Hey! Ik ben even benieuwd wat jullie van deze test vinden voor 2 dagen voor NOD. Is hij donker genoeg? Helaas in het verleden mk gehad waarvan de test licht bleef, dus blijf onzeker met testen
Ik kijk zelf altijd of hij oploopt, dus over een paar dagen heen. Bij een vmk werd de streep bij mij op een gegeven moment niet donkerder en nooit een knaller.
Ja ben van plan om di ochtend weer te testen en hopelijk is de teststreep snel net zo donker als de controlestreep dan pas ga ik de vk contacten.
Eergister (omdat ik het niet kon laten) en vandaag weer getest. Mooie oploop toch? Bovenste 5 mei Middelste 6 mei Onderste 8 mei
Zo te zien kan je met ons mee komen schrijven in het zwangerschapsclubje van 1 t/m 15 januari 2020! Gefeliciteerd!