat te vertelln hier... Weten jullie nog in april dat ik eigenlijk met esmee naar de fysio moest omdat ze nog niet zelf kon gaan zitten? Gisteren deed ze dat en vanmorgen zat ze in bed!! Ja ja onze meid, kan ook zelf gaan zitten!! Helemaal trots!! Het komt wel. "Goed werk heeft tijd nodig", dat was al voordat ze geboren was/in de maak was.... hihi
Morgen meiden, Marleen en Nijn over welk leuk spelletje hebben jullie het? Ik ben ook spelletjes vannaat... Nijn super goed met tenissen zeg! En dat je geen kwaaltjes hebt betekend gewoon dat je een jongetje krijgt en ele misselijk krijgt een meisje Ele waar ben je druk aan t shoppen, heeft je mannetje nog vakantie trouwens? Doortje al bijna meldplicht wat vliegt de tijd toch. Ik heb trouwens sinds vrijdag een antibiotica kuur voor blaasontsteking pff bah nooit gehad ben er nog niet vanaf ben benieuwd of deze kuur aanslaat. Maud heeft vannacht goed geslapen, gisteravond half 11 nog een flesje gehad en even op geweest. Om 10 voor 6 hoorde ik haar even en heb haar goed gelegd om 7 uur was ze wakker. Wel fles gedronken nog geen brood ja 2 ienieminie stukjes wel iets beter te pas af en toe een stiekem lachje maar nog lang niet beter. Ze slaapt nu al weer even lekker. Heb me voorgenomen om vandaag de tuin te snoeien pff bah als verrasing voor mannetje wat zal die opkijken! Morgen komt makelaar dus moet er een beetje netjes uit zien. We zijn volop met nieuwe huis bezig hebben de bovenverdieping wat aangepast. Volgende week gaan we voor een keuken en badkamer even kijken. Dan financiele plaatje even bij onze hypotheek man neerleggen. Spannend allemaal. Tot vanmiddag.
smokey: helaas gaat dat niet op over misselijk en niet misselijk zijn. Ik heb tot week 18 24 uur per dag overgegeven en Jens is toch echt een jongetje hahahaa Spel: we spelen forest story op hyves. Erg verslavend haha
smokey: pff blaasontseking daar kun je zo'n last van hebben. Hoop dat de kuur snel aanslaat! En fijn dat maud weer iets is opgeknapt! hopen dat ze haar 1e verjaardag weer fitter is!
Jongetje/meisje, ik denk nu idd een jongetje. De zwschap is zo anders dan die van Esmee, al wil dat natuurlijk niks zeggen. Ik zei ook dat Ele een meisje krijgt, dus ele, ik ben niet de enige, haha Fijn dat Maud al weer een ietsiepietsie opgeknapt is!! En de tuin snoeien, ach, het kan maar gedaan zijn toch? En druk bezig met het nieuwe huis, super!!! Zou je die website nog een keer willen plaatsen, want destijds kon ik er niet op... Forest story, ik zou er niet aan beginnen, het is te verslavend, haha
Hoi Meiden, Een vraagje: ik zit vandaag op cyclus dag 21 en heb ontzettende ongi krampen. En een heel raar gevoel in mijn buik. Kennen jullie dit??? Is dit een late eisprong of innesteling? Heb dit nog nooit gevoeld. Heel apart. Ik voel me echt net alsof ik mega ongi moet worden. pfff
Marleen, geen idee, heb je geen ovutestje ergens liggen? Het zou een laat ei kunnen zijn, maar ook een innesteling. Bij Esmee heb ik echt 1 dag/dagdeel (dat weet ik niet meer precies), flinke buikpijn gehad. Maar dat was wel de ronde dat het raak was... Deze ronde niks, dus op zich wil het ook weer niet te veel zeggen, maar wie weet. Innesteling is meestal rond dag 5-6, dus dat zou betekenen dat je ei rond dag 15-16 is gesprongen en dat zou wel kunnen kloppen toch?? Wel erg spannend....
