Ik heb vorige maand 'iets' te veel aan KOT ontvangen doordat een wijziging nog niet was doorgevoerd. Hoe moet ik deze te veel ontvangen toeslag nu terug betalen? Wordt dit verrekend met de toeslag van de komende maand, of met meerdere maanden? Of kan/moet ik dit zelf overmaken? Weet wel dat ik daar nog bericht van krijg, maar ben even benieuwd.
Hoogst waarschijnlijk gaan ze het verrekenen. Wij hadden vorig jaar 8 maanden te veel hypotheekrente aftrek gekregen en dit werd verrekend met de resterende maanden.
Waarschijnlijk verrekenen ze het met alle komende maanden van dit jaar, hopelijk merk je er dan niet zoveel van.
je kan het zelf terug storten dan heb je geen last met de aankomende maanden. want als je het dan toch uitgeeft kom je misschien wel te kort aankomende maanden snap je
Als het inderdaad verrekend wordt met de resterende jaren, vind ik het geen probleem. Als ze het alleen met volgende maand verrekenen ben ik iets minder blij, haha. Dank jullie wel in ieder geval voor jullie reacties!
Ik zou ze even bellen en vragen hoe ze het verrekenen. Meestal spreiden ze het over de resterende maanden van het jaar, maar als je belt dan weet je het zeker.
Ik heb 80 euro te veel gekregen en kreeg een acceptgiro thuis. Misschien krijg jij die dan ook wel. Waarschijnlijk wel te veel salaris opgegeven dus neem aan dat ze nog het jaar controleren naar aanleiding van belastingterugave of hoe noem je dat wat je moet invullen elke jaaR.
Bij ons ging het over de maand nov, onze dochter werd 4 maar kregen nog wel kot voor het KDV ipv de BSO. De maand december werd het verrekend, kregen we dus niks en voor de rest van het bedrag een acceptgiro kaart. Maar dit was ws omdat het in 2012 terugbetaald moest zijn.
Of ze het te veel betaalde bedrag nu inhouden...of dat je het zelf terugstort...ik zie het verschil niet?
Je krijgt vanzelf bericht van de bd. Daar staat in hoe ze het doen, verrekenen of een rekening sturen.