Super!! Bloedverlies hoeft lang niet altijd iets te betekenen. Gelukkig bij jou nu ook het geval. Probeer nu weer lekker te ontspannen, veel beter voor jou en die kleine frummel in je
Jullie ook fijne feestdagen! En ga nu echt proberen te genieten van elk moment!! Bedankt voor jullie steun!
Gelukkig alles goed. Het kan altijd 2 kanten op gaan. Bij mijn 2e zwangerschap heb ik rond de 10 weken enorm veel bloedverlies gehad. 1 dag maandverbanden vol, stolsels, enorme pijn. De vk zei aan de telefoon al: klinkt echt niet goed. Ging langs voor echo, daar zag ze het maandverband en zei ze: ziet er echt niet goed uit. Lang verhaal kort: ons dametje ligt as we speak bij me te drinken. Op alle echo's tot 20wkn was een laag bloed te zien en vk waarschuwde telkens dat echo een momentopname was, kon alsnog misgaan als mn lijf besloot alles op te ruimen ipv af en toe ern btje. Gelukkig ist bij mij goed gegaan en bij jou dus ook!
hallo dames mag ik wat vragen? ik zit nu 13 dagen na tp en ik heb sinds eer gister positieve testen. de testen lopen op en zijn ook heel duidelijk maar nou heb ik sinds gister bloedverlies, het is minder dan normaal maar wel echt gewoon bloeden en rood. ik moet ook sinds ik bloed heel veel plassen en had bloed in mijn urine dus heb urine ingeleverd bij de ha en ja hoor blaasontsteking. ik voel het verder niet tijdens het plassen ofzo. ik heb de poli gebeld vanochtend en daar zeggen ze dat er niets aan de hand is en dat ik gewoon tot maandag moet afwachten en dan weer testen. ik heb verder nergens last van behalve een paar mini krampjes af en toe. heeft iemand hier ervaring mee?
en saskia natuurlijk gefeliciteerd fijn dat alles toch goed is. nu heerlijk genieten van je zwangerschap en van deze bijzondere kerst!
Bij een heftige blaas ontsteking kan je inderdaad bloed plassen (hevig). En krampjes heb ik ook. Kan van je darmen komen maar ook alles groeit van binnen (jippieee! !) En het is raar misschien. Ik was zelf ook in paniek maar heb nu van verschillende vk en arts gehoord dat als je een mk hebt dat je dan echt heftige soort menstruatie hebt. Dus ik denk zelf dat het van je blaas ontsteking af komt Heb dit ook zelf vaker gezien namelijk bewoners van mij ( werk in de ouderenzorg) dus hoop dat je een beetje gerust gesteld bent. Maar oh oh wat is het een bezorgde tijd he meid!