Moe van Sprongetje???? (baby 20 weken)

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Kezzie, 10 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kezzie

    Kezzie Lid

    8 sep 2007
    31
    0
    0
    Hoi,

    Onze dochter is 20 weken morgen en de hele week al jengelig, jantje lacht jantje huilt. Ze is normaal ongeveer 2 uur of 2,5 uur wakker tussen de voedingen, maar deze week wil ze na een uur / 1,5 uur al weer slapen. Herkent iemand dit?
    Op de een of andere manier maak ik me wat zorgen, ze is anders als anders, nou misschien dat iemand even wil reageren :)

    Groetjes,
    Floor
     
  2. Shaylen

    Shaylen Niet meer actief

  3. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Zou best kunnen. Aaron slaapt of niet omdat hij niet kan slapen of hij slaapt juist meer.
    Wat ook zou kunnen is dat ze iets onder de leden heeft. Even in de gaten houden dus of ze bijvoorbeeld geen verhoging heeft of naar haar oortjes grijpt.
    Succes! Ik vond de 19-weken sprong ook bijzonder heftig!
     
  4. Kezzie

    Kezzie Lid

    8 sep 2007
    31
    0
    0
    Bedankt voor jullie reacties!
    Ik hoor inderdaad dat het herkenbaar is van meerdere, het zal wel een fase zijn, ze heeft volgens mij niks onder de leden, alleen haar tandjes dan, daar worden ze natuurlijk ook niet echt happy van ;)
    Gewoon rustig doorademen, het zal wel weer over gaan ;)

    Groetjes
     
  5. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    hier het zelfde, klein drama mannetje in huis nu. dacht juist uit het sprongetje te zijn maar het ergste is net begonnen geloof ik.

    succes er mee
     

Deel Deze Pagina