Hallo meiden! Gister ben ik met precies 14 weken voor een geslachtsbepaling gegaan bij Echocentrum Ite Boerema (Amsterdam). Van te voren heb ik nog getwijfeld of ik het nou wel moest doen met zo'n vroeg termijn, want ik las veel verhalen over dat het dan nog veel te vroeg was en dat het nogal eens voorkomt dat het geslacht uiteindelijk toch verkeerd was etc. Maar we waren allebei zo ontzettend nieuwsgierig dat we toch gegaan zijn, met in ons achterhoofd dat het misschien nog niet goed te zien was. Nou, voor de mensen die zeggen dat geslachtsbepaling bij 14 weken echt veel te vroeg is om er iets van te kunnen zeggen.. hier het levende bewijs dat het toch echt duidelijk te zien (kan) zijn! We krijgen een zoon!! Ik heb echt een goeie ervaring gehad bij dit echocentrum, de echoscopiste had echt veel ervaring en ze zei ook dat ze nog nooit gehoord heeft dat ze het fout heeft gezien. En ze zei, als dit straks een meisje is kom ik persoonlijk je kamer roze verven en vreet ik me schoen op Ze was heel erg aardig en goed in haar werk. Dus voor de mensen die net als wij graag een vroege geslachtsbepaling willen (vanaf 14 weken) en in de regio Amsterdam wonen is dit een aanrader.
Uhm ik vind de foto ook niet duidelijk. Weet niet goed waar ik naar moet kijken, mijn echofoto zag er heel anders uit! Neemt niet weg dat het een jongen zal zijn, als hun dat zeggen! Ik vraag me ook echt af waar de rest het ziet want uh ga er van uit dat de meeste denken dat het hetgeen in het midden is dat naar boven wijst. Maar uh dat kan toch niet haha zo groot! Of kijk ik zelf nu echt verkeerd?!
Jawel hoor, een jongen!! Niet je in onzekerheid laten brengen door de dames! Dit is mij ook gebeurd en heb weken met buikpijn gezeten daardoor. Wij beoordelen de foto nu maar de echoscopiste heeft de beelden in "Real Life" gezien...dus lekker genieten meid!!
Hihi ja vind de reacties ook wel grappig, naar mijn mening (en die van de echoscopiste) is dit ECHT een jongen. Vraag me af wat jullie denken dat dat in het midden dan is Heb nog een andere foto..
ik twijfel niet of je werkelijk een zoon krijgt hoor .... vind het gewoon er zo 'groot' uitzien op foto
Dat vind ik ook hoor hihi kan me alleen niet voorstellen dat sommige mensen twijfelen, juist omdat het naar mijn idee zo goed te zien is. Maar dat kan ook aan mij liggen natuurlijk
Bij mijn zoontje was het ook zo duidelijk (en vroeg!) al te zien. Gefeliciteerd, jongetjes zijn zoooo lief!!!
@kitty dankjewel! jij ook gefeliciteerd met je dochter! Het is zo leuk, iedereen zegt: jongetjes zijn zo lief! en dat geloof ik meteen
Hartstikke duidelijk hoor! Gefeliciteerd! Ik ben met 14 weken en 1 dag geweest en bij ons ook overduidelijk een jongen! Kon niet missen.