Zo moe.. Hoeveel slapen jullie?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Suusjeuh, 13 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ik heb vannacht echt van 22.00 tot 10.30 geslapen! En ik kon nog wel blijven liggen. Ben ik helemaal niet gewend van mezelf! Wordt wel wakker in de nacht omdat ik moet plassen steeds, maar ik slaap daarna ook gerust weer door..
     
  2. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    in het begin is het het ergst, omdat je lichaam een heel nieuw mens aan het maken is en er is niets tegen te doen, zoveel mogelijk slapen.. dan word het op een gegeven moment vaak iets beter totdat je zo zwaar bent dat jouw eigen lichaam het zwaar krijgt en dan word je daar moe van..

    Slapen tja.. een mens maken kost een hoop energie..
     
  3. chris amber

    4 feb 2010
    64
    0
    0
    horeca
    Groningen
    ik ben 32weken zwanger
    maar ook zooo ontzettend moe
    ik heb dan nog een dochter van 6 lopen ze is gelukkig vrij zelfstandig maar als ze naar school is smorgens ga ik op de bank liggen anders trek ik het niet heb helemaal geen energie meer over nergens geen zin meer in!
    en had idd ook nog last van mijn bekken eigenlijk beetje hetzelfde verhaal als jou heel herkenbaar! ik zeg maar zo het gaat wel weer over nog even volhouden
     

Deel Deze Pagina