goeiemorgen dames, sinds enkele dagen als ik ben gaan werken, ik ben verkoopster en sta lang recht, heb ik tegen s'avonds zo een verschrikkelijke pijn in mijn billen, onderrug en heupen, als ik gewoon neerzit voel ik niks, maar van het moment dat ik rechtsta en de trap ofzo opmoet zak ik bijna door mijn benen van de felle pijn! ik hou het echt niet meer uit en heb pas over 3 weken een afspraak met mijn gyn!
Kan zijn dat je lichaam moe word he. Je bent al 27 weken zwanger zie ik. Het lange staan breekt dan echt op, ik geloof zelfs dat als je zwanger bent en je doet veel sta werk dat je wat vaker mag gaan zitten. Ik dacht dat dat een arbowet was hoor. Ik kan het mis hebben maar anders gewoon de gyn bellen. Ik denk dat je altijd wel telefonisch een vraag kan stellen.
ik werk ook in een winkel en bij 27 weken zat ik al op een kruk achter de balie. ook liep ik toen bij de fysio. het lange staan is gewoon een enorme belasting voor je rug en bekken. ik zou met deze klachten ook niet wachten op de gyn, maar gewoon even naar de ha gaan. die heeft daar ook alle verstand van en kan je eventueel een juiste doorverwijzing geven. wellicht dat een bekkenband dan geadviseerd wordt die weer veel opvangt tijdens het werk.
hai Christy, ik vraag me af....zou je een geneusd of gebroken stuitje kunnen hebben? Ik herkende wat je zei, een kennis van me bleek met diezelfde klachten een gebroken stuitje te hebben gehad± Maar ik ben geen medicus...laat er gauw naar kijken, en sterkte met alles! Amazonnetje
het botje wat je voelt onderaan je rug wat naar je billen gaat. Als je heel hard op je billen valt is dat het eerste wat je voelt. hoe noemen ze dat in Belgie dan?
Ik had ook die klachten en dat bleek dus mijn bekken te zijn! Heb nu Cesar therapie en ga vanaf volgende week nog mar 50% werken.. Zou dus even langs de HA gaan! Succes ermee!
Ik werk ook in een winkel zonder zitgelegenheid, maar ik ben vanaf 25 weken ook op een kruk gaan zitten, omdat ik last kreeg van bi. Het is gewoon te zwaar. Ïk zou deze week en aankomende week nog werken, maar ik ben afgelopen dinsdag gestopt. Het ging gewoon niet meer. Ik loop nu bij de Fysio, maar ik had veel eerder moeten gaan. Doe er iets mee, anders heb je straks zelf een probleem. Succes ermee!
Hoi, ga alsjeblieft nar een gespecialiseerde bekkenfysiotherapeut, die kan je echt van je pijn af helpen, want dit klinkt als bekkeninstabiliteit. Zij of hij is hierin gespecialiseerd! groetjes en succes
Ik ben ook gaan zitten met week 26 op m'n werk, en alleen de ochtenden werkte ik.Ik hield het niet meer vol. Met name voor m'n rug. Doe rustig aan