@ Oren: Hoeft niet altijd. Ik lees hier verschillende verhalen, waarbij de HA niks zag, maar de KNO arts wel. De apparatuur van de KNO arts schijnt veel beter te zijn (+ dat ze erin gespecialiseerd zijn)
Wat heftig!!!! En redelijk herkenbaar ook. Ik heb iets vergelijkbaars (maar wel minder ernstig) meegemaakt met mijn dochter vanaf haar tweede maand. Ze sliep slecht, huilde erg veel. Heel zwaar voor haar, maar ook voor ons. Een aantal zaken heeft waarschijnlijk (je weet het nooit) geholpen: * Chiropractor (zit in Staphorst/Amersfoort en is gespecialiseerd in KISS-baby's). De kans is groot dat ze inderdaad KISS had (uren vastgezeten in het geboortekanaal met vacuümpomp als grande finale); * Ik heb zo'n Chicco-bal met sterren en muziek aangeschaft, die iedere avond aangaat. Zo weet ze dat de nacht eraan komt. Ze vindt 'em geweldig!! Regelmaat creëren met dit soort hulpmiddelen heeft terugkijkend zeer goed geholpen. Op het moment zelf denk je dan: 'Het zal wel', maar als je doorzet, is het op een gegeven moment gewoon als een nieuwe waarheid waarop je kindje kan bouwen; * Tevens heb ik via iTunes de cd aangeschaft 'Hulp bij slapen'. Deze werkt altijd en overal. Ook als ze op een vreemde plaats slaapt. Gewoon je mp3-speler aansluiten op een box, op repeat of de lange versie van 17 minuten (die heel langzaam zacht wordt) en ze slaapt als een klokje. Zelfs laatst in een restaurant toen ik 'em vanaf mijn iPhone afspeelde. Geweldig!!! Nu gebruik ik 'em alleen als noodhulpmiddel, maar destijds heeft het me echt bijna dagelijks uit de brand geholpen. En als ze eenmaal slapen, slapen ze steeds makkelijker, dus het is een opwaarste spiraal. Heel veel succes ermee en onthoud: het komt goed!! Onze dochter slaapt inmiddels al ruim vijf maanden (ze is nu één) van 19.00-8.30 uur. En overdag ook nog 3 tot 4 uur. Dus houd vol!! Groetjes, Aafje
Ooh dankje voor je tips! Mijn man gaat ff kijken naar die cd. Wie weet hebben we daar wat aan. Maar of dat van jullie minder erg is kun je niet zeggen joh! Ik denk ook dat wij heel erg in een negatieve spiraal zitten. Dat maakt het niet beter. Dus nu is ze bijvoorbeeld bij mijn ouders voor een nachtje. Kunnen wij zo ff slapen. Afgelopen nacht ging ook best goed (22:00 en 4:30 voeding)! Nou jullie bemoedigende woorden helpen echt. We proberen ons goed op te laden en hopelijk voelen we ons weer fitter om het aan te kunnen!
Ik hoop dat jullie goed hebben bijgeslapen! Dat kan alweer een boel schelen. Het klinkt te lullig voor woorden, die cd, want het zijn voornamelijk geluiden van elektrische apparaten. Maar met speciale versies voor repeat (dus dat het mooi in elkaar overloopt en dat ze niet ineens wakker schrikken van de stilte) en ook een lange versie van 17 minuten die heel geleidelijk zacht wordt. Voor onze dochter net genoeg om lekker in slaap te vallen. En vooral ook te blijven, niet geheel onbelangrijk Hoop dat het bij jullie net zo goed werkt als bij ons! Heel veel sterkte!!
