Wat heb je toch een rot mensen op deze wereld.. Ik snap niet waarom je zo moet doen tegen je kindje.. Ik was vandaag met mijn schoonzus aan het winkelen bij h&m. Toen ik binnen kwam moest ik langs een man met twee buggy's met 2 jongetjes erin van een maand of 14 het ene jongetje was een beetje aan het jengelen.. so var so good.. Ik liep een beetje door de winkel maar ik kon niks vinden dus ik ging weer naar de uitgang maar mijn schoonzus was nog een beetje aan het kijken in de winkel dus ik stond even te wachten.. Het ene jongetje was inmiddels gaan huilen dus ik stond een beetje te kijken van een afstandje.. Opeens zie ik zijn moeder een handdoek op zijn gezichtje drukken waaronder een beetje gesmoord zijn gehuil verder gaat.. Beetje vreemd maar positief blijven dus ik denk ze veegt vast zijn tranen weg.. ze haalde de handdoek weg en hij huilde nog steeds natuurlijk.. onder tussen was ik wat dichterbij gelopen en ik stond in een rek met kleren te kijken met een half oog en met de andere helft keek ik naar haar.. En ik zie haar toch opeens zijn mond en neus dicht knijpt.. Nou en dan kan ik toch mijn mond niet houden.. Dus ik zeg STOPPEN NU IS HET GENOEG KLAAR! en die mensen beginnen toch een partij te schelden.. ik was een idioot en weet ik veel wat nog meer.. en het was hun kind dus ik moest me er niet mee bemoeien en weet ik veel wat... Ik zei het kan me niet schelen wie zijn kind het is van jou of van de koningin maakt met niet uit dat doet je gewoon niet!! Die vader zei tegen mij als je nu je kop niet houd dat sla ik je voor je kop ik zei ja dat doe je zeker bij hem ook.. zegt hij ja misschien wel ja... Toen gingen ze weg... Ik stond helemaal te trillen maar ik vond het zoooo zielig voor dat ventje.. en toen ze wegliepen hoor ik die moeder ook nog zeggen ja als je de hele dag zo zit te janken dan krijg je dat.. nou mijn hart brak.. Het laat me gewoon niet los ik zie de hele tijd dat ventje zitten.. Ik weet niet wat ik met dit topic wil maar het lucht wel even op..
gadsie wat erg Goed van je dat je er wat van gezegd hebt. Zullen veel mensen niet durven denk ik. Kan me voorstellen dat je er naar van bent, dikke knuffel voor jou
zo zielig he als je het ziet gebeuren wel goed dat je er wat van gezegd hebt hoor! Ik snap ook nooit dat ouders zo gaan winkelen als mijn kinderen zo blijven huilen ga ik naar huis. Gelukkig is dat bijna nooit maar ik zorg dat winkelen voor hun ook leuk is.
Meid, wat knap van je dat je er iets wat an hebt gezegd! Pfff Echt verschrikkelijk sommige mensen zouden echt geen kinderen mogen hebben voordat ze zelf fatsoenlijk zijn opgevoed :x Dikke knuff
Nou ik schrik wel heel erg van dit verhaal! Lijkt me het melden waardig, als je erachter zou komen welke mensen het waren... Je kind laten stikken... Jeetje
Wat goed van je dat je er iets van hebt gezegd! Ik hoop dat ze toch afgeschrikt zijn, ook al hadden ze zo'n grote mond! Je had ook niet meer kunnen doen dan wat je nu hebt gedaan..
O gatver zeg.. Goed dat je er wat van gezegd hebt! Arm kind.. Ik zou zoiets ook niet uit mijn hoofd krijgen nee..
Ik vind het goed van je dat er iets van hebt gezegd!! Meer kun je ook niet doen... Geschifte mensen....
Wat goed dat je ze flink de waarheid hebt gezegd. Dit is gewoon mishandeling en daar sluiten mensen vaak hun ogen voor! Het ergste is dat je weet dat het heus niet ophoudt omdat jij er iets van hebt gezegd.. je had alleen weinig meer kunnen doen dan dit. Kan me voorstellen dat het je dwars zit hoor.
Misschien dat er bewakingsbeelden van de winkel zijn, waarop dit achterhaald kan worden? Lijkt mij wel dat dit consequenties moet krijgen voor deze ouders. Te ziek voor woorden gewoon
Ik kook helemaal!! Zijn ze helemaal gek geworden een kind de neus en mond docht knijpen!! Arm mannetje die moet toch compleet in paniek zijn.. Ik zou er wat mee doen idd naar de politie gaan en eventueel bewakings beelden proberen te verkrijgen .. Als ik dat zou zien zou ik denk ik sneaky een foto maken.. Vind je wel heel dapper!
Gatver wat een nare mensen!! En arme kindjes. Die moeten het er maar mee doen. Vreselijk. Knap dat je je mond hebt open gedaan. Meer kan je niet doen helaas!
Dat heb ik ook al gedacht.. maar ik geloof niet als ik de politie opbel morgen met die verhaal dat ze dan in de winkel de camerabeelden gaan opvragen en dan die mensen gaan opsporen.. dan zou het toch op tv moeten ofzo.. anders vind je ze nog niet..
Mijn moederhart huilt. Dat er 'ouders' zo met hun eigen kind om gaan. Echt verschrikkelijk! Goed dat je iets gezegd hebt!
Goed dat je hebt opgetreden hoor, ik heb echt de bibbers wat erg, vreselijk!!! Hopelijk lopen ze tegen de lamp en wordt er iets aan gedaan....