Ik twijfel. Mijn zoontje is bijna 2,5 maand oud. Hij heeft sinds een week of 4 terug slijm bij zijn ontlasting. Ook heeft hij dan weer dunne en dan weer dikke ontlasting. Hij krijgt flesvoeding. Wat mij ook opvalt, is dat wanneer hij poept zijn anus zo wijd staat dat je de darm gewoon van binnen bijna kunt bekijken. Ik heb dit bij de andere twee nog nooit gezien.. Iemand ervaring hiermee? En wat deed je ermee?
Hier hadden onze kinderen dat ook weleens. ook de jongste heeft noog weleens slijmerige ontlasting, maar het waren/zijn wel bv kinderen, ik weet niet of dat uitmaakt. Weet zo even niet meer waardoor het komt, maar wel dat het bij bv kinderen zo en zo voor kan komen. misschien zijn er mensen met deze ervaring maar dan met fv kinderen. maar als je je zorgen maakt kun je altijd de ggd bellen f de huisarts.
Hier al 14 maanden slijm bij de ontlasting, bij kinderartsen geweest kweek gemaakt kwam niks uit... Kan geen kwaad na mijn idee mits hij er geen last van heeft... En hier echt grote klodders slijm, slierten enz enz... Ik maak me er Idg geen zorgen meer over