Na onze MA in december besloten de focus tijdelijk niet op zwanger worden te leggen, nu toch volledig ongepland en onverwacht zwanger! We weten niet hoe het kan (veilig vrijen in vruchtbare dagen nl) en zijn bang dat het weer misgaat maar zijn nu we van de eerste schrik zijn bekomen supergelukkig. In juli mogen we dan wel geen papa en mama worden maar hopelijk toch nog een kleintje voor ons in 2014!!!!
Hartelijk gefeliciteerd met de zwangerschap! En wat een herkenbaar verhaal Hier ook een grote verrassing, na een miskraam in oktober en een moeilijke periode daarna hadden we besloten om het zwanger worden even op een laag pitje te zetten. Ik had zelfs de pil al gehaald bij de huisarts en was aan het wachten tot ik ongesteld werd, alleen, er kwam niets. Ik bleek zwanger. We konden het in eerste instantie nauwelijks geloven en ik werd meteen heel onzeker vanwege de vorige miskraam, maar ondanks alles zijn we heel blij dat onze kleine muis een broertje of zusje krijgt. Inmiddels heb ik de termijnbepaling achter de rug, ik ben vandaag precies 12 weken zwanger en begin langzaam te geloven dat dit kindje ons gewoon gegund is Heel veel succes de eerste onzekere weken, ik hoop dat jullie samen kunnen genieten van een mooie zwangerschap!
Dank je wel meiden!!! Voor de zwangeren: jullie ook gefeliciteerd he! 2e kindjewelkom, ik hoop zo dat onze verhalen niet alleen qua begin maar ook qua vervolg op elkaar kijken!
herkenbaar! Ik heb in nov. de mk gehad en in dec, gecureteerd. en nu ook weer zwanger, wel gehoopt overigens maar niet verwacht zo snel weer. tot dusver gaat t goed en ik hoop dat dat bij jou ook zo ma zijn!
gefeliciteerd♥♥♥♥ met dit prachtige nieuws, ik hoop mee dat alles goed mag gaan en jullie mamma en pappa worden dit jaar van een mooie gezonde baby.