Nadat ik een keer bijna over m'n nek ging tijdens een voeding ben ik afgehaakt (ik kan echt niks meer hebben ). Net weer even gekeken en wow, ze zijn echt enorm geworden
Ik wist trouwens wel dat valken vlees aten maar dat ze hele duiven enzo opaten dat is voor mij nieuw hahaha, ik dacht meer aan muisjes ofzo.
Ik zie het ineens ja hahah Nu hopen dat ze het glas ook een beetje schoonmaken EDIT: Ze hebben me gehoord Het glas is schoon
gaat wel een Beetje Tegen de natuur in Vind ik. Komt zomaar een schoonmaker alle veren weghalen. Kom dan alleen het cameraatje poetsen haha
Wat onnatuurlijk dit..... Ze zijn gewoon weg. Camera plaatsen oke,maar dit vind ik een beetje raar zo... ben benieuwd of ze nog terug komen en zoja,hoe dat dan verder gaat met ze.
Vind het ook vreemd, heb altijd gedacht dat je nooit aan een nest moet zitten, je hebt dan de kans dat de moeder niet meer komt. Maar of dat waar is geen idee. Wat als moeder valk zo voor de deur staat en ziet dat haar kinders weg zijn?