Hoi meiden. Ik kan sinds onze verhuizing het groeiboekje van mn zoon nergens meer vinden. Alle dozen zijn uitgepakt en ik zie het boekje nergens, en ben hem ook nergens tegengekomen. Doen ze daar nou moeilijk over op het bureau??? Hij word over iets meer dan 3 weken 3 en dan zal hij weer moeten..
Even bellen. Kun je vast een nieuwe krijgen. Wel jammer. Maar misschien kom je hem over een tijd weer tegen tussen de dozen. Maar dit is wel even goed voor mij om te lezen. Ik zal er tijdens de verhuizing ook even goed op letten.
Ik snap het niet. Ik had alle belangrijke papieren in 1 doos gedaan. En weet 100% zeker dat het boekje er ook in zat. Heb die namelijk samen met het dierenartsboekje van de hond in de doos gestopt. En dat boekje zat er wel in, maar het groeiboekje is gewoon pleite :S
Dat is balen zeg... Ik denk dat het cb er niet zo moeilijk over zal doen, die hebben tenslotte hun eigen dossier waar alles in geregistreerd staat. Het is wel jammer voor jou en je zoontje, tis toch een leuk naslagwerkje voor als hij ouders is (of iig, zo zie ik het ). Je krijgt vast wel een nieuwe op het bureau en je zult zien dat je het vlak daarna alsnog tegekomt op de meest onlogische plek... Heeft je man hem niet ergens opgeborgen?
Het gebeurd iedere moeder wel eens dat ze iets belangrijks kwijt raakt Ook ik ben mijn zoontjes groeiboekje kwijt geweest,heb gewoon een nieuwe gehad,daar hadden ze alles weer ingezet voor me zodat zijn groei er gewoon netjes in staat. Geen probleem dus,gewoon ff van te voren bellen dat je hem kwijt bent. groetjes Bianca
Ah dat is een opluchting! Ja ik baal er wel van dat ik het boekje kwijt ben, maar aangezien hij niet in het oude huis is achtergebleven en ik zeker weet dat hij ergens moet zijn in ons nieuwe huis. Maar waar... Zal idd zodra ik de brief voor de nieuwe afspraak heb, meteen bellen dat het boekje weg is. En ondertussen thuis mn ogen open houden
ik denk dat ze voornamelijk moeilijk zullen doen over de kaart van de entingen die er vaak bij in zit.
Die kun je gewoon opnieuw aanvragen via een site, bij hun staat in de computer ook wel dat ze hem gehad gehad, en dan zetten ze opnieuw een handtekening op de nieuwe kaart.
als je een nieuwe aanvraag, en je hebt de oude gegevens schrijf je ze even over in het nieuwe boekje (gewicht en lengte en zo..) wel jammer. maar je komt het vast en zeker nog tegen! hij kan niet spoorloos verdwenen zijn (misschien wel over 12 jaar haha )