Hallo meiden, de laatste daagjes van de vakantie zijn aangebroken.. snik snik... betekend wel dat ik er vanaf volgende week weer veel meer ben! En stiekem heb ik jullie ook gemist zeg.. ik lees soms even bij voor ik ga slapen en ben dan te moe om op de foon te reageren.. volgende week dus weer meer blabla van mij! Maar wilde zo graag even reageren nu, smokey, je meisje.. wat vervelend zeg.. en ik hoop zo dat ze morgen niet meer ziek is.. echt balen op haar 1e verjaardag! zo had je je het niet voorgesteld.. maar misschien is ze opgeknapt en geniet ze de hele dag van alle aandacht, cadeautjes en gezelligheid! Ook balen van de boekjes, zou dan wel handiger zijn als ze pas vrijdag naar het kdv zou gaan.. voor jou natuurlijk ook een hele mooie dag morgen! een hele mijlpaal.. van baby naar dreumes.. onze kleine benjamin maud is ook al een dreumes.. mijn man is morgen ook jarig, vond dat zo leuk vorig jaar om te horen dat ze op die dag geboren was! Geniet ervan! hele dikke knuffel voor als je eventueel emo wordt.. ik werd het wel hihihi.. het is toch wat zeg, ik dacht telkens terug aan nu deed ik dit en nu dat.. en nu gingen we.. en nu mocht ik persen etc etc.. jij ook? voor de rest van de meiden, ik zal snel weer op jullie uitgebreid reageren.. dag lieve dinnetjes!
Goedemorgen!! Maud: gefeliciteerd met je 1e verjaardag!!!!!! Hoop dat je al wat opgeknapt bent! EN lekker smullen van de taartjes!!! Ele: jij ook gefeliciteerd met de verjaardag van mannetje! Hebben de andere meiden misschien nog een idee/ervaring wat die ongi krampen van gisteren waren?? Gisteren voor de zekerheid nog maar n keer geklust (misschien toch mijn ei). En dan gaan we langzaam aan weer het wachtbakje op.
Morgen meiden. Dankjewel voor de felicitatie's maar helaas is ze nog niet echt opgeknapt, nu in de laatse 2 dagen zijn er 2 tanden en 1 kies doorgekomen, en nu nog heb ik het idee dat er 2 moeten doorkomen, niet normaal allemaal tegelijk, ze is niet echt vrolijk veel huilen, lijkt ook of ze last krijgt van haar oortje daar grijpt ze elke keer naar. Vandaag dus aan t werk en Maud bij oma, dus nog geen taartjes niks heb het thuis ook nog niet versierddoe dat vrijdagavond wel te hopen dat ze dan echt wat beter is want zo kan ik bijna iedereen wel afbellen idd had het me iets anders voorgesteld maar helaas. Ele ik had vanmorgen wel even om 6 uur werdt ik wakker en dacht vorig jaar waren nu me vliezen gebroken, verder valt wel mee en ook met de emo, tot nu toe En bij jou ook feest je mannetje jarig wat leuk dat wist ik niet, of niet meer hahah waarschijnlijk langs me heen gegaan vorig jaar. Marleen geen idee maar misschien idd een innesteling Blaasontsteking nog steeds niet weg, morgen weer bellen met de ha en urine inleveren heb er best last van zwaar irritant. Kortom kan beter allemaal hier Ga maar wat doen hier, tot laters..
Maud, hartelijk gefeliciteerd met je 1e verjaardag!!! En dan laat die tandne/kiezen maar snel komen, want dan ben je zaterdag op je feestje weer helemaal fit!! Smokey, ook super gefeliciteerd met Maud haar 1e verjaardag!! Ele, gefeliciteerd met je mannetje!! En jullie ook een hele fijne dag vandaag! En kook ze!! Vakantie idd weer bijna voorbij... Ookal heb je 6 weken, die vliegen ook voorbij.... Marleen, gister nog een klusje gedaan, spannend wel weer hoor! Mijn duimen draaien overuren.... Hier vindt Esmee een paperclip en wil die in haar haar doen, haha Ze denkt dat het een speldje is. Al laat ze die ook niet in haar haren zitten....