Dit dus, mijn verstandskiezen waren ook scheef aan het groeien, die hebben ze dus binnen een maand eruit gehaald. En het feit dat jullie proberen zwanger te worden kun je beter nu alles eruit halen, het kan immers misschien zo zijn dat je straks in het najaar zwanger bent
Ik heb vannacht sinds 3 uur wakker gelegen door de pijn, en de pijn wordt steeds erger dus al mijn angsten over boord gegooid en ik kan vanmiddag om half 1 terecht bij de tandarts. Mijn eigen tandarts is er ook niet (ik ben extreem angstpatient) dus moet mezelf echt bij elkaar rapen maar vanmiddag nog wordt sowieso de pijnlijke kant getrokken. Valt dit me alles mee dan kan ik alsnog besluiten om de andere kant ook bij de tandarts te laten doen.
Iedereen bedankt voor alle tips, ik had er eerlijk gezegd niet bij stilgestaan dat ik van het najaar zwanger kan zijn
Bij mij zijn 2 verstandskiezen getrokken, aan beide kanten 1. 1 boven en 1 onder. En echt, ik heb het nauwelijks gevoeld en het was zo'n opluchting dat ze eruit waren. Ik had ineens geen pijn meer. Ik moest nog wel een paar dagen spoelen met van dat bruisspul en er zit ineens een gat in je mond waar je even erg in moet houden, (goed schoon houden enzo) maar het was me de stress waard! Succes en sterkte!
ik wil je toch een dikke duim geven, extreme angstpatient en dan vanmiddag "gewoon" naar de tandarts. dan ben je hopelijk wel van de pijn af. ik hoop dat het je meevalt en daarna ook weer gewoon terug kan voor de andere kiezen, is toch altijd simpeler dan een operatie. zet em op vanmiddag!
De tandarts kon niks voor mij doen. Ik heb nu sterkere medicatie gekregen en moet morgenochtend naar de kaak chirurg in het ziekenhuis.
jeetje vervelend zeg, het kon niet zo 123 getrokken worden? hoop dat de medicatie aanslaat, dat je tenminste even pijnvrij bent. succes morgen
Tot het najaar wachten! Dat zou ik niet doen, gewoon bellen of je ergens anders terecht kan hier blijf je toch niet tot het najaar mee lopen. Die hele heerlijke zomerperiode door zo...!?! No way
Ik begrijp dat je onder narcose je verstandskiezen laat verwijderen, aangezien er een aanvraag is gedaan bij de verzekering? Mag ik vragen wat je reden hiervan is? Het poliklinisch laten verwijderen van je verstandskiezen, wordt gewoon vergoed vanuit de basisverzekering. Het gaat alleen van je eigen risico af. In de meeste ziekenhuizen is de wachttijd maar een paar weken. Bij ons zelfs maar 2 weken.