Ja Ag ga nu me bed maar eens in heb de avond thuis gewerkt tot nu toe geen bloed dus morgen maar weer afwachten. Maar voel me nog steeds heel erg onzeker.
Ik hoop dat je morgen wel terecht kunt, hier met 7 +4 een kloppend hartje gezien ( wel inwendig, misschien dat er daardoor een miscommunicatie is?)
Nog een keer bellen! Dat gestress en gepieker is ook niet goed voor je beeb. Vanwege je eerdere miskraam moet ze wel een echo maken. Sterkte Liefsx
Verloskundige heeft gelijk in die zin dat een echo nu niets gaat veranderen. Maar vooral om dat te zeggen tegen iemand die nooit een miskraam heeft gehad. Voor jou ligt het natuurlijk heel anders. Met twee miskramen heb je al een reden voor een adviesgesprek bij een gynaecoloog voordat je weer zwanger wordt. Overigens levert dat meestal niets op, maar mag je wel vanaf 6-7 weken als je wilt wekelijks voor een echo komen als je zwanger wordt en zeker als je bloedverlies hebt. Het helpt misschien niet, want ook als het hartje wel klopt zullen ze zeggen dat het onzeker blijft. Maar je weet het dan wel als het niet goed is... Huisarts bellen voor doorverwijzing dus.
Het wel of geen zin hebben maakt ook helemaal niks uit....iemand die al een mk heeft gehad weet dat ook dondersgoed. Maar waarom zou je zo in de stress moeten zitten terwijl een vk gewoon heel makkelijk even kan kijken.....dat snap ik niet. Waarom zo afhoudend ...? Ts vindt het echt ... Voor je meid.....hoop dat het snel omgaat de tijd.
Net weer gebelt maar nee krijg weer het zelfde verhaal dus toen naar de plaatsvervanger van me huisarts maar gebelt die zien het niet als een spoed geval en willen me ook niet door sturen naar de gyn en die vertelde weer dat de vk me dan maar moet door sturen. Ik kom geen stap verder dus ben maar gaan werken en onderweg maar ff test gekocht deze gedaan heb nog wel 2 streepjes maar het 2 de streepje is veel lichter dan dat het was toen ik net zwanger was dus denk nu nij a zeker dat het mis is ik ga maar gewoon het weekend in en he. Maandverband gehaald en ik zie wel wat er gebeurd voel me erg ... Maar als het zo is dan is het maar zo.
Ach wat super flauw! Ik hoop zo voor je dat het goed gaat, maar zo niet zoek dan alsjeblieft snel een begripvolle gynaecoloog zodat je dit niet nogmaals zo hoeft mee te maken! Ik duim voor je...
Je zou ook rechtstreeks naar een ziekenhuis kunnen bellen, zonder verwijzing. Ik hoop echt voor je dat die test niks zeggend is hoor, wat een nare situatie zeg, bah!
wat een rot vk zeg! je kan ook het ziekenhuis zelf bellen, en daar je verhaal uitleggen, en ook melden van je eerdere miskramen. suc6 en sterkte meid, hoop voor je dat alles goed komt!
Ach wat super flauw! Ik hoop zo voor je dat het goed gaat, maar zo niet zoek dan alsjeblieft snel een begripvolle gynaecoloog zodat je dit niet nogmaals zo hoeft mee te maken! Ik duim voor je...
Ik heb bij ovulatie testen en zwangerschaps testen me foto geplaatst ban me testen mischien als jullie ook even willen kijken?
Die test is wel wat lichter, maar dat wil niet altijd wat zeggen. Waarom bel je niet een andere verloskundige? Of werkt er maar eentje in de plaats waar jij woont? Je wilt toch niet bij zo'n botte verloskundige blijven als waar je nu zit? Daar heb je nu toch geen vertrouwen meer in? Het moet mijns inziens wel klikken tussen jou en je verloskundige.
Pffff wat Eem belachelijk gedoe dit! Bel een andere vk al moest ik een half uur rijden ik zou duidelijkheid willen, is geen verwijt hè! Maar ben plaatsvervangend boos voor jou. Of je gaat vanavond maar de hap?
Bij de hap kunnen ze ook niets...geen echo en zit je lang te wachten. Maar maandag toch een nieuwe vk zoeken vind ik ook geen slecht plan inderdaad. Ik vind het super rot voor je!
Alleen als het gevaarlijk veel is. Avond/nacht/weekend in ziekenhuis is dit geen reden. Daarom had het nou juist zo goed vandaag overdag gekund!!! Oh ja en hou ons op de hoogte ajb. Geef de moed niet op!
Nou ben wakker niet super geslapen maar wel wat tot nu toe verlies ik geen bloed en voel ik op een paar steken na niks in me buik verlies wel veel afscheiding wit van kleur. Verder niet misselijk of wat dan ook alleen een soort depri gevoel.
Nou dat je nu geen bloed verliest is dan wel goed meis...... Ga je nog testjes doen of heb je daar geen behoefte aan?