ik wilde even met jullie delen dat ik zo blij was dat ik mn ei gevonden heb haha vorige ronde een vmk, en nu duurde het maar voordat mn temp omhoog ging, was al bang dat mn cyclus ontregelt zou zijn of dat ik deze maand geen ei zou hebben, maar nu toch, op dag 25 een ei gespot! joepie! View attachment 167550
dankjulliewel! @snelly: oe je temp is iets aan het dalen, hopelijk gaat ie morgen weer omhoog! @ikzelf: jij moet ook lang wachten op je ei zeg! (of heb je m al gehad op dag 23?) hopelijk vind je hem snel en mag het weer raak zijn en dan een echte plakbeeb!
Ja knijp hem wel een beetje maar ik heb een zeer korte en slechte nacht gehad 3-4uurtjes slaap en dan zeer licht. Ik hoop dat ie morgen weer stijgt.zo niet dan is het pech maar dan heb ik wel weer een normale cyclus gehad dat is ook wel prettig.
@snelly: ik hoop op een mooie temp morgen!! @ikzelf: tja, als ik kijk naar je vorige cyclus, zou het ook best kunnen een ei op dag 23 (eerst een flinke daling en daarna stapsgewijs toch omhoog, niet veel hoger dan voor ei), maar kan ook dag 26 (en dan vanaf nu mooi stijgen hopelijk!)... jeetje wat vaag zeg, irritant voor je! heb je verder nog slijmobservatie gedaan ofzo of is dat bij jou niet zo duidelijk? of je bmm? ik duim voor een mooi bevrucht ei!
gurdah: dankjewel! @snelly: je temp is mooi omhoog geschoten vandaag!! joepie!! ik hoop op een mooie posi test voor je!
Heej Surf, Wat een mooie kop haar van Kasper zeg! En wat had je een supermooie puntbuik!! Om jaloers op te zijn!
Test was heel licht en dat heb ik vaak vlak voor ik ongie ga worden dus ik denk dat het vandaag door gaat zetten. Voor jou ziet het er goed uit ik duim voor je meid.
o balen snelly! maar ja, geen bloed geeft moed toch? en je lf is al wel veel langer dan je vorige cyclus, dus mssn betekent het nu wel iets goeds dat lichte streepje! ik hoop het voor je!
Ja we gaan van 21 -24 en nu al 31 ha ha het moet niet gekker worden. Ben al blij met een goede cyclus. En zeker geen bloed geeft moed.