Toen mijn dochtertje na 3 weken in het ziekenhuis gelukkig mee naar huis mocht kregen we veel spulletjes mee die in het ziekenhuis gebruikt waren voor haar. Ik heb alle spulletjes in de la van de box gestopt maar we staan nu op het punt om de box op te ruimen. Hebben jullie ook veel meegekregen en hoe bewaren jullie dat? Ik kan het natuurlijk gewoon in een doos stoppen maar wil er eigenlijk wel iets leuks mee. We hebben in ieder geval een aantal van de snoertjes en de plakkertjes mee waarmee ze op de apparatuur aangesloten was. Ook het eerste flesje en de dingetjes die de verpleegsters op de couveuse plakten hebben we thuis. Het is dus niet iets wat je makkelijk in een boek ofzo kan plakken.
Hoi hoi, De zusters in het ziekenhuis hadden al die slangetjes en dingetjes in Rick zijn schriftje geplakt, en er wat bij geschreven. Je kunt ook een soort doos kopen met een glazen ruitje en daar alles netjes in plakken of bijvoorbeeld een soort prikbord idee onderin doen waar je alles netjes met een naaldje op kunt prikken zodat het netjes op zijn plek blijft zitten, dit kun je standaard ergens in haar kamertje neerhangen als herinnering, en omdat het dicht is kan er ook geen stof in komen. Succes ermee!!
Bij onder andere de Ikea, kan je een fotolijst kopen Ribba. Deze is dieper dan een gewone lijst, waardoor je dikke dingen er in kan doen. Zo kan je dus een soort collage maken van de spulletjes.
ik heb alle minidingetjes van de eerste week in een koffertje gedaan.. zon klein kartonnen koffertje.. daar kunnen kleertjes in, schoentjes, sokjes.. noem maar op.. en het staat nog es leuk in de kinderkamer ook...
ik heb van alle 3 de jongens doosjes gemaakt met deze spulletjes. Vooral de eerste dingen vind ik waardevol om te hebben. Zo heb ik ook nog de tube (=tjoep) van van volledige beademing van mijn zoontje. Deze heeft hij 7 weken gehad. Ook zijn eerste poepluiertje heb ik nog (van de kleinste van de 3). Dit klinkt vies, maar is voor mij waardevol. Ik heb hem stiekem meegenomen. Dit zoontje is heel ziek geweest dus verklaart misschien waarom. Van 1 van tweeling heb ik een potje met een stukje navelstreng gekregen, dat is nog `nat`. Ik vind het heel bijzonder om te hebben. Na een week of 20 ben ik gestopt met verzamelen. Mijn kleinste heeft 35 weken in het ziekenhuis gelegen, maar de spulletjes van het begin heb ik van alle 3 de kinderen gehouden. De oudste heeft 8 weken in het ziekenhuis gelegen en de tweeling 19 weken, waarvan 1 van de tweeling later nog 16 weken in het ziekenhuis moest liggen.
Ik denk inderdaad dat ik eerder voor een doos ga dan voor de lijst. Ik vind het sowieso niet zo leuk in mijn geval om het eerste pakje in te lijsten. Dit heb ik helaas niet zelf kunnen uitzoeken en het is dus ook niet helemaal mijn smaak geweest.
Ik heb ook een doosje met van alles erin. Wil daar uiteindelijk wel iets mee gaan doen, in een foto-album of plakboek ofzo. En haar eerste rompertje en mutsje wil ik in zo'n fotolijst doen met een foto erbij van dat ze het droeg!
ik heb de dingetjes van mijn zoontje in een fotolijstje gedaan en die hangt op zijn kamer voor de rest heb ik een dagboekje van het ziekenhuis met fotos en plakkers
Wij hebben er helaas niet aan gedacht om een setje plakkers mee te nemen, ook niet het koppelstukje waardoor ons moppie op mijn apparatuur aangesloten kon worden. Wel heb ik het mutsje van haar mee mogen nemen en haar slaapzakje had ik in de was gegooid maar heb een nieuwe mee gekregen in een maat groter, die heeft ze nu nog steeds aan. Haar "eerste pakje" heb ik niet zelf gekocht wel gelijk geroepen dat krijgt ze aan als ze naar huis komt. Veelste groot natuurlijk. Dat pakje en mutsje ga ik inlijsten voor op haar kamertje. Ook de eerste paar foto's komen er bij te hangen.
Wij hebben van het ziekenhuis echt veel meegekregen. Op dat moment vond ik het niet echt nodig maar ik ben nu blij dat ik het heb.
Ik heb ook alles bewaard, nu 4 maand verder en kijk er nog wel eens na. Ik bewaar het in een kistje met bijzondere dingen, ook navelstreng, eerste rompertje enz. Toch lief om terug te zien!!
Ok ik heb alles bewaard... Van draadjes en snoertjes, kleertjes... Had tijdens mijn zwangerschap alle 'felicitatie' kaarten in een boek geplakt, later kaarten nadat ze is geboren, haar eerste verjaardagskaarten ed. Heb alles in een mooie grote kist gedaan met haar naar erop. Nu komen haar eerste knutselwerkjes ed er ook nog bij... Leuk voor later!
Ik heb van een vriendin een klein schatkistje gekregen. Dit is beschilderd zoals ons geboortekaartje. Heel mooi. Hier heb ik zijn 1e pakje, kabeltjes, flesje, "schoon" luiertje, knuffeldoekje, dagboekje etc. etc. in gedaan. Vindt het zo'n aparte kist.
Ik denk dat ik het voorlopig ook maar in haar kist stop. Ik heb als kraamcadeau een kist met dikkie dik er op geschilderd gekregen.