Hoi, Ik lees ik in de gebruiksaanwijzing dat je de speen en draaidop eraf moet halen als je de melk opwarmt maar dan valt mijn fles om in het bakje water? Wie heeft ervaring met móedermelk opwarmen au bain Marie met de dr Brown fles? En wassen jullie de hele fles na elke voeding af? En steriliseren jullie ook nog 1x per dag in kokend water? Thanks voor het meedenken!
Uhm ik denk dat dat geldt voor in de magnetron opwarmen. Ik heb in ieder geval nog nooit zonder speen opgewarmd. Gewoon warm water uit kraam in wasbak laten lopen en fles erin leggen. Ik spoel fles elke keer om. Steriliseren doe ik amper. Omdat me dochter toch niet uit de fles drinkt dus gebruik maar weinig.
ik zet telkens de hele fles in het water, tot nu toe zonder problemen. En steriliseren doe ik alleen in tijden van spruw. Verder elke avond in de vaatwasser.