Oh maar die van mij is ook een strafrechtadvocaat. Maar dat betekent niet dat hij geen kennis heeft van andere disciplines
Ah, inderdaad, met kleine kinderen neem je vaak foto's. Goed dat je daar aan denkt. Ik zou ze alvast bij de hand houden! Emilie
Nou meiden er staat dus in het contract dat de spullen voor de deur worden afgeleverd en als je het binnen laat komen dan is dat op eigen risico dus vloer stuk, bank stuk en een paar duizend euro armer....
Jezus wat een service 😳 Welke winkel is dat? Maar is de bank ook stuk? Was toch een stoel niet goed? Dat moeten ze minimaal oplossen lijkt mij? Vind het wel een raar verhaal, van hun kant!
Denk niet dat je het er bij moet laten zitten hoor! vraag eens bij een van die familieleden na of ze dit kunnen maken? Ze kunnen toch ook niet verwachten dat een vrouw die met 2 kinderen thuis zit de meubels met dit weer zo buiten laat staan.. Het minste wat je kan verwachten is een kleine schadevergoeding voor die bank en je vloer!
De stoel willen ze dan iemand voor laten komen (sorry is inderdaad een stoel) en de vloer is ons eigen probleem moesten maar onze verzekering bellen. En een advocaat mevrouw we zijn zo'n grote keten daar schrikken we echt niet van hoor!
Ik zou wel contact zoeken met je eigen verzekeraar. Die kan het dan ook op hen verhalen. En heb je geen rechtsbijstand?
Hebben helaas geen rechtsbijstand maar heb net mijn eigen verzekering gebeld en moet nu alle stukken (foto's en offertes sturen) want hoe we het wenden of keren er moet wel een nieuwe vloer in.
Wat rot voor jullie! Dan slaat je blijdschap gauw om naar dikke teleurstelling... Tros radar inschakelen?
Ik durf de naam niet te noemen want ze moeten nog een stoel repareren van ons Maar we zijn dus mooi de klos of de hele vloer moet opnieuw geschuurd en gelakt worden of een hele nieuwe vloer. Vandaag zat mijn dochter er al aan te pulken
Als je toch al overwoog om een nieuwe vloer te doen op termijn, dan zou ik dat nu dan ook doen. Anders doe je nu een compromis en straks moet je weer opnieuw aan de slag.
We hebben nu zoiets als de kurk vloer weer gewoon netjes gemaakt kan worden dan graag. Dan blijft hij er ook echt nog een hele tijd in liggen. Kurk is wat dat betreft ideaal omdat het amper slijt mits je geen rouwdouwers in je huis krijgt die gaan lopen schrapen met meubels. Dus dan doen we dat. Maar het os afwachten ook hoe duur dat is.