hey misa, dikke knuffel meid, wat naar dat het nog steeds niet beter gaat!!!!!! soms moet je zo'n cirkel doorbreken door je kindje net wat lager te laten liggne voor je er weer heen gaat... naast bed troosten ilt dat ehct niet llukken?? ik ben in het begin wel es 10x heen en weer gegaan...echt doorzetten zegmaar...dus echt niet oppakken om in slaap te helpen...wel bijv als je 3x bent gekomne, mss even oppakken om te troosten tot ze weer rustig is..en weer heel de riedel volhouden... eigenlijk op deze manier slapen mijn kindjes super ... verder wat jouw fysio zegt klopt volgens mij echt niet....fysio's praten vaak alleen maar een btj globaal en vanuit richtlijnen netals cb enz... maar heb je nou het idee dat ze pijn heeft of geoon niet zelf in slaap komt...wanta ls het alleen het slapen is, zul je het moeten doorbreken en echt niet meer zel fin slaap helpen, anders leert ze het echt niet...althans, hoe langer je er mee wahct hoe lastiger af te "leren" knuffel misaaaa
Aafje, ja die cd.. We zagen m op internet. Maar om nou 8 euro uit te geven voor huishoudelijke geluiden.. Ik weet niet hoor! Miis, dankje..! Ik weet niet. Soms is komt of blijft ze niet in slaap en laat ze steeds scheetjes. Soms ook niet. Soms kronkelt ze gewoon heel erg en dan weet ik het niet. Ze houdt haar beentjes dan heel stijf. Volgens de manueel komt het allemaal door de wervels. Haar laten liggen voor we haar eruit halen doen we altijd. Nu niet meer zolang want we zijn heel erg moe en erg zat. Daarbij hebben we er nog eentje lopen. Maar 10x er naar toe is nog niets.. Dat deden we altijd al. Zo kwamen we zo aan 45 min. En maar volhouden. Maar het lukt niet (meer). Ja en wat de fysio zegt, staat me ook niet aan. Maar goed, ze zegt maar! Morgenmiddag komt ze en dan kijk ik wel wat we ermee gaan doen. Weet het dus niet meer. Nu zelfs al een zijligkussen gekocht. Maar ook dat werkt niet. Tja je gaat alles proberen he.
NIet alles gelezen, maar alleen even over de wervels. Mijn oudste zoontje had dit ook. We hebben er heel lang mee doorgelopen, want dat "bestond"toch niet? Hij krijstte 16-20 uur per dag. uiteindelijk toch overstag gegaan en naar de manueel therapeut gegaan en hij is behandeld voor het kiss-syndroom (de scheve wervels). Echt waar, na 1 behandeling was het klaar. Het kiss-syndroom is idd geen officeel erkende ziekte, maar dat is fybromalgie ook niet, maar dat wil niet zeggen dat het niet bestaat.
scheetjes laten in bed, ligt te kronkelen en houdt de beentjes stijf; dat zijn of krampjes of een ander ongemak (werveltjes). bezoek zsm een andere manueel therapeut!! ga het uitsluiten, ga niet langer wachten en verwacht ook niet het antwoord hier op het forum! Laat je kindje behandelen! ik ken een hele goede, die heel veel baby;s en ouders blij heeft gemaakt. Kom je uit de regio Utrecht? Als je me een pb stuurt, kan ik je haar naam en telnr geven.
Veel reacties al gelegen en tips gegeven, maar deze wil ik je nog meegeven: probeer echt een andere maagzuurremmer!!!!!!! Hier ook 5 maanden lang zantac gegeven en wat blijkt: zijn maag en darmen reageren op de ranitidine (is de werkzame stof in zantac)! Kom daar maar eens achter....zelfs onze kinderarts kwam er niet achter wat het was! Dit hebben we uiteindelijk zelf uitgevogeld. Wij zijn toen overgestapt op de Losec Mups (krijgt hij nu overigens nog steeds), is alleen wat lastig toe te dienen . Wij deden het tabletje altijd in een spuitje, warm water opzuigen, laten oplossen en dan in de mond spuiten. Toen hij fruithapje kreeg, oplossen in beetje warm water, vermengen met een klein beetje fruithap (en daarna de rest van het fruit erachteraan). Overigens heb je ook nog nexium (vaak in combinatie met motilium), hoor ik ook veel positieve verhalen over. Zantac is volgens mij een veel goedkoper medicijn, daarom wordt dit heel vaak als eerste voorgeschreven.... Maar ik zou echt wat anders proberen!
Hier ook zantac, maar dat werkt ook niet goed, dus hier ook binnenkort naar de huisarts voor wat anders.
oh trouwens bij mn nichtje werkte zantac ook niet!!!! en toch die scheetjes....zou kma echt niet kunenn???
We wachten ook niet maar kunnen niet alles tegelijk gaan doen toch? Onze manueel heeft ons tot nu toe erg fijn geholpen en vraagt zich wel af of ze genoeg kan doen voor haar. Ze wil ons ws doorsturen naar een goede osteopaat die dit ook veel doet. Dus dat lijkt me een goed idee. We komen trouwens niet uit utrecht. Maar bedankt voor je aanbod! kma: ik weet het niet. Dat is wel het enige symptoom, die scheetjes. Ze drinkt normaal bijna altijd rustig en netjes haar flessen leeg. Vandaag toevallig niet.. Mijn man wil geen andere voeding meer proberen. We hebben er nu al 3 geprobeerd in haar korte leventje.. Hij wil zelfs de zantac stoppen omdat hij denkt dat dat het erger maakt. Misschien toch maar doen dan! Kijken hoe ze erop reageert en anders eventueel de ha benaderen voor een ander middeltje. Of toch nutramigen proberen als het helemaal stoppen met medicijnen niet verbetert. Maar goed, we zijn zeker bezig hoor! En ik stop ook zeker niet met zoeken. Hoe moedeloos we ons soms ook voelen. En nee ze huilt niet veel en nemen haar bij eventueel wel huilen ook eigenlijk altijd bij ons. En ze kan ook heel vrolijk en tevreden zijn. Maar ook vaak genoeg niet. Het zijn de kleine dingen waaraan wij beiden zien dat het niet helemaal oke is. Heel erg bedankt voor al jullie tips en ideeen. Echt heel lief dat jullie zo meedenken! Ik hou jullie zeker op de hoogte!
Nee, je kunt idd niet alles tegelijk proberen, want je moet dingen ook de kans geven om te werken. Pff, lastig is het he? Ik vind het wel in elk geval, je zou denken dat ik bij de derde wat makkelijker zou zijn (nou ja, ben ik ook wel wat), maar toch, je merkt dat ze ergens last van hebben, maar het is zo lastig om erachter te komen wat dat precies is.
nee het is ook lastig en ook zwaar om te moeten blijven volhouden ook omdat je al een peutertje hebt!!! als dat nachtje bij opa en oma goed gaat, zu ik het ok even wat vaker doen...om even weer alle energie op te sparen en er tegen aan te kunnen!! knuffel
Ja het is zeker moeilijk. Om het aan te zien, om het aan te kunnen, om erachter te komen wat het is. Mijn zoontje was echt een hele makkelijke baby. Tuurlijk ook wel eens een tijdje last met slapen, of uitvogelen welke voeding en fles het beste was. Maar dat was wel een keertje klaar. Dit duurt nu al bijna 4 maanden. We hebben gisteravond nog besloten om te stoppen met de zantac. Hoe snel merkten jullie verschil? Ja het logeren ging prima hoor! Dus da gaan we zo nu en dan een keertje weer doen. Mijn moeder wilde wel elke weer zei ze. Was goed voor ons..! Haha! Ik zei: we kijken per keer wel..
Wat fijn dat het nachtje logeren goed ging! En lekker van het aanbod van je moeder gebruik maken. Niet aarzelen, maar gewoon meteen doen als je er weer even helemaal doorheen zit! Of liefst iets eerder, haha.
Nou, vandaag is er een fysiotherapeut geweest (andere dan bij mn zoontje). Ze ziet veel dingen die wij ook zien. Dus dat bevestigd ons gevoel heel erg! Veel prettigere persoon trouwens. Ik bel morgen de manueel therapeut en waarschijnlijk gaan we voor een 'doorstuur' naar een osteopaat. De manueel en de fysio raadden dezelfde aan. Dus dat is fijn. Dan gaat de fysio contact zoeken met de osteopaat voor afstemming qua behandeling. Ik hoop zo dat dit gaat werken!